‘ما برای سال’: ویروس کارشناس ناتوان کننده اثرات پس از Covid-19

یکی از مهمترین ویروس کارشناسان گفته بازماندگان خواهد بود زندگی با اثرات Covid-19 برای “سال آینده” پس از او زده توسط یک عفونت شدید و به نام برای اضافه شدن پشتیبانی برای کسانی که از بهبود از این بیماری است.

پروفسور پیتر Piot که به عنوان مدیر لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری بوده و در خط مقدم علمی در پاسخ به همه گیر است و صرف تمام زندگی خود را مطالعه ویروس ها مانند ابولا و ایدز است.

پروفسور Piot صرف یک هفته در رویال رایگان بیمارستان در لندن در اوایل ماه آوریل پس از ابتلا به بیماری است.

“من صرف یک هفته در انزوا در یک بخش دیگر از مردان است. من نمی تواند اتاق را ترک کنند. وقتی که من بیرون آمد چیزی که من به یاد داشته باشید این است که از دیدن آسمان است. لندن ترک بود – آن را در حاد مستند,” او گفت:.

تب و تقسیم سردرد او احساس کرده بود قبل از بستری رفته بودند و جدا از خستگی مزمن او احساس بهتر است. بستر مبارزه و او را به استراحت در هنگام بالا رفتن بسیاری از پرواز از پله ها خود را بلند گرجی خانه شهری.

اما یک هفته بعد او در زمان به نوبه خود برای بدتر – او نفس و ضربان قلب خود را به ضرب گلوله به بیش از 100.

او رفت و به A&E در دانشگاه بیمارستان مرکزی لندن که در آن او داده شد استروئیدها.
پروفسور Piot (دوم از چپ) با همکارانش در حال بررسی برای اولین بار شناخته شده شیوع ابولا در زئیر در سال 1976


اعتبار: JOEL BREMAN/LSHTM

“من تا به حال چیزی به نام “سازماندهی پنومونی” که یک اصطلاح من تا به حال هرگز از شنیده می شود. آن را ناشی از پاسخ ایمنی رفتن به اوردرایو,” او گفت:.

او در بیمارستان بستری است اما تنگی نفس و ضربان قلب بالا – ردیابی خود را در اپل دیده بان – رفت و به مدت دو و نیم ماه.

آن است که تنها در چند هفته گذشته که پروفسور Piot که 71 در حال حاضر احساس “95 درصد” بهتر و حتی در حال اجرا دو تا سه مایل در هر صبح.

“اما من هنوز هم غیر طبیعی خسته و این چیزی است که من در مشترک با بسیاری از مردم است. آن را بسیار ناتوان کننده. پزشکان به من بگویید که من باید بیشتر بیمار است که من بیشترین کیفیت,” او گفت:.

او افزود که حمایت بیشتر نیاز به در محل برای coronavirus بازماندگان به عنوان عوارض پس از بیماری می تواند برای سال گذشته.

“حرفه پزشکی است که جمع آوری تجربه اما آن را به وضوح در منطقه ای که تحت تحقیق است. ما باید به آن نگاه کنید به این دلیل که بار خواهد بود که نه تنها در افراد بلکه سلامت سیستم به عنوان یک کل, بنابراین ما نیاز به دانستن چگونه به پشتیبانی مردم است.

“من فکر می کنم وجود خواهد داشت یک دم بلند از علائم و برخی از مردم را از طریق زندگی با شرایط مزمن پس از این,” او گفت:. “من خواندن گزارش اخیر که گفت که از هر 10 نفر مبتلا به این ویروس مبتلا از خستگی و ضعف عضلانی و اختلالات عصبی برای هفته بعد از آن.”

