به عنوان دو سابق باشگاه اورتون و منچستر یونایتد slugged آن را در روز یکشنبه وین رونی بود که در خانه قلم و نوت بوک در دست گرفتن یادداشت ها در راستای کمک به دربی کانتی آماده سازی خود را برای لیگ کراوات در روز پنج شنبه.

این بازیکن از نسل او بزرگترین گلزن در 142 سال از ایالات تاریخ رونی در حال حاضر 34 و به آرامی pivoting به زندگی خود به عنوان یک مربی در فیلیپ کوکو کارکنان و به عنوان یک مدیر و یک روز را در حق خود اما قبل از آن وجود دارد او امیدوار است هنوز هم برخی از بزرگ تر جام شب زیر چراغ.

آن ها مانند این که او را مجبور به بازگشت به زبان انگلیسی بازی از لیگ برتر فوتبال, موارد که در آن او می تواند نشان می دهد آخرین embers از یک استعداد بزرگ است که مانند یک دارایی را برای دربی از ژانویه تاکنون است.

برای بهترین بخشی از 20 سال رونی است نقش محوری را در فوتبال به زبان انگلیسی, درام, – بزرگترین آن نام بزرگترین بازی – و هنگامی که ما نشستن به صحبت کردن در دربی را زمین تمرین این هفته گفتگو ناچار ریش بازگشت به بزرگترین نام همه آنها را.

سر الکس فرگوسن رونی مدیر برای نه سال که در طی آن این جفت ارز تا به حال بسیاری از یو پی اس و فراز زندگی اگر چه علاقه او پیر است و بی تردید به عنوان سابق نو جوان نابغه به یاد می آورد روانشناسی پشت اتاق پانسمان rollickings که خارج صادر شد.

“یک چیز است خود را مدیریت. این بهترین من تا کنون دیده ام” او می گوید. “من همیشه به یاد داشته باشید به عنوان یک بچه در هر دو نیمه این استدلال با او به طور مداوم. من به یاد داشته باشید: چرا او را نگه داشتن رفتن در من ؟ وجود بازیکنان به مراتب بدتر از من شده است!’

“سپس شما مسن تر از شما متوجه باشید که چرا او آن را انجام می دهند. او بدیهی است که هدف آن در دیگر بازیکنان که نمی توانید آن را.

“او را به رفتن در من برای دریبل..” او متوقف می شود به خنده. “من dribbled کمی بیشتر پس از آن! اگر او می خواهم صحبت به نانی راه او به من صحبت کرد او در اشک. اما این امر فقط شاید ماشه چیزی در سر خود را. او می دانست که چگونه به دریافت این پیام در سراسر.”
رونی و سر الکس فرگوسن قبل از سال 2008 نهایی لیگ قهرمانان


اعتبار: ایسنا

رونی است که مصرف لحظه بود که به فصل بعد با کار خود را برای نرم افزار-مجوز مربیگری مدارک انتظار می رود برای سال آینده شروع و او آزادانه اذعان می کند جاه طلبی است که به دنبال سابق انگلستان تیمی استیون جرارد و فرانک لمپارد به مدیریت.

اما در حال حاضر او به طور کامل متمرکز بر توسعه حرفه ای خود را در این زمینه پس از امضای 18 ماه معامله به عنوان بازیکن-مربی است.

او می پذیرد و آن را اجتناب ناپذیر بود که دربی خواهد بود کشیده شده در برابر ایالات باشگاه که در آن او موفق به کسب لیگ برتر پنج بار در لیگ قهرمانان, جام حذفی و سه لیگ فنجان بیش از 13 سال است.

در عین حال این است که شرکت های مختلف ایران, تلاش برای ثبات در یک دوره گذار و تکاپوی پایان در بالا و چهار. رونی معتقد است که می تواند برخی از زمان تا زمانی که آنها جدی رقبای دوباره.

“این ممکن است به دو یا سه سال دیگر به اعتقاد من. نکته مهم این است که برای آنها را امتحان کنید و رسیدن به لیگ قهرمانان سال جاری است. آن است که واقعا تنگ در دقیقه است. من فکر می کنم که کمک خواهد کرد که آنها را از بسیاری اگر آنها می تواند انجام دهد اما از آن است که رفتن به وقت,” او می گوید.

“ایالات طرفداران نیاز به کمی بیمار با آنچه در جریان است و اجازه دهید این بازیکنان سعی می کنید و خود را اثبات کند. آنها نیاز به برخی از بازیکنان در آنها نیاز به خلاص شدن از شر برخی از بازیکنان و ظرف دو یا سه سال آنها را به چالش کشیدن دوباره.
رونی برداشت این پرواز شلیک در برابر منچستر سیتی به عنوان بهترین هدف


اعتبار: گتی ایماژ

“این رفتن به یک تعمیر سریع. آنها سعی کرده ایم که با [لوئیس] ون گال و [خوزه] مورینیو.

“اگر شما نگاه کنید در لیورپول و آنچه آنها انجام داده ایم آنها ساخته شده است که تیم منچستر سیتی, [پپ] گواردیولا به تدریج آورده بازیکنان بیشتر در راه خود را از بازی. بنابراین ایران باید صبور باشید و سعی کنید برای ساختن یک تیم است که قادر خواهد بود برای به چالش کشیدن این دو است.”

آن نیز متفاوت رونی در پنج شنبه شب هر چند او بسیار مهم خواهد بود به مسابقات قهرمانی باشگاه امید رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی.

او خواهد بود 35 در ماه اکتبر و اقتباس هوشمندانه بازی خود را با توجه به پیشرفت سال های عامل به عنوان ‘چهارم’ دوباره در قلب دربی را هافبک.

رونی در حال عبور بود که همیشه تحت امتیاز است و در حال حاضر یک بخش اساسی از بازی خود را در حالی که او هنوز هم دارای آگاهی فضایی و روش آن را به همه نگاه خیلی ساده است.

او به طور کامل در هماهنگی با دیوانه قهرمانی خود را بی امان برنامه و غیر قابل پیش بینی. دربی در حال حاضر 13 در جدول هشت امتیاز در رده از بازی کردن ،

“قهرمانی دیوانه است. ما رفت و در یک بازی بسیار خوب اجرا برای ده بازی و نمی تواند به نظر می رسد به هر نزدیک تر به بازی آف!,” او می گوید خنده.

“سپس ما از دست یک زن و شوهر از بازی اما برنده یکی از آخرین [در برابر شفیلد ونزدی] و در نتیجه رفت و ما رو کمی نزدیک تر است. آن را کمی دیوانه و من فکر می کنم این تیم که بیشترین سازگاری را ترویج کنید.

“ما در حال بهبود و وجود خارج از شانس ما را می تواند در بازی آف. آن دشوار خواهد بود اما این هدف. اگر ما آن را, ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما یک فرصت در سال آینده.”

رونی تاثیر در خارج از زمین نیز قابل توجه کرسی چرا دربی را سلسله مراتب آنقدر مشتاق به امضای او. از آنجا حرکت خود را از دی سی یونایتد در ماه اوت اعلام شد باشگاه جهانی و تجاری در رسیدن به رشد به سرعت در حال: باشگاه فیلم های رونی باید بیش از بیش از ده میلیون بازدید. ماکت پیراهن فروش در این فصل که با افزایش تقریبا 30 درصد.

او همچنین یکی از رهبران ارشد در اتاق پانسمان و بازیکنان جوان مانند بسیار مورد توجه قرار گرفته هافبک حداکثر پرنده و جیسون شوالیه در حال شکوفایی در کنار او.

رونی grins زمانی که تأمل در زندگی جدید خود به عنوان یکی از بزرگان دولتمردان. “همه ما و شما را مجبور به حرکت به چیزی متفاوت است. من نمی توانم بازی برای همیشه لطفا برای پس من نیاز به فکر می کنم آینده من بعد از بازی روز,” او می گوید.

“من عاشق این بازی و من می خواهم به ماندن در آن تا این جایی که من هستم. من می خواهم به یاد بگیرند. من فکر می کنم آن را شرم آور هنگامی که شما ببینید بازیکنان بزرگ پیاده روی دور و واقعا داشتن رفتن در مدیریت و یا مربیگری. من یک بازیکن درجه اول و سپس یک مربی را امتحان کنید و یاد بگیرند که به من کمک کند در دراز مدت است.”

به عنوان رونی آماده به ترک قبل از رانندگی به کنوتسفرد او پرسید: اگر دربی می تواند امن ناراحتی. “این یک بازی که در آن ما در حال رفتن به ترس منچستر یونایتد.

“البته آنها خواهد بود مورد علاقه و آنها را احتمالا بسیاری از در اختیار داشتن اما ما نیاز به نگه داشتن ما نظم و انضباط و ما شکل باقی ماندن در بازی و شانس ما.

“این رفتن به یک کمی عجیب و غریب اما این یک بازی من می خواهم را به نفع خود. من یک بازیکن دربی شد همان زمانی که من بازی مقابل ایران برای اورتون.

“من دوست دارم ایران به عنوان یک فوتبال باشگاه, من می خواهم آنها را به نفع خود و من می خواهم آنها را به موفقیت آمیز باشد اما برای این بازی من می خواهم آنها را از دست من می خواهم ما را به سعی کنید برای رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی و پیشرفت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im