‘ما بیشتر شیوع بیماری اجتناب ناپذیر است’: یک هشدار از جهان معروف ترین شکارچی ویروس

دکتر پیتر Dascak شده است جمع آوری و تجزیه و تحلیل coronaviruses برای چند دهه. او می داند batcaves و مرطوب بازارهای شبیه هیچ دیگر است. او می گوید تلگراف چرا دیگر همه گیر است اما اجتناب ناپذیر است مگر اینکه ما سرمایه گذاری در حال حاضر و آماده

شما بخشی از تیم است که اصطلاح بیماری X – توصیف می کنید این coronavirus به عنوان یک “بیماری X’?

Sars-CoV-2 است که قطعا این نوع از ویروس است که ما فکر کردن در مورد زمانی که بحث در مورد بیماری X. آن هرگز ترسناک صدایی بیماری هایی که شما را خونریزی از چشم خود را مانند ابولا که ما بیشتر نگران. آنها نمی تواند پنهان. Covid-19 دقیقا مخالف آن را در سکوت و وجود فاصله بین ابتلا به آن و برگزاری نمایشگاه علائم. چیزی که باعث می شود آن را واقعا خطرناک است.

اگر ما می خواهید برای دریافت آماده برای بیماری های همه گیر آن را خوب فقط نگاه کردن به آنچه در گذشته اتفاق افتاده است – به خاطر همه آن چیزهایی که ما در مورد آن بدانند. بعد از همه گیر ممکن است ناشی از چیزی ناشناخته ‘X’. که درست باقی می ماند امروز.

شما مشغول به کار در coronaviruses دهه اما بسیاری از ملی همه گیر برنامه های ساخته شده در اطراف خطر آنفلوانزا بود که یک اشتباه است ؟

آن را سخت به آن می گویند یک اشتباه بود چون آنفولانزا یک قاتل و یک تهدید بزرگ با پتانسیل تبدیل به یک بیماری همه گیر با مرگ و مير بالا.

اما وجود یک چشم انداز مشکل است. همه کار بر روی بیماری های نوظهور نگه داشته و گفت که آنفولانزای همه گیر خواهد بود “یک در 100 سال’ بیماری همه گیر. اما ما در حال حاضر دیگر شیوع HIV/ایدز به کشته شدن بیش از 30 میلیون نفر بود و شدیدا اثرات قابل توجهی بر ساختار اجتماعی و رفتار های جنسی در سراسر این سیاره است.

بنابراین من فکر می کنم ما تمایل به تمرکز بیش از حد بر بیماری همه گیر آنفلوآنزا به عنوان بعدی ‘بزرگ’. اما به همان اندازه ما نیاز به مراقب باشید [در حال حاضر] به تکرار اشتباه با coronaviruses. در واقع وجود دارد بسیاری از تهدیدات دیگر در خارج وجود دارد – اجازه دهید فراموش نکنید مواد مخدر مقاوم در برابر میکروب ها. ما باید برای نگه داشتن گسترده تمرکز.
در مناطق روستایی 100 سال پیش مردم شده اند که خوردن خفاش ها. در مناطق روستایی چین در حال حاضر مردم هنوز حق زندگی در کنار یک غار خفاش هنوز هم با استفاده از آن مدفوع به fertilise محصولات


اعتبار: Simon Aaron Maurer/تلگراف

ویروس شکارچیان در EcoHealth کمک کرده اند برای ایجاد یک کتابخانه از زئونوز عوامل بیماری زا. چرا این مهم است ؟ آیا این خطر بیشتر از مزایای?

ما شناسه بیماری های نوظهور در یک پایگاه داده به نام EIDR – کشورهای در حال ظهور بیماری های عفونی مخزن – که در آن ما باید داده ها را در ریشه از هر شناخته شده در حال ظهور بیماری بنابراین شما می توانید تجزیه و تحلیل که در آن از آنها آمد و بهتر پیش بینی یک بعدی.

