با پوشیدن یک ماسک صورت در خانه می تواند به جلوگیری از کروناویروس که باعث COVID-19 از گسترش بین اعضای خانواده با توجه به مطالعه.

عمل مشغول به کار بهترین زمانی که پوشش پوشیده بود قبل از اینکه یک فرد علائم شروع به نشان می دهد نویسندگان این مقاله منتشر شده در مجله BMJ جهانی بهداشت در بر داشت. مطالعه نیست, جزئیات انواع ماسک پوشیده شده توسط شرکت کنندگان است.

ماسک ماندگاری بیشتر رایج تبدیل شده در سراسر جهان از آنجا شروع COVID-19 pandemic به عنوان مقامات بهداشتی امیدوارم که آن را جلوگیری از گسترش ویروس. در اوایل ماه آوریل به عنوان مثال مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری ها (CDC) به روز شده آن COVID-19 ارشاد به دولت است که مردم باید پوشیدن ماسک در زمانی که آن را دشوار است برای حفظ اجتماعی فاصله.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 5.7 میلیون COVID-19 موارد تایید شده اند و 356,124 نفر کشته شده اند. بیش از 2.3 میلیون نفر بهبود یافته اند.

در آخرین مطالعه خود به رهبری یو وانگ از پکن مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری, چین, محققان می گویند COVID-19 بیشتر گسترش در درون خانواده ها و کسانی که در تماس نزدیک با بیمار, حسابداری برای 70 درصد از موارد در چین است.

برای کشف این که آیا با پوشیدن ماسک در خانه می تواند به جلوگیری از انتقال آن محققان دعوت همه 181 نفر در چینی پایتخت پکن که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus از فوریه 21 سال 2020 به تکمیل پرسشنامه. از آنها خواسته شد در مورد عادات بهداشت و رویکرد نسبت به COVID-19 مانند تهویه خانه و تمیز کردن. پس از انواع خانواده ها از مطالعه حذف شدند و یا کاهش یافته است به شرکت 335 نفر از 124 خانواده که در آن حداقل یک نفر در حال آزمایش مثبت شد ویژه در تجزیه و تحلیل.

covid19, coronavirus, mask, getty
سهام نشان می دهد که پدر و دختر با پوشیدن ماسک.
گتی ایماژ

یک خانواده تعریف شده به عنوان افرادی که زندگی با فرد بیمار در یک خانه به مدت چهار روز قبل و بیش از 24 ساعت پس از شروع به نشان دادن علائم خود را. به طور متوسط خانواده بود و چهار نفر از اعضا اعم از دو تا نه و معمولا شامل فرزندان و پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ به عنوان نمونه در چین این تیم گفت.

عمل استاندارد در پکن به معنای فرد بیمار در بیمارستان بستری شد و پس از آنها تشخیص داده شد با COVID-19.

این تیم متوجه شد که تقریبا یک چهارم از اعضای خانواده آلوده بودند در عرض دو هفته از فرد بیمار در حال سقوط بیمار در 23 درصد است. اما اگر فرد بیمار و اعضای خانواده خود را به تن ماسک در خانه و قبل از اینکه فرد توسعه یافته علائم این بود که 79 درصد موثر در کاهش انتقال است.

وجود دارد به نظر می رسید هیچ بهره مندی از فرد بیمار با پوشیدن ماسک پس از علائم خود را نشان داده بود. این ممکن است به دلیل, به عنوان نشان داد در مطالعات گذشته بار ویروسی به نظر می رسد به بالاترین سطح خود در دو روز قبل و روز اول که علائم به نظر می رسد این تیم گفت.

“نتایج نشان می دهد که جامعه ماسک صورت استفاده کنید به احتمال زیاد موثر در داخل خانواده در طول شدید شیوع” دانشمندان نوشت.

علاوه بر این با استفاده از لوازم ضد عفونی کننده های حاوی اتانول و کلر شد 77 درصد موثر در پیشگیری از این ویروس از گسترش آنها یافت می شود. خطر انتقال در یک خانواده شد 18 بار بالاتر اگر اعضای خانواده بودند در مکرر روزانه تماس نزدیک با فرد بیمار.

حتی در خانه که “شلوغ و کوچک” اقدامات مانند ماسک-پوشیدن اجتماعی فاصله و تمیز کردن و کمک به جلوگیری از coronavirus , پخش كردن, محققان گفتند.

نویسندگان اذعان مطالعه خود را به حال محدودیت های مختلف از جمله این که آنها در مصاحبه شرکت کنندگان از طریق تلفن و با تکیه بر آنها با دقت گزارش رفتار خود. آنها همچنین نمی کند جمع آوری داده ها در قدرت از مواد ضد عفونی کننده استفاده می شود خانواده است.

کردن از یافته های این تیم که شامل محققان از چین ایالات متحده و استرالیا توصیه می کنند که خانواده ها با اعضای که بیشتر در معرض خطر ابتلا به کروناویروس پوشیدن ماسک در خانه. که شامل کسانی که در تماس با COVID-19 درمانی کارگران و یا کسانی که به سفر به یک منطقه در معرض خطر.

“آن [مطالعه] به اطلاع جهانی ماسک صورت استفاده و اجتماعی فاصله نه فقط در فضاهای عمومی اما در داخل خانواده با اعضای در معرض خطر آلوده شدن. این بیشتر پشتیبانی جهانی ماسک صورت استفاده کنید و همچنین فراهم می کند هدایت در کاهش خطر برای خانواده ها زندگی با کسی که در قرنطینه و یا انزوا و خانواده از سلامت کارگران که ممکن است به صورت مداوم در معرض خطر” آنها نوشت.

به عنوان نمودار توسط ana ortega زیر نشان می دهد ایالات متحده است و این کشور با شناخته شده ترین COVID-19 موارد است. این هفته مرگ و میر در این کشور به تصویب 100,000.

1 از 3

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de