تضعیف کریستبل هنوز هم خطرناک rainmaker آن را به عنوان حرکت داخلی

کریستبل ضعیف به افسردگی گرمسیری صبح روز دوشنبه پس از توفنده در ساحل به عنوان یک کج طوفان گرمسیری پنج شنبه و ضرب و شتم خطرناک است آب و هوا دورتر شرق ارسال امواج توفنده بیش از می سی سی پی سواحل swamping بخش هایی از یک آلاباما شهر جزیره و تخم ریزی یک گردباد در فلوریدا.

کریستبل محصل بین دهان از رودخانه می سی سی پی و از آنجا-تخلیه سد جزیره توچال جامعه بزرگ جزیره با 50 مایل در ساعت باد.

ساخت ریزش زمین و در زیر طوفان قدرت طوفان شروع شده بود تضعیف آن را به عنوان نقل داخلی – اما بارش باران های سنگین و طوفان در خروش شد و در ادامه در امتداد سواحل خلیج فارس نما یک تهدید در سراسر یک منطقه گسترده ای را در فلوریدا تکدی.

در 4 صبح CDT دوشنبه کریستبل محور شد حدود 40 مایلی شمال Baton Rouge, لوئیزیانا, بسته بندی آهسته باد از 35 مایل در ساعت. با آن خیس باران کریستوبال در حال حرکت شمال-شمال غرب در 10 مایل در ساعت بود و انتظار می رود برای حفظ inundating شمالی سواحل خلیج فارس به خوبی به دوشنبه اما همه طوفان گرمسیری هشدار قطع شد.

APTOPIX Tropical Weather
رودی Horvath پیاده روی بیرون از خانه boathouse در پایان غرب بخش از نیواورلئان آن را به عنوان طول می کشد در آب از موج طوفان در دریاچه Pontchartrain از طوفان گرمسیری Cristobal. جرالد هربرت / AP

کریستبل پیش بینی مسیر آن طول می کشد داخلی از طریق شمال شرقی لوئیزیانا و جنوب غربی می سی سی پی روز دوشنبه در ادامه از طریق آرکانزاس و شرقی میسوری دوشنبه شب و سه شنبه و رسیدن به ویسکانسین و غربی دریاچه های بزرگ توسط چهار شنبه. ملی طوفان در مرکز میامی گفت اضافی تضعیف شد و انتظار می رود از طریق پنج شنبه اما برخی از تقویت شد و انتظار می رود سه شنبه شب و چهار شنبه.

در New Orleans سوال شد چقدر باران می گیرند و این که آیا وجود خواهد داشت به اندازه کافی استراحت در باندهای سنگین آب و هوا برای محاصره پمپاژ سیستم برای پاسخگویی به آن آخرین آزمون از نگه داشتن خیابان های رایگان از سیلاب.

سواحل می سی سی پی رسانه های خبری گزارش متوقف اتومبیل ها و کامیون ها به عنوان سیلاب هولناک سواحل و سقوط بیش از بزرگراه. در شهر نیواورلئان Facebook صفحه: مقامات اورژانس گفت: کارگران کمک کرد ده ها تن از رانندگان از طریق سیل عمدتا در ایالات متحده 90 در حال اجرا در امتداد ساحل.

در آلاباما پل ارتباط سرزمین اصلی به دافین بسته شد خیلی از یکشنبه. پلیس و دولت در بخش حمل و نقل وسایل نقلیه چراغ کاروان از رانندگان و از جزیره هنگام استراحت در آب و مجاز است.

پیش بینی گفت: تا 12 اینچ از بارش باران می تواند سقوط در برخی از مناطق طوفان موج تا 5 فوت است.

آب و خدمات هشدار داد که باران خواهد کمک به رودخانه جاری شدن سیل در بخش مرکزی سواحل خلیج فارس و به دره می سی سی پی.

“این بسیار کارآمد و بسیار گرمسیری بارش” National Hurricane Center مدیر کن گراهام گفت: در Facebook تصویری. “این باران یک دسته کامل سریع واقعی است.”

افزایش آب در دریاچه Pontchartrain نزدیکی نیواورلئان تحت فشار قرار دادند و حدود 2 متر از آب به طبقه اول از رودی Horvath محل اقامت – یک boathouse است که نشسته است در pilings بیش لب شور دریاچه. Horvath گفت که او و خانواده اش زندگی کرده اند وجود دارد از یک سال و آموخته اند را گاه به گاه سیل در گشاد گشاد راه رفتن. آنها قرار داده ایم جداول در طبقه پایین تر به پشته وسایل بالاتر از آب است.

“ما فکر این امر می تواند بسیار سرد برای زندگی کردن در اینجا و آن بوده است” Horvath گفت. “غروب های بزرگ است.”

در جای دیگر در جنوب لوئیزیانا آب پوشش داده شده تنها راه به جزیره بزرگ و کم ارتفاع نقاط Plaquemines محله در این ایالت جنوب شرقی نکته. “شما نمی توانید به پایین وجود دارد با ماشین” shrimper اکی کوپر گفت: یکی مارینا در منطقه است. “شما باید برای رفتن با قایق.”

در فلوریدا یک گردباد – دوم در دو روز در وزارت امور خارجه به عنوان طوفان نزدیک – بی خانمان درختان و قطع خطوط برق بعد از ظهر یکشنبه در جنوب دریاچه شهر در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 75 سرویس آب و هوا و مقامات گفت. وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب.

طوفان همچنین مجبور اب اشباع کشش بین ایالتی 10 در شمال فلوریدا به یک زمان و جمعه.

باران کاهش یافت و به طور متناوب در نیواورلئان مشهور فرانسوی چهارم در روز یکشنبه بعد از ظهر اما خیابان ها بودند و تقریبا خالی از سکنه با بسیاری از کسب و کار در حال حاضر سوار تا با توجه به کوروناویروس.

دانیل Priestman گفت که او نمی بینم مردم دیوانه وار کردن به عنوان در طوفان قبلی. او گفت: مردم ممکن است “غرق” توسط coronavirus و اخیر خشونت های پلیس و تظاهرات. آنها به نظر می رسید “استعفا داد و به هر چه اتفاق می افتد – اتفاق می افتد,” او گفت:.

در یکی نیواورلئان تقاطع دستباف “Black Lives Matter” علامت سیمی به lamppost لرزاند, سفت باد به عنوان خدمه یک خلاء کامیون کار می کرد به unclog تخلیه طوفان.

فاضلاب و آب مدیره از نیواورلئان گفت: در شهرستان پیری خیابان های زهکشی سیستم بود بنابراین شهروندان باید از زیرگذر و مناطق کم ارتفاع در معرض ابتلا به اجتناب ناپذیر خیابان سیل.

Jefferson Parish, حومه شهر New Orleans به نام به حال به صورت داوطلبانه تخلیه شنبه از برخی کم ارتفاع جوامع به دلیل در معرض تهدید طوفان موج جزر و مد بالا و سنگین باران.

رئیس جمهور تهمت توافق به موضوع اضطراری, اعلام, برای, لوئیزیانا, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de