پروفسور Piot یک از اعضای تیم که برای اولین بار کشف ویروس ابولا در آنچه پس از زئیر در سال 1976 و نیز انجام تحقیقات پیشگامانه در HIV. “یک ویروس در نهایت من” او گفت: مجله علم و هنگامی که او برای اولین بار “آمد” به عنوان یک coronavirus بازمانده.
پیتر Piot در Yambuku در سال 2014 — که در آن ابولا برای اولین بار identifed در سال 1976 با پرستار Sukato Mandzomba. که جان سالم به در برد اصلی شیوع ابولا


اعتبار: هایدی لارسون/LSHTM

او تصمیم گرفت به صحبت علنی در مورد این بیماری به دلیل او احساس ارتباطات دولتی بودند همه چیز در مورد “مسطح منحنی آمار و R تعداد”.

“این ویروس است که در مورد مردم و ما قصد داریم به فکر می کنم در مورد چگونه ما این کار را برای سال آمده است. زمانی که من داستان منتشر شد من تعداد زیادی از ایمیل ها از مردم گفت: آنها تا به حال همان چیزی بودند و هنوز هم احساس این اثر,” او گفت:.

“این یک غفلت منطقه از پژوهش. بسیاری از تحقیقات درمانی است که در حاد پیشگیری و جلوگیری مردم از مرگ – این البته مهم است اما ما نیاز به درک بهتر این اثرات دراز مدت,” او گفت:.

Covid-19 به وضوح گرفته عاطفی تلفات در Prof Piot. اگر چه او نمی تواند به بخش مراقبت های او ترس او ممکن است مرگ و به خصوص ترس از پایان دادن به در یک ونتيلاتور در بيماران هواکش به حال 67 درصد مرگ و مير.

“هنگامی که من از بیمارستان آن را دشوار بودن جدا شده و قادر به دیدن کسی,” او گفت:.

اما به سختی به چهار ماه از تخلیه پروفسور Piot – که اذعان به اینکه یک معتاد – دقیقا نشستن در خانه و مصرف آن آسان است. او شده است ارائه مشاوره به کمیسیون اروپا در توسعه واکسن و دسترسی عادلانه و نیز گرفته شده و نقش مهمی در به تازگی راه اندازی Reckitt جهانی بهداشت موسسه آنلاین توپی که به انتشار آخرین تحقیقات در بهداشت و سلامت عمومی در تلاش برای اثر طولانی مدت رفتار را تغییر دهید.

مانند بسیاری از ما پروفسور Piot زده شده است که چگونه زندگی تبدیل کرده است در شش ماه گذشته. در نشست اخیر خود در بروکسل شرکت کنندگان را در خود حفظ فاصله و استقبال هر یک از دیگر با Namaste-سبک کمان, او گفت:.

“من تعجب می کنم که آیا این خواهد بود که پایان دادن” او گفت:. “در حالی که ما هنوز نمی باید واکسن اساس پاسخ ما هستند ماسک صورت شستن دست و اجتماعی فاصله. هیچ یک از آنها گلوله های نقره و جالب است که آنها شده اند در اطراف برای مدت طولانی,” او می گوید.

او به خاطر دیدن مردم با پوشیدن ماسک صورت در ژاپن زمانی که او برای اولین بار بازدید در 1980s – یک عادت بود که القا طول 1918-20 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر.

“من فکر کردم که واقعا پارانوئید در مورد ابتلا به سرما خوردگی و یا یک ویروس اما آنها این کار را برای جلوگیری از مردم را از آلوده کردن دیگران پس از آن واقعا یک نوع دوستانه عمل می کنند. من امیدوارم که تبدیل به بخشی از فرهنگ ما به طوری که ما بهتر محافظت شده در برابر چه می آید بعدی, هر آنچه در آن است,” او گفت:.

او فکر می کند در حال حاضر وجود دارد شواهد خوبی برای استفاده گسترده از ماسک صورت و خوشحال است که دولت بریتانیا در حال حاضر گفت: آنها باید اجباری در مغازه ها. “من ترجیح می دهند که یک متر دور از کسی و با پوشیدن یک ماسک صورت از دو متر دورتر و نه” او گفت:.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im