LSU فوتبال مربی اد Orgeron شناخته شده است خود روح آتشین و شور و شوق برای مربیگری به خصوص LSU ببر در خانه اش در ایالت لوئیزیانا. او همچنین به خوبی شناخته شده برای خود را خارش کاخون لهجه و پایان هر مصاحبه با “برو ببر!”

روز شنبه مسابقات قهرمانی ملی مربی تحویل اطلاعیه خدمات عمومی (PSA) برای کمک به افزایش آگاهی از COVID-19, همچنین شناخته شده به عنوان coronavirus. Coronavirus که به سرعت آلوده بیش از 156,000 مردم در سراسر جهان از جمله بیش از 5800 مرگ و میر شده است به نام یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه آن را به نام ملی اضطراری است.

Coronavirus آلوده از 2500 نفر در ایالات متحده از جمله مرگ و میر 55.

Orgeron led LSU به عنوان ملی فصل گذشته پس از ضرب و شتم کلمسون به درپوش مناسب 15-0 فصل است. و با NCAA لغو تمام مسابقات باقی مانده از سال تحصیلی LSU آخرین بخش من دانشگاه به تاج قهرمان ملی.

در اینجا چیزی است که Orgeron گفت: بعد از ظهر شنبه در مورد کوروناویروس:

“برای هر تیم برنده یک کلید برای موفقیت در یادگیری راهکار است. درست است که در فوتبال و آن هم درست همانطور که ما را در coronavirus” Orgeron آغاز شد و در خود را به خوبی شناخته عمیق کاخون لهجه. “گسترش coronavirus یک نبرد جدی … هر کس نقش بازی به عنوان ما با این چالش با هم.”

Orgeron در ادامه گفت “پوشش سرفه خود را با آرنج خود را مانند این” او گفت: در حالی که اتصال بازوی راست خود را به سمت داخل برای شبیه سازی یک سرفه به خم آرنج خود را.

او را تشویق بینندگان به “شستن دستها” برای 20 ثانیه.

“اگر شما بیمار در خانه بمانند. اگر شما فکر می کنم شما باید آزمایش خود تماس بگیرید ارائه دهنده سلامت ، اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی که مریض است.”

Orgeron هشدار داد به دنبال پس از دوستان و اعضای خانواده که ممکن است در خطر ابتلا به این ویروس و به “رفتن در مورد کسب و کار روزانه شما” اگر شما در خطر است.

“ما همه در این با هم. اجازه دهید تیم و محافظت از سلامتی ما,” او به پایان رسید.

LSU Coach Ed Orgeron
سر مربی اد Orgeron از LSU Tigers گفتگو با رسانه ها در کنفرانس مطبوعاتی پس از کالج فوتبال حذفی قهرمانی ملی بازی در سالن بزرگ در هتل شرایتون در 14 ژانویه 2020 در New Orleans, Louisiana. LSU شکست Clemson 42 به 25.
عکس توسط Don Juan مور/گتی ایماژ

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز برای اولین بار ارسال شده PSA بعد از ظهر روز شنبه. اما متاسفانه فقط چند ساعت بعد فرماندار ارسال شده در مورد اولین مرگ ناشی از کروناویروس که یکی از نیواورلئان.

“این است که با قلب سنگین است که ما اعلام اولین لوئیزیانا مرگ مرتبط با COVID-19 امروز. با من سخن گفته اند @mayorcantrell و ما ارسال دعاهای ما و تسلیت به خانواده مرحوم.”

قبل از اخبار دولت اول مرگ از COVID-19 توییتر کاربران تحسین Orgeron و رژیم صهیونیستی است. ادواردز گفت: مربی PSA شد باید گوش دادن به مواد و گفت: برخی از این مربی باید بیشتر اعلانات آگاهی عامه درمورد.

در اینجا برخی از نظرات:

  • “مربی O باید به همه اطلاعیه های خدمات عمومی از در حال حاضر.” ورزش در شیر نوشت:
  • “می تواند مربی ای بود رئیس جمهور در حال حاضر؟” Charles P. پیرس توییتی
  • “با تشکر از شما مربی O. Geaux ببر باید در پایان این. همه ما عشق و احترام به شما….” Mike McCoy نوشت:
  • “خوب انجام می شود فرماندار & مربی O!” ملی گوینده ورزشی تیم براندو توییتی
  • “من نمی دانم که من نیاز به این از مربی O. اما من خوشحالم که آن را ساخته شده بود lol.” Astasia ویلیامز نوشت:
  • “مربی O تسلط بر #Covid_19 درست مثل #LSU در سال 2019!” کاربر دیگری توییتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im