همه ما باید همه چیز را در قدرت ما برای محافظت از زندگی

تلگراف | No comments

تیاو coronavirus شیوع بزرگترین اضطراری برای بهداشت عمومی در یک نسل.

آن خواستار اقدام چشمگیر, در خانه و خارج از کشور از این نوع به طور معمول دیده می شود در زمان صلح.

هدف ما روشن است. بیش سوارکاری هدف این است که برای محافظت از زندگی است. متاسفانه 21 نفر که در حال حاضر مرده در انگلستان, و این واقعیت است که بیشتر به حال شرایط بهداشتی اساسی را در غم و اندوه خانواده های آنها هیچ کمتر و نه ما دلسوزی برای خانواده و دوستان خود را هر ضعیف تر است. همه ما باید همه چیز را در قدرت ما برای مقابله با این ویروس است.

ما باید یک برنامه ریزی بر اساس تخصص جهان-دانشمندان برجسته. گله مصونیت است نه بخشی از آن. که یک مفهوم علمی است نه یک هدف و یا یک استراتژی است. هدف ما این است که برای محافظت از زندگی از این ویروس استراتژی ما این است که برای محافظت از آسیب پذیر ترین و محافظت از بیمه خدمات درمانی از طریق حاوی, تاخیر, تحقیق و کاهش.

ما در حال کار از طریق برنامه عمل روشن. مانند تمام تصمیم گیری های ما در این طرح است که بر اساس سنگ بستر علم با حداکثر شفافیت. ما را به انجام کار درست در زمان مناسب بر اساس بهترین در دسترس علم است.

برای محافظت از زندگی ما باید حفاظت از آسیب پذیر و حفاظت از بیمه خدمات درمانی و صاف منحنی.

From لحظه ای coronavirus ظهور ما به دنبال آن اهداف است.

ما باید در عمل برای جلوگیری از گسترش این ویروس تا کنون. ما انجام داده اند برخی از بالاترین تعداد تست در اروپا ما نظارت تست از جمله پیچیده ترین در جهان و بریتانیا قصد دارد برای پاسخ سریع به و کاهش از گسترش یک بیماری همه گیر در حال رتبه شماره یک بالاتر از هر کشور دیگر با جهانی بهداشت در ایران شاخص است. مهمتر از همه با تشکر از سطوح ردیابی تعداد افرادی که در تماس با افرادی که گرفتار این ویروس اولیه رشد به طور قابل توجهی کاهش و رشد این ویروس در بریتانیا شده است کندتر از بسیاری از کشورهای مهم اروپایی. این عمل در حال حاضر مانع از بیمه خدمات درمانی تحت فشار بیشتری در سخت ترین آن فصل از سال است. ما را خریداری وقت با ارزش خود را آماده است.

هفته گذشته ما پا به مرحله بعدی پاسخ ما. ما در زمان عمل به توصیه کسی با علائم هرچند خفیف به ماندن در خانه. این مشاوره از افسر ارشد پزشکی خواهد بود تقویت شده با ملی ارتباطات کمپین بنابراین هر کس می داند آنچه را که آنها می توانید انجام دهید: چگونه شما می توانید بخشی خود را. این کمپین جدید را به مجموعه ای از آخرین بالینی, مشاوره برای مردم به ماندن در خانه به مدت هفت روز اگر آنها توسعه یک درجه حرارت بالا و یا سرفه مداوم. همه ما می تواند در حفظ و انجام ما بیت در ادامه به شستن دست ما در اغلب موارد به مدت 20 ثانیه یا بیشتر و با داشتن مقدار زیادی از بافتهای اطراف به گرفتن آن ها که آن را آن را می کشند. پس از این توصیه های جدید صدا ممکن است ساده اما آن را می تواند نجات بخش برای دیگران در اطراف ما به ویژه آسیب پذیر.

Tsalim ما را بیشتر با یک تماس به اسلحه برای یک درایو به ساخت هواکش و تجهیزات دیگر بیمه خدمات درمانی نیاز خواهد شد. ما بهتر مجهز با تشکر از بیمه خدمات درمانی نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر, اما ما نیاز بسیاری از بیشتر. ما در حال حاضر نیاز به هر گونه تولید کنندگان برای تبدیل خطوط تولید خود را به هواکش. ما نمی توانیم بیش از حد بسیاری از.

در آینده نزدیک ما را به برداشتن گام های بیشتر. حکیم است توصیه بعدی برنامه ریزی مداخلات موثر خواهد نیاز به برقرار شود به زودی از جمله اقدامات به ‘سپر و پزشکی افراد آسیب پذیر از ویروس. هر کس نیاز به کمک به اطمینان حاصل شود آنها حمایت آنها نیاز به ماندن در خانه و برای محافظت از آنها را از عواقب انزوا: تنهایی و عدم حمایت. دولت های محلی و شوراهای سازمان های خیریه و دوستان و همسایگان را باید بخشی از تلاش ملی برای حمایت از محافظ. ما ارائه مشاوره و پشتیبانی به عنوان به زودی به عنوان ما به پیشرفت این فاز است.

هفته آینده ما منتشر خواهد شد اضطراری ما لایحه را به دولت موقت قدرت ما نیاز به کمک به هر کس از این طریق دریافت کنید. این اقدامات در آن اجازه می دهد تا برای بدترین سناریو مورد. من امیدوارم که بسیاری از آنها نمی شود مورد نیاز است. اما ما درخواست مجلس برای این قدرت در مورد آنها هستند.

Oتو نسل آزمایش شده است هرگز مانند این. پدربزرگ و مادربزرگ های ما بودند و در طول جنگ جهانی دوم زمانی که شهرهای ما بمباران شد در طول حمله رعد اسا. با وجود این تپش هر شب سهمیه بندی از دست دادن زندگی آنها کشیده با هم در یک عظیم ملی تلاش کنند.

امروز نسل ما با آن مواجه است خود را تست, مبارزه بسیار واقعی و جدید بیماری است. ما باید مبارزه با این بیماری برای حفاظت از زندگی است. هر کس خواسته خواهد شد که به فداکاری برای محافظت از خود و دیگران به خصوص کسانی که بیشتر در معرض این بیماری است. با ما برنامه عمل روشن به گوش دادن به توصیه های بهترین علم و عمل همه ما باید مطمئن هستم که ما را به این چالش افزایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>