پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند از کاخ سفید به عنوان اورژانس اعلام احتمال زیاد

سی بی اس آمریکا | No comments

رئیس جمهور تهمت و اعلام کرد او برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه در مدت کوتاهی قبل از بازارهای نزدیک برای این هفته به عنوان دولت او طول می کشد و مراحل بیشتر به آدرس, افزایش coronavirus بحران است. این رئیس جمهور است که به احتمال زیاد به اعلام اورژانس ملی, منابع, گفت, CBS News. او به احتمال زیاد به استناد استافورد عمل او را قادر می سازد به افزایش بودجه برای سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) تلاش.

“من خواهد بود با داشتن یک کنفرانس خبری امروز در ساعت 3:00 P. M., کاخ سفید است. موضوع: CoronaVirus!” او در توئیتر خود نوشت صبح روز جمعه.

رئیس جمهور در ادامه به مشتری جلب کردن دولت او در پاسخ به این coronavirus همه گیر شده است اما در مواجهه نقد قوی در میان coronavirus تست شکست.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

به عنوان ویروس گسترش می یابد, آمریکا, زندگی در حال تغییر با لغو تعویق و تعطیل.


چگونه به سازمان دیده بان مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی


رئيس جمهور در آخرین سخنرانی تلویزیونی ظاهر شد و در روز چهارشنبه زمانی که او به یک بیضی آدرس دفتر به ملت است که منجر به سردرگمی است. او اعلام کرد سفر اروپایی محدودیت و به اشتباه اعلام محدودیت های تجاری.

روز پنج شنبه در میانگین صنعتی داو جونز بود و بدترین حالت آن بعد از سال 1987 و تجارت متوقف شد به طور خلاصه به عنوان بازارهای فرو برد. روز جمعه وال استریت به دست آورد آن جای پا.

وجود بیش از 1200 تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده از روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز هم نمی توانم بگویم دقیقا چه بسیاری از افراد آزمایش شده است برای ویروس.

در میان شیوع دیزنی جهان بسته است. برادوی است که بستن درهای خود را. مدارس در حال بسته شدن و اجتماعات بزرگ بودن ممنوع است. این ماراتن بوستون و کارشناسی ارشد دوره از مسابقات در حال حاضر به تعویق افتاد, با توجه به اطلاعیه های ساخته شده جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>