این است که واقعا مهم است. آن را پر اب و تاب می گویند که اگر ما تا به حال شناسه اکثر coronaviruses دو دهه پیش آغاز شده و کار بر روی واکسن – که می توانست انجام می شود – به نفع امروز شده اند ، میلیون ها نفر از مردم نمی خواهد آلوده شده اند با Covid-19 صدها هزار نفر از مردم خواهد بود نه مرده و تریلیون ها دلار را از دست داد به ما و اقتصاد جهانی است.

مشکل این است که آن را سخت برای متقاعد کردن مردم به صندوق یک پروژه بزرگ است که هزینه یک یا دو میلیارد دلار که این واقعا جهانی بیماری های همه گیر شایع نیست.

این درس بزرگ را به یاد بگیرند که از این یکی است: ما باید به صرف پول به درستی آماده سازی در حال حاضر. ما تخمین می زنند نه به یک بازگشت سرمایه حداقل اگر شما در کاهش موارد توسط فقط پنج درصد و بدون از جمله هزینه Covid. اما من نگران است که ما در حال رفتن به تغییر.

گفته می شود که سرريز حوادث در حال تبدیل شدن بیشتر رایج است به عنوان انسان دست درازی به طبیعت – اما حیوانات و مردم همیشه در زندگی در کنار هم. چه چیزی تغییر کرده است ؟

ما اثرات زیست محیطی به صورت تصاعدی در حال گسترش است و این که درایوهای سرريز از حیات وحش به مردم است. ما جهانی سفر و شبکه های تجاری تسهیل گسترش سریع – سارس در زمان دو تا سه ماه به خارج از چین این یکی در زمان دو هفته.

داخلی سفر و تجارت در چین است نیز فوق العاده پیشرفته در مقایسه با زمانی که سارس ظهور: سرعت بالا در شبکه راه آهن; حمل و نقل مردم هزاران نفر از حیوانات در سراسر این مسیر از یک بازار به دیگری.

اگر شما را به بسیاری از مناطق روستایی 100 سال پیش مردم شده اند که خوردن خفاش و یا گوشت بیشه. در مناطق روستایی چین در حال حاضر مردم هنوز حق زندگی در کنار یک غار خفاش هنوز هم با استفاده از مدفوع خفاش به fertilise محصولات. مردم احتمالا آلوده شدن در همان نرخ سرانه به عنوان آنها 100 سال پیش. تفاوت در حال حاضر وجود دارد مردم بیشتر و بیشتر سفر می کند.

ما یک بررسی سرولوژيک از افراد نزدیک به غار خفاش در استان یوننان چند سال پیش. سه درصد از آنها آنتی بادی به بت ویروس ها. این یک کشش, اما اگر شما در زمان کل جمعیت این منطقه است که به معنی یک به هفت میلیون نفر آلوده.

بنابراین ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر شیوع بیماری اجتناب ناپذیر است. آنها ممکن است شبیه به این, اما وجود دارد بیشتر خواهد بود.

مرطوب بازار را به خود جذب بسیاری از مطبوعات بد. چه چیزی باعث می شود آنها را متفاوت از مزارع کارخانه?

مرطوب بازارهای قطعا در خطر است. آنها فروش انواع حیوانات از مرغ به حیات وحش در فضاهای کوچک با جمعیت انسان – آن را کامل زمین پرورش.

مدرن به خوبی اجرا مزرعه کارخانه دارای یک نوع بسیار متفاوت از خطر – چیزی شبیه به آنفلوانزا است که می تواند نگه دارید و به سرعت در حال گسترش در انبوه جمعیت از حیوانات و به طور بالقوه فرار. اما نیز وجود دارد که معمولا بهتر امنیت زیستی به عنوان مردم نمی خواهید به از دست دادن همه حیوانات خود را و درآمد.

شما نیز مطرح شده زنگ خطر درباره حیات وحش و خز مزارع. چرا ؟

ما دست کم گرفتن همه این صنایع است. دو سو دارد: اول از همه کشاورزان که نژاد حیوانات وحشی برای غذا مثلا بامبو موش civets, خارپشت قورباغه ها مارها – تاپیک کل دامگاه.

