ما باید چیزهای زیادی یاد گرفتم از جمله چگونه به آن را انجام دهد بهتر است دفعه بعد که علم

بحث و چالش در قلب چگونه پیشرفت های علمی ساخته شده و دانش جدید به دست آورده است. تعریف ما اغلب نمی دانیم که پاسخ به سوالات ما بخواهید.

و در حال حاضر در جهانی همه گیر مردم طبعا نگران و نگران در مورد آنچه که در آینده نگه می دارد و به دنبال علم برای پاسخ.

همانطور که ما در مبارزه با این بیماری من می خواهم به توضیح کمی در مورد علمی توصیه های داده شده به دولت در مورد کوروناویروس و مردم کار و ظهر و شب به ما کمک کند حرکت به این بیماری است. شاید اکنون زمان مناسبی برای روشن کردن دقیقا همان چیزی حكيم است و آنچه در آن است.

مریم گلی ایستاده بود تا برای دولت در شرایط اضطراری به درخواست Cobr (مدنی احتمالات کمیته) و زمانی که اورژانس سلامت است یکی آن است که شرکت را به ریاست دولت مشاور ارشد علمی و افسر ارشد پزشکی. آن ساخته شده است تا دانشمندان با متنوع تخصص مربوطه که برای این اورژانس را از ماه ژانویه بوده است, پردازش داده ها, تجزیه و تحلیل اطلاعات و ارائه صادقانه و با هدف مشاوره. شرکت کنندگان بسته به موضوع و تخصص مورد نیاز, اما شده است وجود دارد یک هسته از دانشمندان که با حضور اکثر جلسات. برای Covid آن شامل دانشگاهیان, پزشکان, دپارتمان ارشد علمی مشاوران و دانشمندان از بیمه خدمات درمانی, بهداشت عمومی انگلستان و دیگر نهادهای دولتی از جمله تفویض دولت.

خوب علم شامل به اشتراک گذاری یافته ها و تفسیر برای دیگران به چالش ساخت و تکثیر. دانشمندان خود را منتشر, مدل, روش ها و نتایج و موضوع آنها را به نقد و بررسی توسط همسالان خود به صورت نقد و استفاده مجدد توسط دیگران است. اگر شما ثبت نام به علم شما ثبت نام به این ایده است که دیگران باید نظر خود را کار می کنند. ما از یکدیگر یاد بگیرند و ما یادگیری از اشتباهات. این هفته ما منتشر کرده اند بیشتر از دسته ای از مقالات از مریم گلی برای نشان دادن برخی از شواهد پشت مشاوره که رفته به وزیران. به وضوح درست است که وزرا را ببینید توصیه اول و که آنها باید یک فرصت برای در نظر گرفتن آن به عنوان بخشی از خود را به طور کلی تصمیم گیری, اما من اعتقاد دارم که آن نیز حق است که بر پایه شواهد باید تبدیل به باز کردن برای دیگران برای دیدن بیش از حد به طوری که آنها می تواند ارائه چالش ها و فرم های جدید و مشاهدات مهم.

علم مشاوره به Cobr و به وزیران باید به طور مستقیم و با توجه به بدون ترس و یا به نفع. اما از آن است که مشاوره. وزرا باید تصمیم بگیرد و باید به بسیاری از عوامل دیگر را در نظر میگیرد. در یک دموکراسی است که تنها راه آن باید باشد. علم مشاوره باید مستقل از سیاست است.

در گذشته شواهدی از سیج منتشر شده است در پایان بحران خاص آن نامیده می شد ، در روز قبل از سیج وجود علم مشاوره به دولت بود که اغلب منتشر شده در همه. وقتی که می آید به این بحران روشن است ما باید این اطلاعات را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و در نظر من به عنوان نزدیک به زمان واقعی به عنوان امکان پذیر است و سازگار با اجازه دادن به وزرای زمان آنها نیاز دارید.

به عنوان حکیم مقالات در دسترس ممکن است به مسیر تکامل تفکر است. آن را ممکن است برای دیدن چگونه گمنام شناخته شد و که در آن شکاف قابل توجهی در دانش هنوز هم وجود دارد. این مقاله همچنین ارائه یک فرصت برای اصلاح برخی از تصورات غلط است که گرفته اند نگه دارید. اجازه می دهد بسیاری از مردم برای گرفتن Covid برای ایجاد گسترده ایمنی هرگز یک هدف و هرگز می توانست با یک کمیته متشکل از بسیاری از پزشکان که باید صرف زندگی خود را اختصاص داده شده به بهبود سلامت. ایمنی از سوی دیگر چیزی است که مانع از انتقال و همه ما امیدواریم که که یک واکسن برای وادار ایمنی در دسترس تبدیل خواهد شد.

حكيم است و نه معصوم بدن از کارشناسان و نه وجود دارد دنج گروه فکر می کنم. وجود طیف وسیعی از نظرات در همه بحث ها و وجود گسترده خواندن آخرین تحقیقات اما چه گلی تلاش برای انجام دهید این است پایین آمده به یک موقعیت و یا یک طیف وسیعی از موقعیت های به ارائه گزینه های وزیران می تواند در نظر بگیرید و توضیح ابهامات و مفروضات ذاتی است که علم و شواهد است. گلی است که یک بدن است که هر گونه پاسخگویی برای عملیاتی جنبه که آیا می شود که تست PPE یا بیمه خدمات درمانی تحویل.

شواهد معمولا کریستال روشن است ؟ هیچ. و شما فقط نیاز به انتخاب کنید تا یک روزنامه یا تماشای تلویزیون را ببینید که چگونه به شدت متفاوت دانشمندان ارائه نقطه مخالف ایده و چگونه برخی بدبختانه از یقین به عدم قطعیت و بازگشت دوباره است. آیا مشاوره از گلی همیشه درست است ؟ هیچ. خواهد علم را تغییر دهید به عنوان ما بیشتر بدانید ؟ البته ما به یاد بگیرند که از دانشمندان در سراسر جهان است. اما شواهد ما در حال حاضر به وزرای همیشه بر اساس یک تجزیه و تحلیل دقیق از علم موجود در آن زمان در خط با هر دو نولان اصول و خدمات مدنی ،

به عنوان یک عضو مدنی و دولت و مشاور ارشد علمی من بسیار آگاه از مسئولیت و اعتماد سرمایه گذاری در من و ارتش از دانشمندان و کارشناسان در طول این بحران است. در سال های آینده زمانی که این بیماری دردناک است که دیگر شکل دادن همه زندگی ما, من می دانم که من به عقب نگاه را با قدردانی و تحسین برای چه این فرد دانشمندان را برای کمک به درک و ارائه مشاوره در مواجهه با عدم قطعیت. من هم می دانم که ما باید چیزهای زیادی یاد گرفتم از جمله چگونه به آن را انجام دهد بهتر است دفعه بعد. که علم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im