پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند و در CPAC

رئیس جمهور تهمت بود در عنصر خود را بعد از ظهر شنبه صحبت محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس یکی از بزرگترین تجمعات از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در کشور است.

آقای ترامپ شروع سخنرانی خود را با نرده در برابر دشمنان مشترک مانند “خبر جعلی” و “سیاستمداران کج” و شکایت کرده است که او در حال درمان ضعیف سیاسی خود را دشمنان. او به شوخی که او وعده داده بود به خوبی در سخنان خود اما “فقط یک احمق خوب است زمانی که آنها با شما رفتار بدی است.”

آقای ترامپ تبلیغ دولت خود دستاوردهای مانند حمله که به کشته شدن نظامی ایران, رهبر, قاسم سلیمانی در ژانویه گفت: “ما در زمان است که پسر یک سگ ماده خارج است.” او در مورد این حمله که به کشته شدن رهبر داعش ابوبکر البغدادی در مقایسه با تماشای این ماموریت به تماشای یک فیلم. آقای ترامپ سخنرانی همچنین با اشاره به توافقنامه صلح امضا شده با طالبان در روز شنبه با هدف در آوردن پایان دادن به نزدیک به دو دهه جنگ در افغانستان است.

روند اخبار ”

آقای ترامپ نیز ستایش خود دولت در پاسخ به گسترش coronavirus جدید از جمله محدودیت های مسافرتی. او با انتقاد دموکرات ها برای دادن دولت اعتبار کافی برای پاسخ به coronavirus اما سپس گفت که کنگره نیاز به کار با هم در یک دو حزبی اساس به آدرس تهدید.

آقای ترامپ نیز هدفمند نامزدهای دموکرات به خصوص مایکل بلومبرگ و الیزابت وارن.

“ما برخی از زیبایی: ما رو خواب آلود جو ما رو دیوانه برنی, ما رو کوتاه مایک” آقای ترامپ گفت: کوبیدن بلومبرگ است بحث عملکرد. با اشاره به وارن انتقاد بلومبرگ در بحث آقای ترامپ گفت: “پوکاهونتاس نابود شده است.”

او سپس تقلید بلومبرگ است قامت کوچک خیزان پایین پشت تریبون به شادی و کف از مخاطبان است.

او همچنین به ذکر است که بایدن به احتمال زیاد به پیروزی در کارولینای جنوبی در امشب اولیه.

“او تو را یک پیروزی بزرگ امروز” آقای ترامپ گفت. “چگونه جهنم می کند که اتفاق می افتد؟”

در بسیاری از راه های آقای تهمت سخنرانی پخش از بزرگترین بازدید پس از رفتن مکرر اهداف مانند James Comey و رابرت مولر قبل از مخاطبان مشتاق. او تبلیغ تایید دو حزب محافظه کار دیوان عالی کشور در دوره اول خود را.

CPAC یک دهه قدیمی جمع محافظه کاران است به طور فزاینده تبدیل شدن به یک مغلوب ساختن پیشی جستن-محور عملیات تمرکز بسیار سنتی و محافظه کار ایده های محدود دولت و یا فردی مسئولیت اما در فرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و به اصطلاح “دولت عمیق” گفته تضعیف او.

در این سال CPAC امکانات جلسه با عنوان “کودتا: روز پس از فردا” “کودتا: Rosenstein و Comey” و یک بازی با عنوان “FBI مرغ عشق: UnderCovers” با مردم بازی ماموران اف بی آی پیتر Strzok و لیزا صفحه.

یوتا سناتور میت رامنی است که شخص غیر قابل قبول در این کنفرانس در این سال disinvited پس از او تنها جمهوری خواه برای رای دادن به حذف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر در سنا استیضاح محاکمه. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام رامنی یک “lowlife” در طول سخنرانی خود قبل از CPAC.

آمریکایی محافظه کار اتحادیه رئیس مت Schlapp مسخره رامنی در روز پنج شنبه.

“نداشتن رامنی در CPAC کار می کرد فقط خوب,” او گفت: به سلامتی. کنگره علامت مراتع بود که روی صحنه با Schlapp chimed در بیش از حد: “شما معنی آنها ترجیح می دهند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اینجا از رامنی،”

در سال های اخیر رئیس جمهور استفاده کرده است CPAC به ریف در موضوعات مورد علاقه خود را قبل از جمعیت دوستانه. او مطمئن شوید که به ضربه بر روی یک موضوع مورد علاقه برای حزب جمهوریخواه به خصوص در حال حاضر که سناتور برنی ساندرز پیشرو مدعی برای نامزدی حزب دموکرات. سال گذشته آقای ترامپ گفت: CPAC جمعیت “امریکا هرگز یک کشور سوسیالیستی.”

آقای تهمت CPAC آدرس این سال می آید ساعت قبل از انتخابات در کارولینای جنوبیکه در آن معاون رئیس جمهور جو بایدن می تواند آماده برای او اولین پیروزی در اولیه فصل تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im