‘ما باید خوشبین باشیم در غیر این صورت شما را بالا’ – چگونه Superleague نت بال تیم در حال مبارزه از طریق

در شرایط عادی این هفته باید یکی از جشن های Superleague آخرین قهرمان داشتن پیروزی در فینال در لندن مس جعبه عرصه بیش از آخر هفته.

اما پس از coronavirus بحران از بین برود تقریبا کل فصل را از انگلستان بالا پرواز نت بال رقابت – برای اولین بار معلق در 15 مارس تنها پس از سه دور کامل از وسایل قبل از آن خاتمه داده شود به طور کامل در مارس 27 – تمرکز است نه در مسائل خارج از دادگاه و نه در اقدامات پیشگیرانه گرفته شده برای اطمینان از franchises می توانید زنده ماندن طولانی مدت است. به سادگی با دادن یک گزینه نیست.

“آن شده اند که آسان به وحشت اما ما این زمان را به یک گام به عقب و فکر می کنم در مورد آنچه ما می توانیم در آینده به جمع آوری پول می گوید:” دبی طبق مدیر عامل در قهرمان منچستر تندر.

“ما در معرض خطر از بیرون رفتن از کسب و کار – بدیهی است که از دست دادن مقدار زیادی از درآمد ایده آل نیست – اما ما در حال فکر کردن در مورد چشم انداز برای آینده و قرار دادن کار در حال حاضر برای فصل آینده زمانی که انگشتان دست, عبور, جمعیت خواهد بود و مجاز به تماشای ما.”

Superleague باشگاه نیاز در هر نقطه بین £400,000 برای £500,000 به کار برای یک فصل کامل. رعد و برق آماده به از دست دادن بیش از £200,000 درآمد به عنوان درآمد رودخانه خشک تا از بچه ها در اردوگاه های تعطیلات برای حمایت.

حق رای دادن است recuperated کسری که از طریق اهدا فروش بلیط و بلیط فصل از رها منطبق است. کار در حال حاضر در جریان است به فکر می کنم تا نام تجاری جدید بسته های عضویت که شامل دسترسی به یک باشگاه منحصر به فرد, پادکست, تخفیف کالا و matchday بلیط همراه با حق رای برای ‘بازیکن’ جوایز برای زمانی که لیگ عمل می گرداند.

لافبورو رعد و برق Superleague دونده تا در سال 2018 و نیمه نهایی سال گذشته یکی دیگر از حق رای دادن که تا به حال انتظارات بالا از سفر به لندن در آخر هفته گذشته. آنها حداقل باید قابل توجهی امنیت مالی داده می شود که این باشگاه متعلق به یک دانشگاه.
لافبورو رعد و برق سر مربی سارا Bayman است که در تلاش برای مثبت باقی می ماند


اعتبار: بن LUMLEY

“سال آینده ما می دانیم که ما قادر خواهید بود برای اجرای یک تیم” اصرار دارد لافبورو رعد و برق سر مربی سارا Bayman. “این ممکن است نگاه دقیقا همان – بودجه ممکن است قطع شود – اما ما نمی خواهد در یک سناریو که در آن ما هیچ پول برای اجرای یک تیم است.”

Proactivity نیز قلب تپنده Superleague لباس لندن پالس. روز دوشنبه باشگاه راه اندازی خواهد شد, محاکمه برای آن تاریخ و مسیر آن در حال انجام تقریبا برای اولین بار به مربیان برخی از سر راه در الک را از طریق برخی از 400 برنامه های کاربردی را دریافت می کنند در حالت عادی سال است.

مشتاق netballers از سنین 14 تا 18 خواهد بود مجموعه تناسب اندام و مهارت های مبتنی بر فعالیت به بیش از یک شماره از هفته قبل از نشان دادن آنها در یک ویدئو که به آنها ارسال را به عنوان بخشی از خود را در دادگاه.

“ما اولین باشگاه برای همیشه انجام این کار و من بسیار هیجان زده هستم که می تواند نه تنها در بالا بردن استانداردهای آزمایشات اما همچنین به کودکان زمان برای تمرین این مهارت ها قبل از ما آنها را بر روی یک نت بال دادگاه” buzzes سام پرنده سمت سر مربی.

“این همچنین بدان معنی است که روند بسیار شفاف تر و عادلانه و برای فرزندان آنها به مراتب بیشتر نیش گیلاس نظر از اینکه انتخاب شده است.”

وجود دارد برنامه به مرحله فشرده مسابقات-سبک نسخه Superleague در پاییز با وجود این واقعیت است که بسیاری از باشگاه ها هنوز هم قفل شده خارج از خود را به طور منظم و امکانات آموزشی با توجه به امتناع دولت برای باز کردن سالن های ورزشی و اوقات فراغت مراکز به انگلستان مستند آسان می کند.

با نیوزیلند برتر netball بخش نشان داده شده در آسمان ورزش برای کمک به پر کردن netballing خالی در هفته های اخیر Bayman در حال حاضر خواب تا خود چشم انداز برای Superleague باید آن را باز گشت این تقویم سال.

“من دوست دارم به آن را ببینید در رایگان به هوا” او می گوید. “من دوست دارم برای دیدن این ورزش رسیدن به مخاطبان بزرگتر فقط به آن یک پا به بالا بازگشت به جریان اصلی رسانه ها و توجه مردم و برای Superleague و انگلستان نت بال به فکر می کنم در خارج از جعبه داریم که در شرایط مشابه ما بودند.

“ما نمی کردم یک گزینه به چیزی جز خوش بینانه به این دلیل که دیگر از گزینه این است که شما فقط به من بدهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im