ما 14 روز پشت ایتالیا coronavirus بحران: زمانی که بریتانیا از خواب بیدار به این واقعیت جدی?

تلگراف | No comments

رسمی ارشاد به مراقبت های ویژه پزشکان جزئیات فرایند تصمیم گیری که باید دریافت مراقبت ويژه اگر سهمیه بندی مورد نیاز است باعث می شود به صورت جدی خواندن.

موافقت با NHS انگلستان و مربوط به پزشکی متخصص جوامع آن شد منتشر شده در سایت موسسه ملی سلامت و مراقبت تعالی (خوب) در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه.

آن آمد و در پایان یک روز بهار روشن است که در آن هزاران نفر شلوغ شهر پارک بازارهای کشاورزان و ساحلی تفرجگاهها با وجود دولت درخواست برای اجتماعی فاصله.

شاید ما استرالیایی را درک ترس منطق coronavirus را رشد نمایی? یا شاید ما نه تنها برای قرنطینه? در هر صورت این آخر هفته ممکن است به عقب نگاه کرد به عنوان یک بی پروا کشور آخرین رول از تاس قبل از طوفان.

برای اشتباه نکنید این مدل ریاضی نشان می دهد که ما در قدم اهسته با ایتالیا وحشتناک مسیر عقب مانده فقط دو هفته پشت سر گذاشت. اینیگو Martincorena گروه رهبر در موسسه سانگر در کمبریج نوشته شده در تجزیه و تحلیل در آخر هفته نشان می دهد که بریتانیا اعداد تقریبا دقیقا آینه ایتالیا را در نظر Covid-19 موارد و مرگ و میر.

او هشدار داد که اگر بریتانیا به طور کامل قفل شده توسط دوشنبه, ما را دچار همان سرنوشت یا بدتر. “شما می توانید ببینید که چگونه انگلستان بیماری همه گیر است که از نزدیک زیر ایتالیا با 14-15 روز تاخیر و همان دو برابر شدن نرخ. ما نیاز به یک ملی مستند در روز دوشنبه فقط به عنوان به شدت ضربه به ایتالیا. زمان در حال اجرا است.”

نخست وزیر و سایر سیاستمداران بریتانیا ارائه شده با داده های مشابه و در روز یکشنبه به دادگاه تجدید نظر دوباره مردم را به ماندن در خانه.

“پیام من به همه شما بینندگان ساده است زندگی تغییر کرده ما رو به انجام کارهای متفاوت در حالی که در حال حاضر” لندن, شهردار, صادق خان بی بی سی گفت. “تعامل اجتماعی منجر به گسترش بیماری منجر به از مردم در حال مرگ است. آیا خانه را ترک کنید مگر اینکه شما واقعا واقعا که.”

او افزود: “آیا فقط آن را انجام دهید برای خودتان آن را انجام دهید برای جلوگیری از گسترش بیماری انجام آن را برای خود آسیب پذیر عزیزان که خواهد مرد اگر شما آن را انجام دهید برای قهرمانانه بیمه خدمات درمانی که به کمک ما نیاز دارند.”

اگر خوب هدایت در تخصیص مراقبت ويژه تخت (تخت با هواکش) نیست و تغییر رفتار ما آن را سخت بدانید که چه چیزی ممکن است. آن را می سازد بطور سرد وسرد زندگی و مرگ انتخاب پزشکان به احتمال زیاد به صورت در طول هفته های آینده و ماه.

مراقبت های ویژه پزشکان را خواستار شده است برای هدایت با افزایش اضطرار به واحد مراقبت های ویژه در حومه لندن شروع به پر کردن با Covid-19 بيمار. هدایت را فراهم می کند یک “الگوریتم” برای کمک به آنها تصمیم می گیرید که باید پذیرفته شود به این زندگی-صرفه جویی اما کمبود امکانات و کسی که باید نیست.

در ایتالیا شده است وجود دارد بحث به عنوان پزشکان مجبور شده اند به تبعیض بین بیماران تا حد زیادی بر اساس سن. و این در یک کشور است که دارای دو عدد تخت مراقبت ويژه ما در بریتانیا – 14 در هر 100000 نفر در مقایسه با انگلستان و هفت.

خوب راهنمایی نمی کند طبقه بندی انگلستان Covid-19 بيمار با سن اما به جای آن می پرسد پزشکان به رتبه بیماران در نه نقطه “بالینی سستی مقیاس”. در یک مقیاس با نمره یکی هستند “بسیار مناسب” – افرادی که “قوی, فعال و پر انرژی و با انگیزه” و کسی که “به طور منظم ورزش”. در انتهای دیگر با یک امتیاز از نه نفر هستند “علاج”. مقیاس تکثیر نمایید. چگونه می توانم به شما نمره ؟
خوب بالینی سستی مقیاس


اعتبار: موسسه ملی بهداشت ،

همراه الگوریتم برای استفاده توسط پزشکان تقسیم بیماران در نمره پنج “کمی ضعیف”. کسانی که با نمره کمتر از پنج در نظر گرفته به اندازه کافی برای بهره مندی از مراقبت بحرانی منوط به در نظر گرفتن هر گونه بیماری زمینه ای و شدت بیماری خود را. کسانی که به ثمر رساند بیش از پنج قرار دارد از طریق یک فرایند که در آن پزشکان باید تصمیم بگیرید که اگر مراقبت بحرانی است “مناسب” قبل از اقدام.