دلیل آنها در حال پرورش آنها است که آن را فوق العاده سودآور است. ما رفت و به یک مزرعه 10 سال پیش و یک جفت خارپشت برای پرورش هزینه $1,000. چین در واقع ترویج حیات وحش کشاورزی به عنوان یک کاهش فقر برنامه در 70s و 80s و آن را کار کرده است.

اما آنچه که شما در حال حاضر بسیاری از کشاورزان که تبدیل خواص قدیمی که بسیار ناامن از یک بیماری نقطه نظر.

کشاورزان در حال حرکت بین مزارع روزانه آنها تهیه رستوران ها تهیه کردیم که پس از آن کامیون حیوانات به بازار در شهرهای بزرگ مانند ووهان. آن را متصل به مناطق روستایی که در آن خفاش ها با coronaviruses هستند درست به شهرستانها مانند ووهان.

من فکر می کنم ما دست کم وسعت است که شبکه و پویایی در آن — آن را به اندازه کافی به درایو شیوع است.

در مرحله دوم وجود دارد خز کشاورزی, معمولا سگ راکون. اگر شما می بینید که مردم با خز تر و تمیز در اطراف این خوبی کاپشن اسکی آن را احتمالا از چینی خز مزرعه. وجود دارد یک نوع طنز به آن – می بینید افراد ثروتمند در غرب با کمی خز تر و تمیز و گفت: “آن را نفرت انگیز, این, مرطوب بازار در چین”.

مصرف در غرب باعث شده است که بسیاری از مشکلات پشت بیماری های عفونی.

آیا شما فکر می کنم که ما همیشه می دانید که در آن Sars-Cov-2 را از آمد – و مهم نیست ؟

مهم نیست اما ما هرگز به می دانم که 100 درصد مطمئن – آن را بسیار سخت برای قطعی اثبات بدون که وجود دارد در زمان.

در آن فضایی از عدم قطعیت تئوری های توطئه وجود دارد – برای مثال ایده آن می توانست زیستی-مهندسی. این مسخره است اما وقت گیر به مبارزه با این آتش سوزی.

من فکر می کنم آن را یک زن و شوهر از سال به پیگیری Sar-Cov-2 مناسب است. ما نیاز به ردیابی انواع حیوانات است که قرار بود به ووهان مرطوب و بازار و مردم است. از آن کاملا امکان دارد آن را به گردش در مزرعه برای هفته ها یا ماه قبل از ظهور در ووهان.

هر بار که ما نگاه ریشه های جدید بیماری در گذشته ما متوجه آن شد و در واقع در اطراف بسیاری دیگر از فکر. شاید ما را پیدا خواهد کرد آن بود که فقط از دست رفته به دلیل در بسیاری از افراد آن را فقط باعث می شود سرفه – که در مناطق روستایی چین ندارد سرفه در هر حال حاضر و دوباره ؟

آنچه که برای آینده استراتژی های پیشگیری?

خوب بیایید می گویند که ما متوجه شدیم که مرطوب بازار را ندارد و مسئله کلیدی است. که منبع اصلی این ویروس در واقع این مردم که حفاری بت مدفوع خارج از غارها و گسترش آن در مزارع. که داده ها اطلاعات حیاتی به اطلاع هوشمند تصمیم گیری در سیاست است که صرفه جویی در زندگی می کند.

بستن مرطوب بازارهای دشوار است و می تواند آنها را در زیر زمین ساخت آن را سخت تر برای شنیدن در مورد آینده بیماری تا زمانی که آن را بیش از حد دیر است. اما بستن غارها مسدود کردن ورودی است که می تواند انجام شود فورا.

آیا ما کاهش بودجه تاثیر خود را کار می کند ؟ آنچه که برای سازمان شما?

ما قصد داریم برای انجام این کار ردیابی کار برای Sars-Cov-2 و ما فعالانه به دنبال حمایت برای رفتن به چین اما ما فسخ قرارداد ما زود بود واقعا ناامید کننده است. ما شنیده ایم از همکاران ما در چین که ما خوش آمدید برای ادامه تحقیقات ما اگر ما می توانید برخی از کمک های مالی به آن را انجام دهد.

