• واتفورد در مقابل ساوتهمپتون در لیگ برتر آغاز ساعت 4.30 بعد از ظهر در آسمان ورزش از جمله آسمان یکی و انتخاب کنید
  • لیگ برتر تایید وسایل: مسابقه, تاریخ, kick-off times و کانال تلویزیون برنامه
  • اشتراک در: دسترسی نامحدود به تلگراف ورزش پوشش فقط £40 به مدت 12 ماه — 16 ٪ خاموش قیمت هفتگی

به روز رسانی خودکار

3 دقیقه: واتفورد 0 0 ساوتهمپتون

Rیان برتراند شناخته شده برای همه بیابان در اتاق پانسمان به عنوان “پلاستیک برتراند’ پس از بلژیک موج جدید خواننده است که بر روی توپ.

Saints با خود مشغول مطبوعات موصوف افزود: به دنبال قوی در حال اجرا است.

1 دقیقه: واتفورد 0 0 ساوتهمپتون

Good انرژی برای شروع این بازی من می گویند که انرژی به طور کلی بهبود هفته به هفته.

بازیکنان در زمین

Tهی پوشش. نایجل پیرسون در gilet. مفسر راب Hawthorne فقط اشاره به “آلپ زیدان”. او به معنی رالف ثانیه در دیگر ستاره شرق.

“مدالها در واتفورد را از آستین طراحی شده توسط Troy Deeeney شریک”.

15 دقیقه تا زمانی که لگد کردن

Wدر اینجا پول خود را?

واتفورد وضعیت

تیاو میزبان 16 در 28 نقطه خطرناکی نزدیک به رها کردن منطقه: West Ham, Bournemouth و استون ویلا در 27 امتیاز. ساوتهمپتون احتمالا لازم نیست خیلی به بازی برای هر دو راه در 37 امتیاز اگر چه که شاید مانند دیگر سه یا چهار امتیاز به واقعا امن است.

شده است وجود دارد برخی از hulabalo در واتفورد با آندره خاکستری, Nathaniel Chalobah و دمینگس درخت گنه گنه سمت چپ از تیم ملی.

بعد از ظهر!

Well اگر شما مانند فوتبال و سپس این یکشنبه برای شما! این بازی حال و زندگی وبلاگ ها بیش از حد: ما تا به حال یک جام حذفی انگلیس که دیدم آرسنال جیر جیر گذشته شفیلد یونایتد و لستر و چلسی در مورد مسابقه دیگر نیمه نهایی محل. توجه در اینجا اما نوبت به لیگ برتر است.

این تیم در این واتفورد در مقابل ساوتهمپتون ثابت و آنها به شرح زیر است

واتفورد: پرورش Femenia Dawson, Cathcart مسینا, Hughes, Capoue, Sarr, Doucoure, پریرا, Deeney. Subs: Gomes, Mariappa, کلورلی, ولبک, Joao Pedro Holebas, Kabasele, Pussetto, Penaranda.

ساوتهمپتون: مک کارتی واکر-پیترز Bednarek, Vestergaard, برتراند, Smallbone بخش-Prowse ، Romeu ردموند طولانی موصوف افزود. Subs: Adams, آرمسترانگ, Obafemi, بار Vokins, Danso والری, اسکورت, Jankewitz.

داور: مایکل الیور (Northumberland)

در اینجا اورلئانز رئیس در بازی

واتفورد مدیر نایجل پیرسون معتقد است تیم او می تواند ضرب و شتم هر کسی در بهترین خود را و می خواهد فوریه پیروزی بر لیورپول به معیار.

اورلئانز شد این تیم به پایان رسید که لیورپول’ تلاش برای لیگ برتر شکست ناپذیری با خیره کننده 3-0 برنده در محل اقامت خلیفه جاده که به خوبی می تواند تنها از دست دادن Jurgen Klopp طرف در این فصل رنج می برند.

واتفورد را تلاش برای از نو خلق که پس از عملکرد و نگاه برخی از راه خود را به بهترین خود را در دو بازی پس از راه اندازی مجدد.

یک قرعه کشی با لستر و 1-0 شکست برنلی برگ های آنها را معلق در هوا بالاتر از منطقه سقوط اما پیرسون می گوید که اگر آنها می تواند کشف سطح آنها نشان داد در برابر تازه یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و سپس آنها خوب خواهد بود.

“ما نیاز به قرعه کشی بر روی آن رفته است در حال حاضر. آن است که در گذشته این سه امتیاز در یک روز که در آن ما نمی رود به انتخاب هر امتیاز تا او گفت:” پیش از روز یکشنبه بازی با ساوتهمپتون.

“تمرکز ما در حال حاضر در حال حاضر. طبیعت از بودن در سقوط جنگ است که قادر به تمرکز بر روی کار در دست است و ما باید به مراقبت از خود ما اجرای برنامه.

“است که معیار شما برای هدف. همیشه دست یافتنی و تیم های در حال آمدن به شرایط با بازی در یک محیط متفاوت است.

“ما فقط باید مطمئن شوید که بازی ما این است که نزدیک به ما. اگر ما ما همیشه یک شانس برای برنده شدن بازی ها مهم نیست که شما در بازی در برابر.

“چگونه من اندازه گیری عملکرد ما است که در برابر ما واقعا در برابر مخالفان ما. اگر ما عملکرد ما در جایی در نزدیکی ما بهترین ما همیشه باید یک فرصت است.

“ما به دنبال به دست آوردن عنوان بسیاری از نقاط به عنوان ما می توانیم. برای من آن است که بسیار مورد آماده سازی خودمان و داشتن یک رویکرد تک فکر.”

پیرسون خواهد شد و امیدواریم که طرف خود را آماده سازی هستند تحت تاثیر یک باشگاه و رسیدگی به گزارش های که دو نفر از بازیکنان خود را شکست دولت با قوانین با حضور در یک مهمانی در خانه در شب جمعه.

یک باشگاه بیانیه آمده: “باشگاه فوتبال واتفورد آگاه است از رسانه های اجتماعی پست های که نشان می دهد دو بازیکن contravened دولت مستند پروتکل های.

“باشگاه را به طور کامل به بررسی این موضوع و صحبت با بازیکنان نگران است.

“هیچ نظر بیشتر خواهد شد.”