ما در حال قرار دادن فضا در قلب بریتانیا دفاع

یک سال پس از در نظر گرفتن ممتاز پست وزیر دفاع آن احساس می کند مانند زمان مناسب برای ارزیابی آنچه که ما به دست آمده در 12 ماه گذشته و جایی که ما به آینده است. من بازگشت به دفاع از دو دهه پس از خروج ارتش بریتانیا شد و بلافاصله زده بریتانیا نیروهای مسلح’ قابل توجه چابکی و انعطاف پذیری است. در روز من به تماشای ما از بین بردن هلیکوپتر برای نجات کسانی که در معرض خطر جاری شدن سیل در Whaley پل. من تو را دیدم نیروی دریایی سلطنتی به سرعت در حال ارائه کمک های انسان دوستانه برای طوفان-آمار باهاما و با سرعت به تنگه هرمز برای محافظت از حمل و نقل انگلستان از دخالت ایران. و بود که همه در ماه اول.

اخیرا در چشم coronavirus طوفان دفاع انعطاف پذیری یک بار بیشتر به ميدان آمد. ما قهرمانانه بیمه خدمات درمانی پزشکان و پرستاران واقعا در خط مقدم اما نیروهای مسلح بودند و پشت آنها را – airlifting به بیمارستان و یا ارائه برنامه ریزان نظامی به کلمبوس بخش است.

در پایان این ماه ما باید گذشت نقطه عطف دیگری در این جاده به حالت عادی زمانی که نیروهای مسلح ما بیش از کار خود دست بر coronavirus ملی تست برنامه به پیمانکاران غیر نظامی. از آن شده است بسیار زیاد تلاش و یک مثال کامل از نحوه دفاع کمک به ملت امنیت و انعطاف پذیری خود را از طریق حرفه ای و پاسخگویی.

فقط در هفت روز سربازان از 66 آثار گروه مهندسان سلطنتی ایجاد یک موبایل تست واحد از ابتدا. تنها چند ساعت پس از اولین واحد مونتاژ آن در جاده ها و پس از آن بیش از 2,780 پرسنل خدمات راه اندازی 218 موبایل تست واحد با ظرفیت روزانه 87,200. آنها به اعزام بیش از 8000 بار عملیاتی شده است برای تقریبا یک میلیون ساعت تست و انجام شده حدود 750,000 آزمون.

در ضمن همه گیر نیست جلوگیری و یا منحرف کردن اذهان از دشمنان ما. نصب تهدیدات ما از بین نرفته است. آن را به من خاطر نشان کرد که ما باید آماده به صورت بالقوه بحران آمده است. امروز ما شده اند در برخورد با شیوع ویروسی. فردا از آن می تواند در سطح بالا سایبری-حمله و یا یک تروریست سلاح های شیمیایی انتشار.

این هفته ما شده است خاطر نشان کرد تهدید روسیه به شمار برای امنیت ملی ما با تحریک آمیز آزمایش یک سلاح مانند پرتابه با استفاده از ماهواره و تهدید به استفاده صلح آمیز از فضا است. فضا و دسترسی ما به آن اساسی است به ما راه زندگی است. ما به نام روسیه برای جلوگیری از آزمایش های بیشتر و آنها را ترغیب به همکاری سازنده با ما و دیگر همکاران مسئول در فضا.

اما روسیه تنها نیست. چین هم در حال توسعه است توهین آمیز سلاح های فضایی و هر دو کشور در حال ارتقاء توانایی های خود را. چنین رفتاری تنها تاکید بر اهمیت نقد و بررسی دولت در حال حاضر انجام به ما خارجه و امنیت و دفاع و سیاست توسعه – عمیق ترین و رادیکال ترین پس از پایان جنگ سرد است.

جهان من می دانستم که یک خدمت سرباز در پایان جنگ سرد تغییر کرده است فراتر از به رسمیت شناختن. آن را در حال حرکت در سرعت بی سابقه و دفاع باید با آن حرکت می کند. دشمنان ما بیشتر عمیق تر و بالاتر است. دودویی تمایز بین صلح و جنگ از بین رفته است.

وزارت دفاع است که پدیدار از این نقد و بررسی خواهد شد بسیار بیشتر تهدید-رهبری سازمان pivoting دور از آنچه که ما تبدیل شده اند استفاده می شود در دهه های اخیر و به شکل بسیار عمل بیشتر در جدیدترین حوزه فضای سایبر و زیر دریا.

این خواهد بود که نسل بعدی دفاع – نیروهای خود را آماده برای ماندگار جهانی تعامل آماده برای ثابت مبارزات و قادر به حمل و نقل بین عامل و مبارزه به عنوان مورد نیاز است. به عنوان سنتی تعارض شیفت و سایبری و اطلاعات تبدیل به میدان نبرد ما باید outmanoeuvre دشمنان ما با واضح تر فن آوری لبه و بی امان تمرکز بر نوآوری است. دفاع دارای ارزش بزرگ به صنعت و با تمرکز مناسب را باز کند و فرصت ها در مشاغل در مهارت و صادرات.

زمانی که من وارد این کار از یک سال پیش من هرگز تصور نظامی ما را در پیدا کردن خود را در پاسخ به یکی از جدی ترین بحران های عصر مدرن در coronavirus بیماری همه گیر. مردم بریتانیا تحسین افزایش یافت که چالش بسیار زیاد. این یک امتیاز به آنها خدمت می کنند. اما ما در حال رفتن به نشستن در اطراف در حال انتظار برای بحران بعدی را به ما می آیند. در 12 ماه آینده ما خواهد بود ساختمان مدرن یکپارچه و انعطاف پذیر تر نیروهای مسلح در آغوش, به طور منظم, ذخایر, متخصصان و غیر متعارف. مطمئن شوید که هر چه نهفته است در اطراف گوشه و ما در آینده نیروی کردم آن را پوشش داده است.

بن والاس توسط وزیر دفاع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im