ما در حال همکاری با این افراد 15 سال به دنبال ریشه های coronaviruses. ما به آنها اعتماد و آنها به ما اعتماد و که فوق العاده مهم است. اما وجود دارد برخی از نگرانی که آسیب انجام می شود به این روابط به دلیل سیاست جهانی.

چه چیزی شما فکر می کنم رانندگی تئوری های توطئه دیده ایم بیش از گذشته چند ماه است ؟

مردم خرید را به تئوری های توطئه چرا که آنها قانع کننده داستان کاریزماتیک مردم با فقط به اندازه کافی علم و واقعیت را به آنها به نظر می رسد قابل قبول است. حقیقت نیز تمایل به کمتر جالب است. در این صورت مردم در چین در معرض خفاش ها که در بندر ویروس ها. آن را بسیار هیجان انگیز تر به سرزنش دانشمندان در داخل یک آزمایشگاه مخفی که مسدود شده با سیم خاردار حتی اگر آنچه که در پشت آن درهای است که در واقع بسیار خسته کننده است.

آیا شما فکر می کنم که ما طبیعی گرایش به پرش بر روی تئوری های توطئه است که بازی توسط سیاستمداران ؟

واضح است این است که بخشی از این سیاست در حال حاضر. نگاهی به ما. ما شاهد تئوری های توطئه بودن بالا در یک قطبی مطبوعات به نقطه که در آن سیاستمداران و سپس استفاده از آن را به تصمیم گیری های سیاست. که بسیار ترسناک است.

شما مشغول به کار برای جلوگیری از بیماری های همه گیر برای خیلی از حرفه ای خود را. چیزی که شما را شگفت زده با این یکی ؟

اولین چیزی که مقیاس اقتصادی از طریق خاموش کردن. سارس باعث بزرگ اقتصادی برای یک بیماری که آلوده حدود 8000 نفر و آن کشته شدن حدود 800. ما دیده ایم در حال حاضر چه اتفاقی می افتد زمانی که سطح تاثیر تعمیم در سطح جهان است.

من هم شگفت زده در چگونه به خوبی ما را قفل خودمان. من به یاد داشته باشید علنی بودن تردید از چین مستند اقدامات در ماه ژانویه گفت: “که هرگز در نیویورک’. مردم خواستار شد مستند محرمانه قرون وسطی ، اما آن را کار کرده است.

نکته دیگر این است که چقدر بد برخی از کشورها انجام داده اند – اغلب کسانی شده اند که گفتن بقیه جهان چگونه به انجام همه گیر آمادگی برای سال های بسیاری است. آمریکا و انگلستان هستند به معنای واقعی کلمه در بالای جدول لیگ برای همه گیر آمادگی اما شکست خورد تا حدودی به دلیل تفرقه سیاست های حزبی.

اما ما همه به سرزنش ما صحبت در مورد بیماری های همه گیر حرفه ای اما ما باید فریاد بلندتر. برخی از مردم, اما آنها به نام scaremongerers متهم از ترجمه آن است. نگاهی که در آن ما در حال حاضر.

که خود از قهرمانان و خائنانی از همه گیر?

که یکی از سخت. وجود دارد برخی از قهرمانان. مانند اندرو کومو, ایالت نیویورک فرماندار اینجا که انجام یک کار فوق العاده از آوردن ریاضی کلید قفل برای دریافت بهترین اطلاعات. این است که چگونه شما مدیریت یک بیماری همه گیر.

پس از آن مردم وجود دارد مانند شیعه Zhengli در چین که گیر کرده از طریق تهدید به مرگ و کامل توهین به شخصیت او فقط به انجام آنچه او می کند: سعی کنید برای صرفه جویی در زندگی می کند.

و شرور?

وجود دارد بیش از حد بسیاری به ذکر است. اما مردم که منجر به کشورهای در غرب با بالاترین نرخ مرگ و میر سرانه را بسیار بسیار ضعیف است.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de