سازمان دیده بان ویدیو های ویروسی از بچه ها که قرار داده در یک ویولن سل کنسرت در ایوان همسایه سالمندان در خود به انزوا

یک ویدیو از دو فرزند جوان انجام یک ویولن سل کنسرت در ایوان از یک زن مسن خود جدا با توجه به همه گیر نگرانی های ویروسی رفت و در روز دوشنبه.

هلنا Schlam, 78 شده بود داوطلبانه در قرنطینه در Clintonville اوهایو خانه بیش از نگرانی در مورد گسترش COVID-19 coronavirus. کودکان, دختر و پسر در سن 6 و 9 به ترتیب برنامه ریزی شده بود این کنسرت برای Schlam پس از مادر خود پرسید که آیا آنها می خواهم برای کمک به.

“من شده اند از خانه من به مدت پنج روز و من نمی تواند در هر زمان به زودی” Schlam گفت کلمبوس اعزام. “این یک لذت برای همه ما است. من دوست دارم همه بچه ها و من عاشق موسیقی است. آن را مانند یک هدیه واقعی.”

اگر چه Schlam است نه بد او و بچه ها را در خود حفظ فاصله در طول عملکرد ماندن حدود 10 فوت دور از یکدیگر در همه زمان ها در ایوان بزرگ.

cello kid
همسایه کودکان تحت درمان 78 ساله زن خود جدا با توجه به COVID-19 coronavirus نگرانی به یک ویولن سل کنسرت در ایوان است.
گتی

این کنسرت برنامه ریزی شده بود برای ظهر به طوری که Schlam را نوه در اسرائیل می تواند سازمان دیده بان از طریق FaceTime. Schlam به طور معمول بازديد با اسرائیل خانواده هر بهار در عید فصح اما قادر نخواهد بود تا در این سال با توجه به همه گیر.

این ویدئو ارسال شده به توییتر در روز دوشنبه توسط روزنامه نگار جکی Borchardt یک همسایه از Schlam و کودکان است. آن را به سرعت محبوب شد با پست اصلی به دست آوردن بیش از 26,000 دوست دارد و نزدیک به 5000 رسانهها در عرض چند ساعت.

نیوزویک رسیده به Borchardt نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

اوهایو گزارش 50 تایید موارد COVID-19 همانطور که از دوشنبه. اقدامات تهاجمی گرفته برای مبارزه با گسترش بیشتر این ویروس با فرماندار مایک DeWine ساخت دولت برای اولین بار در کشور به موسسه خاموش شدن از رستوران ها و کافه ها در روز یکشنبه.

مدارس در دولت نیز بسته شده است. کودکان در حال یادگیری از صفحه اصلی و یکی از اولین درس های روز کنسرت بود در مورد معروف ویولن سل Yo-Yo Ma.

شاید اتفاقی Ma همچنین به اضافه ویولن سل, سرگرمی, تلاش های امدادی صبح روز دوشنبه به اشتراک گذاری ویدئو عملکرد در توییتر اختصاص داده شده به سلامت کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

“این است که برای بهداشت و درمان کارگران در خطوط مقدم — به ساراباند از باخ Cello Suite No. 3. توانایی خود را به تعادل ارتباط انسان و حقیقت علمی در خدمت ما همه به من امید میده. #songsofcomfort” کارشناسی ارشد توییتی.

بخش دوم ارسال شده توسط Ma اخیرا که به او گفته بودند “آهنگ آسایش” در نظر گرفته شده به سهولت همه گیر نگرانی. این ویدئو برای اولین بار نوشته شده بود جمعه.

“در این روز از اضطراب من می خواستم برای پیدا کردن یک راه برای ادامه به برخی از به اشتراک گذاری موسیقی که به من می دهد به راحتی. برای اولین بار از #songsofcomfort: Dvořák – ‘رفتن خانه,'” توییتی Ma.

.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر