وین رونی می گوید فوتبالیست درمان مانند ‘خوکچه هندی’ بیش از coronavirus

وین رونی به انتقاد از دولت و مقامات فوتبال برای درمان بازیکنان به عنوان “خوکچه هندی” در اشتباه خود پیام بیش از شیوع کروناویروس.

سابق و کاپیتان تیم ملی انگلستان می گوید: “هرگز ببخش” آنها اگر در خانواده خود بیمار به عنوان یک نتیجه.

نوشتن در بار رونی همچنین پیشنهاد رادیکال برنامه shake-up می تواند در فصل جاری به این نتیجه رسیدند که در اواخر ماه سپتامبر و دو بعدی لگد زدن در زمستان-زمان به عنوان یک نتیجه.

دولت پنج شنبه گذشته به همه روشن برای رویدادهای ورزشی به ادامه اما آرسنال رئیس باکاری سانیا را پذیرش است که او تا به حال آزمایش مثبت led به لیگ برتر اعلام روز جمعه همه بازی ها خواهد بود به حالت تعلیق تا مارس 4.

رونی نوشت: در ستون: “چرا ما صبر کنید تا جمعه? چرا آن را باکاری سانیا به بیمار برای بازی در انگلستان برای انجام درست است ؟

“برای بازیکنان کارکنان و خانواده های آنها شده است و نگرانی در هفته – یکی که در آن شما احساس فقدان رهبری از دولت و از حذفی و لیگ برتر است.

“پس از جلسه اضطراری در گذشته حق تصمیم گیری ساخته شده بود – تا آن زمان آن را تقریبا احساس مانند بازیکنان فوتبال در انگلستان بودند تحت درمان مانند خوکچه هندی.

“من می دانم که چه احساسی دارم. اگر هر یک از خانواده من آلوده از طریق من چون من تا به حال به بازی زمانی که آن را امن نیست و آنها به طور جدی بیمار و من می خواهم به فکر می کنم سخت در مورد تا کنون به بازی دوباره. من هرگز ببخش مقامات.”

پیش از گزارش پتو بان در تالار اجتماعات هفته آینده تیم فوتبال پیام در ادامه به اشتباه با بسیاری از مسابقات در غیر لیگ سطح پیش رفتن به عنوان برنامه ریزی شده در این آخر هفته.

رونی گفت که در به طور موثر وادار مربوطه لیگ به تصمیم خود را نخست وزیر بوریس جانسون “dodged” این مسئله است. او افزود که به اعتقاد او پول کلید به مقامات اولیه تمایل به لغو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de