برای بیماران مبتلا به تایید Covid-19 تصمیم گیری در مورد ورود به بخش مراقبت های ساخته شده باید بر اساس “پزشکی سود با در نظر گرفتن این احتمال که فرد را بهبود می یابند به یک نتیجه قابل قبول است که به آنها و در یک دوره از زمان سازگار با تشخيص می گوید:” خوب است.

هدایت نیز فراهم می کند پزشکان با اطلاعات مرگ و میر برای بیماران مبتلا به ذات الریه اصلی فرم شدید بیماری ناشی از Covid-19. این داده ها متحد با سن مشابه هستند جداول مرگ و میر برای بیماران با زمینه قلب و ریه شرایط. این اطلاعات کمک خواهد کرد که اطلاع رسانی پزشکان قضاوت فراتر از بیمار اساسی سستی نمره.

آن است که نه تنها در ایتالیا که در آن بخش های مراقبت ويژه در حال غرق شده است. در اسپانیا و قطعات از فرانسه در بخش مراقبت بخش نیز ظرفیت رسیده با پزشکان نیاز به رد مراقبت به کسانی که در زمان عادی ممکن است آن را دریافت کرده اند.

یک دوست در بارسلونا شب گذشته به من گفت او نگران بریتانیا را تنها مستند به طور کامل یک بار فیلم از انگلستان بیمارستان ها در بحران اخبار تلویزیون. او گفت: قوانین در اسپانیا در ابتدا به آرامی گرفته شده اما “محض سرعت” که در آن مرگ و میر نصب شده را تغییر داد.

“در اینجا آن است که کشنده جدی در حال حاضر. هیچ کس mucking مورد. اگر شما بیرون بروید باید آن را سریع و برای چیزی مهم است. وجود دارد و در صورت لمس فضای ترس” او گفت:.

انتظار این تلویزیون تصاویر را در هر زمان در حال حاضر.

در روز پنج شنبه شب, عمده, لندن, بیمارستان اعلام کرد “بحرانی حادثه” با توجه به افزایش بیماران مبتلا به کوروناویروس.

“من نوشتن به شما اجازه می دانم که ما باید در این شب اعلام کرد یک حادثه مهم در رابطه با ما مراقبت ويژه ظرفیت” گفت: Northwick Park بیمارستان در هارو در یک پیام به کارکنان. “این است که با توجه به افزایش تعداد بیماران مبتلا به Covid-19. این به این معنی است که ما در حال حاضر لازم نیست به اندازه کافی فضا برای بیمارانی که نیاز به مراقبت ويژه”.

این بیمارستان پس از پیدا ظرفیت اضافی. با این وجود بی امان فشار ساختمان را به ما وارد شیب صعودی منحنی اپیدمی با موارد در انگلستان دو برابر تقریبا هر چند روز.

یک مدیر ارشد در یکی دیگر از لندن حاد اعتماد گفت: خدمات سلامت مجله: “با توجه به ما در پایین دامنه از این ویروس این است که f—ing petrifying”.

او افزود: “اعتماد بیرونی لندن به نظر می رسد آمار بسیار بدتر در حال حاضر احتمالا حدود دو هفته جلوتر از بقیه کشور است. Barnet, Lewisham و گرینویچ سولفات و St Helier, شمال میانه و Hillingdon همه مبارزه.

“من در انکار در مورد جدی بودن این ویروس از چند هفته پیش اما نمی شود… همه چیز به طور کامل آجیل”.

بریتانیا دارای مشابه اندازه جمعیت به ایتالیا و اگرچه ایتالیا دارای نسبت بالاتری از مردم بیش از 65 تفاوت است نه بزرگ و 18.1 درصد در مقابل 21.5. یک چیز به نفع ما ممکن است که ما مسن تر تمایل دارند جدا شده است.

اما بروز چاقی در بزرگسالان در بریتانیا (یک نشانگر خوب برای بیماری های زمینه ای از جمله بیماری های قلبی و دیابت) بسیار بالاتر 27.8 درصد در مقایسه با 19.9 در ایتالیا.

آمار و ارقام رسمی در روز یکشنبه به ارمغان آورد و مجموع شمارش Covid-19 مرگ و میر در بریتانیا به 281. در ایتالیا, مرگ و میر, ایستاده در 5,476. این ممکن است احساس کنید بسیار بیشتر جلوتر از صرف 14 روز اما تنها اگر شما چشم پوشی از وحشتناک ریاضی از رشد نمایی.

به تصویر که بهتر است کارشناسان توصیه ما سعی “گندم و شطرنج” آزمون. تصور کنید قرار دادن یک دانه گندم در اولین مربع یک صفحه شطرنج, دو, دوم, چهار سوم و سپس در ادامه دو برابر تا زمانی که همه 64 مربع از هیئت مدیره پوشانده شده است. در حال حاضر از خود بپرسید که چگونه بسیاری از دانه گندم وجود دارد ؟

پاسخ این است که 18,446,744,073,709,551,615 (18.4 quintillion) – خیلی بیشتر از بسیاری از ما انتظار می رود.

  • دنبال پل Nuki در توییتر

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>