ما جمهوری خواهان و دموکرات ها. رای توسط ایمیل ضروری است برای حفاظت از رای دهندگان—و دموکراسی به خودی خود | نظر

در مارس 7th, ما یک نمای نزدیک از آنچه در آن مانند برای رای دادن به یک بیماری همه گیر. ویسکانسین رای دهندگان بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک منتظر در صف های طولانی در تعداد محدودی از مراکز رای دهی. بسیاری از حوزه های رأی گیری بسته شد و حتی بیشتر بودند کوتاه, کارکنان, ایجاد سردرگمی برای رای دهندگان. بسیاری از رای دهندگان خانه باقی مانده مایل و یا قادر به خود را در معرض خطر بهداشتی برای استفاده از حق رای خود, کمک به مشارکت کم و حتی کمتر از نمایندگی مردم را در این انتخابات ریاست جمهوری است. در حال حاضر بیش از 50 رای دهندگان و انتخابات کارگران که در ویسکانسین اولیه آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

رای دهندگان نباید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و شرکت در دموکراسی است. به عنوان متحده به سرعت حرکت برای انطباق با جدید COVID-19 محیط زیست در حال گسترش غایب رای گیری و رای دادن از طریق پست باید یک گزینه است.

به عنوان دبیر از ایالت کلرادو و واشنگتن ما به تازگی شرکت در دو حزبی میزگرد بحث و گفتگو با RepresentUs یک راست-چپ ضد فساد گروه به بحث در مورد مزایای استفاده از رای گیری الکترونیکی.

پیام ما روشن بود: رای گیری توسط پست الکترونیکی امن و کارآمد از انجام انتخابات.

رای گیری از طریق پست است نه یک مسئله حزبی. همه ما می خواهیم انتخابات ما باید منصفانه و به دقت نشان دهنده اراده مردم است.

در کلرادو و واشنگتن اطمینان می دهیم ما انتخابات امن و عادلانه و دقیق است. هر دو ما متحده بررسی رای امضا علیه رجیستری و اطلاع رای دهندگان از اختلاف و خطا است. ما با استفاده از رای گیری تجهیزات است که به اینترنت متصل نگه می داریم بعد از انتخابات ممیزی و ما ساخته شده است یک سیستم برای جلوگیری از تقلب و تعقیب بد بازیگران. ما از ترس به برگزاری ستمكاران پاسخگو باشند و این باعث می شود ما کل سیستم قوی تر است. ما را به امنیت ما انتخابات بسیار جدی است و می تواند به شما اطمینان دهم که رای دادن در خانه را افزایش می دهد تامین امنیت انتخابات.

رای گیری از طریق پست نه تنها نگه می دارد رای دهندگان امن در یک بیماری همه گیر از آن نیز منجر به افزایش مشارکت رای دهندگان.

در میان تمام کشورهای که برگزار شد ریاست جمهوری اولیه تا کنون کلرادو بيشترين فعال رای دهندگان در این کشور در 46 درصد است. در مارس 10, واشنگتن دیدم مردم در انتخابات از 42 درصد عظیم 11 امتیاز بالاتر از بالاترین اولیه برگزار شد و در آن روز حتی اگر آن را در اوایل کانون COVID-19 شیوع در آن زمان است. رای گیری از طریق پست می توانید یدکی آمریکایی انتخاب بین ماندن سالم و ورزش یک حق اساسی برای رای دادن.

رای گیری از طریق پست و مزایای هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان. یک نظرسنجی رویترز یافت 72 درصد از آمریکایی ها از جمله اکثریت جمهوری خواهان—در حمایت از توسعه و گسترش رای گیری-توسط-mail گزینه های سراسر کشور. بخش قابل توجهی از رای دهندگان به خصوص آسیب پذیر سالمندان می تواند انتخاب کنید به چشم پوشی از حق خود برای رای دادن اگر آنها بیش از حد نگران سلامتی خود را به نشان می دهد تا در روز انتخابات. رای دادن در خانه نیز مزایای روستایی رای دهندگان که ممکن است مجبور به سفر در مسافت های طولانی تر به نظرسنجی سایت.

امروز رای گیری در صفحه اصلی به طور پیش فرض در پنج کشور: اورگون و کلرادو, یوتا, هاوایی و واشنگتن است. در همه کشورهای دیگر بیشتر رای دهندگان به درخواست یک غایب پست الکترونیکی رای گیری. و در 16 از این کشورها رای دهندگان باید یک بهانه ای از قبیل مسافرت یا بستری شدن در بیمارستان و حتی دریافت یک absentee ballot. یک تعداد انگشت شماری از کشورها ارائه کرده اند مهم موقت استثنا در پی بحران اما به عنوان آن می ایستد در حال حاضر بسیاری از آمریکایی ها انتخاب خواهد شد اما به خط تا در رای گیری شلوغ مکان در سال 2020 قرار داده و خود را در معرض خطر و یا رای دادن نیست. این غیر قابل قبول است در یک کشور که به خود می بالد در حال نوآورانه تطبیقی و مبارزه برای حق هر آمریکایی واجد شرایط برای رای دادن.

کنگره را کنار بگذارند 400 میلیون دلار برای کمک به کشورهای گسترش رای گیری از طریق پست و رای گیری اولیه و همچنین افزایش اقدامات ایمنی. این یک شروع خوب است اما کافی نیست. برنان مرکز برآورد ما باید تا آنجا که $2 میلیارد دلار برای اجرای انتخابات آزاد و عادلانه در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

متحده باید با استفاده از این بودجه فدرال برای گسترش رای گیری در صفحه اصلی برای آینده شرکت کنند ، کنگره باید به ارائه کمک های مالی بیشتر به طوری که تمام متحده می تواند اتخاذ امن انتخابات راه حل است که ثابت شده است به کار در کلرادو و واشنگتن است.

رای دهندگان در سراسر طیف سیاسی شایسته برای ایمن ماندن و صدای آنها را شنیده بود.

ینا Griswold (D) است که در کلرادو وزیر امور خارجه. کیم Wyman (R) است که وزیر امور خارجه از واشنگتن است. جاشوا نقره ای است که مدیر و بنیانگذار شرکت در RepresentUs.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسندگان به خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر