پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: مقامات بهداشتی در حال کار بر روی یک “خود سواب” coronavirus آزمون

سی بی اس آمریکا | No comments

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مقامات بهداشتی در حال کار بر روی یک “خود سواب” coronavirus آزمون که به او پیشنهاد می شود راحت تر و بیشتر “محبوب” از زمان آزمون به عنوان دولت تصدیق به ارائه تست های بیشتر. بیمارستان ها و پزشکان هنوز گزارش آنها لازم نیست به اندازه کافی تست برای افراد مشکوک به حمل ویروس.

“است که بسیار آه به خوبی انجام دهد. من می توانم به شما بگویم چون من آن را انجام داد” گفت: آقای ترامپ که آزمایش منفی برای coronavirus هفته گذشته است.

آقای ترامپ دادن یک کنفرانس مطبوعاتی با کروناویروس نیروی کار به خبرنگاران گفت: روز شنبه در کاخ سفید برگزار خواهد شد یکی دیگر از کنفرانس مطبوعاتی بعد از چهارشنبه یا پنجشنبه به آدرس تحولات در حوزه غذا و دارو. روز سه شنبه کاخ سفید و کنگره به سرعت نقل مکان کرد به سادگی پارامترهای عظیم محرک لایحه برای سرپا نگه داشتن اقتصاد در پاسخ به بحران با جمهوری خواهان مجلس سنا مصرف سرب در یک بسته است که می تواند هزینه بیش از $1 تریلیون.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

تعداد تایید COVID-19 نفر در سراسر جهان در حال حاضر در صدر 200,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

رئیس جمهور خواسته است تمام آمریکایی ها برای محدود کردن تماس با دیگران برای 15 روز و او اعتراف کرد که اقدامات بی سابقه ای گرفته شده در سراسر کشور می تواند سینک آمریکا به رکود اقتصادی است.


چگونه به سازمان دیده بان Coronavirus نیروی کار جلسه


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>