پزشکان و پرستاران حساب برای بیش از هشت درصد از تمام coronavirus موارد در ایتالیا با تعداد رو به افزایش به بیش از 10 درصد در یکی از سخت ترین آمار مناطق.

عفونت رای در میان کارکنان پزشکی در ایتالیا است که دو بار آن یافت می شود که در آن ویروس سرچشمه محققان گفت. اینجا اطراف 3,300 سلامت کارگران آلوده شدند از مجموع 81,000 موارد – به میزان حدود چهار درصد

این ارقام نشان می دهد چقدر خطر خط مقدم پزشکی و پرسنل پرستاری در حال قرار دادن خود با کارشناسان سرزنش عدم حفاظت در مراحل اولیه بحران برای تعداد زیادی از موارد در میان کارکنان پزشکی.

آلوده به سلامت کارگران به حساب 2,629 از همه coronavirus موارد در ایتالیا معادل 8.3 درصد از مجموع با توجه به اطلاعات وارد شده در روز سه شنبه توسط Gimbe بنیاد سیاست های بهداشتی اتاق فکر مستقر در بولونیا یکی از شهرستانها بیشتر متاثر از عفونت است. داده که در آن بنیاد پژوهش بر اساس آمار و ارقام رسمی از Istituto Superiore di Sanità (مدیر موسسه بهداشت).

در شمال منطقه پیمونت, یکی از بدترین مناطق آسیب دیده, بهداشت کارگران در حال فکر به حساب 10.6 درصد از موارد با توجه به جدا کردن داده های وارد شده توسط این منطقه بحران واحد. واحد تخمین زده است که تا 250 پزشکان و پرستاران در ناحیهای در شمال غربی مبتلا به این ویروس هستند.

با توجه به Anaao Assomed اتحادیه پزشکی مدیران بین 110 و 150 پزشکان می تواند قرارداد این ویروس در این دوره از کار خود را. “ما ترس است که ما تقریبا کنترل را از دست داده گفت:” کیار cleveland lgbt pride این اتحادیه ،

فرانچسکو Coppolella از NurSind صنفی پرستاران گفت: “ما از ترس است که وجود دارد خواهد شد صدها نفر از موارد و ما تنها در آغاز راه است.”

در سراسر ایتالیا پنج مدیران بیهوشی و احیا در میان پزشکان که آزمایش مثبت با توجه به Gilberto Fiore منطقه ای سر از بیمارستان احیا بیهوشی انجمن. برخی از آنها خود را تحت درمان در بیمارستان; یکی در بخش مراقبت های ویژه.

“این هستند که در خط مقدم در ابتدای بهداشت و درمان اضطراری” او گفت:.

آقای Fiore مقصر عدم وجود تجهیزات حفاظتی برای بالا شیوع این ویروس در میان پزشکان و پرستاران. “در آغاز آنها بدون محافظت کافی برای مقابله با چنین اورژانس,” او گفت:.

روبرتو Venesia دبیر فدراسیون ایتالیا از پزشکان عمومی موافقت کردند که پزشکان در برخورد با کروناویروس موارد مناسب ندارد حمایت می کند. “ما سعی می کنید برای محافظت از سلامت کارگران و به خصوص پزشکان محلی, اما این کافی نیست,” او گفت:. “این غیر قابل تصور است و برای درمان بیماران مبتلا به بیمار و یا کسانی که آزمایش مثبت در خانه با [فقط] یک جراح است.”

وی افزود: “حداقل 200 متخصص بیهوشی در حال کار. در حال حاضر ما در حال مقابله است, اما زمانی که وضعیت بدتر از آن خواهد بود دشوار است. تعداد آلوده پزشکان رو به افزایش است و وجود خواهد داشت قابل توجه تنش زمانی که بیماری به اوج خود می رسد.”

او گفت: تخصصی نیروهای وظیفه از پزشکان مورد نیاز برای درمان coronavirus بیماران در خانه.

پزشکان و پرستاران که در تماس با افراد آلوده در حال حاضر در قرنطینه قرار داده شده و عمل شده است نه برای تست افرادی که علائم ویروس. اما به منظور جلوگیری از quarantining پزشکان بی ارزش و محروم بيمارستان های حیاتی مورد نیاز تخصص و تلاش خواهد شد در حال حاضر ساخته شده برای تست سلامت پرسنل به طور معمول.

این سخت تر خواهد شد و در یکی از شهرستان: کلید شیمیایی مورد نیاز برای آزمون اجرا شده در شهر تورین اگر چه منابع جدید انتظار می رود بیش از آخر هفته.

استاد Giovanni Di Perri مدیر بالینی گروه بیماری های عفونی از دانشگاه تورین گفت: “اکثریت سرایت به پزشکان و پرستاران رخ داده در ابتدای اپیدمی زمانی که آنها بازدید بسیاری از بیماران بستری با تشخیص دیگر از Covid-19.

“در حال حاضر وضعیت بسیار متفاوت است: هر گونه مشکوک به علائم مانند سرفه یا تب باعث تمام مراحل مورد نیاز برای محافظت از سلامت پرسنل.”

با این حال پروفسور Perri گفت: خطر ابتلا به کارکنان پزشکی باقی مانده است. “تقاضا برای تخت به گونه ای است که هیچ نظام سلامت در جهان می تواند حمایت از چنین اعداد,” او گفت:. “و برای ایجاد مکان های جدید برای بیماران ما مجبور به استفاده از امکاناتی که در نظر گرفته نمی شدند برای رسیدگی به چنین مواردی است.”

او گفت که او باور نداشت که پزشکان تا به حال کمک زیادی به انتقال عفونت است. “بخش عمده ای از این بیماری همه گیر است که با توجه به جنبش مردم است. در حال حاضر بیایید صبر کنید برای این قرنطینه [ایتالیا را در سراسر کشور محدودیت در جنبش] را به اثر” او گفت:.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de