“ما در اشتباه بودند” NFL کمیسر راجر Goodell می گوید

NFL کمیسر راجر Goodell صادر تصویری بیانیه ای در روز جمعه گفت: “ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر” که در اعتراض به خشونت پلیس. این بیانیه می آید در میان در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, بلکه سال از زمانی که بحث NFL حاضر به حمایت khezri و بازیکنان دیگر که به زانو در اعتراض به خشونت پلیس.

در حدود دقیقه-and-a-half بیانیه Goodell اشاره نمی کند Kaepernick با نام اما او گفت: NFL را “تشویق همه به صحبت کردن و مسالمت آمیز اعتراض کنند.” Goodell گفت که او خواهد بود “رسیدن” به بازیکنان که باید “خود را مطرح کنند.”

“بدون سیاه, بازیکنان, وجود خواهد داشت هیچ لیگ ملی فوتبال و تظاهرات در سراسر کشور حاکی از قرن سکوت, نابرابری و ظلم و ستم از بازیکنان و مربیان و طرفداران و کارکنان” Goodell گفت.

Goodell بیانیه یک روز پس از New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees عذرخواهی کرد به گفته او “هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده است.” Brees صادر عذرخواهی پس از دریافت واکنش از همکار بازیکنان و طرفداران اصلی خود را, نظرات, اما او عذرخواهی موجب انتقاد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من از طرفداران بزرگ از Drew Brees” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است. “من فکر می کنم او واقعا یکی از بزرگترین quarterbacks اما او باید گرفته اصلی خود را مبنی بر گرامیداشت باشکوه پرچم آمریکا. شکوه قدیمی است که به محترم گرامی و پرواز بالا… ما باید ایستاده راست و بلند در حالت ایده آل با یک سلام یا یک دست بر روی قلب. دیگر وجود دارد چیزهایی که شما اعتراض کنید اما نه بزرگ ما پرچم آمریکا – هیچ زانو!”

در حال اجرا پشت آدریان پترسون گفت: در حال حاضر او خواهد بود زانو هنگامی که فصل NFL در سپتامبر شروع می شود. “سال پیش دیدن (کالین) Kaepernick گرفتن زانو در حال حاضر ما همه آماده را به زانو با هم رفتن به این فصل بدون شک” پترسون گفت: در حالی که توزیع بسته های مواد غذایی در منطقه هوستون هوستون کرونیکل گزارش شده است.

Kaepernick سابق کارفرمایی برای San Francisco 49ers, شروع به زانو در طول سرود ملی در سال 2016 به منظور جلب توجه به خشونت پلیس.

“من می خواهم به ایستادگی کردن برای نشان دادن غرور و افتخار در یک پرچم یک کشور که ستم مردم سیاه و مردم از رنگ” Kaepernick گفت: در سال 2016. “برای من این است که بزرگتر از فوتبال و این امر می تواند خودخواه در بخشی از من به دنبال راه های دیگر. وجود دارد بدن را در خیابان و مردم پرداخت می شود ترک و قتل است.”

Kaepernick اعتراض roiled NFL از جمله یک بازی در بوفالو که در آن طرفداران فریاد زد: “ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!” در حالی که Kaepernick و چند بازیکن دیگر زانو زد. Kaepernick امضا نشده است در سال 2017, اما زانو تظاهرات خود ادامه داد.

جنجال رسیده آقای ترامپ که تشویق صاحبان تیم به “آتش” بازیکنان که اعتراض کردند. “آنها باعث خرابی بازی,” او گفت: در طول یک سال 2017 تظاهرات سیاسی در آلاباما. در آن زمان Goodell به نام آقای تهمت نظرات “تفرقه” اما موضوع حمایت از بازیکنان معترض.

در حال حاضر در سان فرانسیسکو 49ers مربی Kyle Shanahan شد که مربی پس از Kaepernick امضا نشده است گفت: آسوشیتد پرس که Kaepernick سزاوار احترام و تحسین برای شروع کردند.

“من فکر می کنم مردم درک آن خیلی بیشتر در حال حاضر از آنها سه سال پیش و من همه برای تظاهرات. من همه برای تغییر” Shanahan گفت. “آنچه در حال حاضر متفاوت و سپس آن را شرم آور می گویند احتمالا اما من فکر می کنم سفید بیشتر مردم پرشور در مورد آن در حال حاضر از آن به بعد …. هر چه کردم به تغییر بیایید آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de