آب و هوا: ملاقات در دفتر اروپا و آمریکا مشکل رفت و آمد’ پس از سیل و برف هشدار

برف انتظار می رود که به علت مشکلات در سراسر شمال انگلستان و اسکاتلند و ایرلند شمالی در روز دوشنبه – و این ملاقات در دفتر صادر کرده است بیشتر سیل هشدارهای.

جدید شديد هشدار سیل – به معنی یک تهدید قریب الوقوع به زندگی – صادر شده برای رودخانه سورن در شروزبری به عنوان سازمان محیط زیست هشدار داد جاری شدن سیل خطرات در سراسر انگلستان است.

ملاقات در دفتر پیش بینی سیمون کبک گفت: “این می تواند بسیار مشکل رفت و آمد اولین چیزی که فردا برای بسیاری از مردم است.

“آن را قطعا تبدیل به وخیم تر شدن اوضاع.”

غم انگیز پیش بینی در آمد و به عنوان جورج Eustice, محیط زیست, وزیر دفاع بوریس جانسون برای هجوم تماس برای بازدید سیل زده مناطق با وجود یک سوم متوالی آخر هفته از طوفان.
یک تهدید-به-زندگی به عنوان هشدار صادر شده برای رودخانه سورن


اعتبار: یعقوب شاه/PA

آقای Eustice گفت: آسمان Sophy ریج گفت: “در کابینه دولت آن را یک مرد نشان می دهد این درست است که در برخی عملیاتی چیزهایی مانند این است که نخست وزیر را بخواهید یکی از اعضای کابینه به رهبری. من نمی توانم هر چیزی اشتباه است.”

زرد آب و هوا هشدار صادر شده است به صورت برف در سراسر همه اما اکثر مناطق شمالی و اسکاتلند آبردین از 3هستم در روز دوشنبه. زمین بالاتر است انتظار می رود برای دریافت قابل توجهی تجمع اما مسافران در بخش مرکزی کمربند هشدار داده شده است به مراقبت.

حتی اسکاتلند در مناطق پایین تر تنظیم شده برای به دست آوردن یک پوشش برف در روز دوشنبه با اختلال در ترافیک پیش بینی شده برای رفت و آمد صبح – به عنوان هفته کارگر آغاز می شود و با بیشتر آب و هوای طوفانی.

دفتر مت گفت: ایرلند شمالی و بخش هایی از شمال انگلستان نیز انتظار می رود به صورت برف به خصوص در زمین بالاتر که در آن زرد آب و هوا هشدارهای صادر شده است به صورت برف و باران است.

مناطق شمالی که گول برف هنوز هم به احتمال زیاد برای دیدن مقدار زیادی از باران و باد نیروی باد پیش بینی اضافه شده است.
باران را ترک کرده است بخش هایی از نیویورک به شدت آب گرفتگی


اعتبار: دنی LAWSON/PA

و همچنین به عنوان شدید هشدار سیل برای شروزبری محیط زیست سازمان (EA) تا به حال صادر 91 سیل هشدارها و 182 هشدار سیل توسط صبح روز دوشنبه.

هشدار و هشدار در محل از Cornwall به ساحل نورفولک و از Dorset به اسکاتلندی مرز.

EA گفت: جاری شدن سیل ممکن است برای بخش هایی از West Midlands همراه سورن و سه راه و همچنین در بخش هایی از شمال انگلستان از جمله در پایین رودخانه ایر در ایالت یورکشایر درشمال انگلستان.

او گفت: “این باران در حال سقوط در اشباع حوضه که در آن سطح رودخانه در حال حاضر بالا است.”

انگلستان در حال حاضر دریافت بیش از 141 درصد از متوسط آن مه بارندگی تا کنون اما سخنگوی گفت که خیلی زود به اظهار نظر در مورد گزارش که آن را ممکن است مرطوب مارس 30 سال.

اسکاتلند تحمل بیشتر جاری شدن سیل در روز شنبه با تعدادی گزارش از وسایل نقلیه تبدیل شدن به رشته های مختلف در شهرها و روستاهای غرب گلاسکو.

اسکاتلند سازمان حفاظت محیط زیست گفت: سه سیل هشدارهای بودند در نیروی صبح روز دوشنبه با چهار بیشتر هشدار سیل.

و در ولز وجود دارد و نه سیل هشدارهای نیروی و 19 هشدار.

در حالی که آب و هوایی شدید باید حل و فصل کردن بیش از سه شنبه و چهارشنبه – همراه با یک شیب قابل توجه در دمای – دفتر مت گفت: بیشتر باران های سنگین است که انتظار می رود در روز جمعه.

تلخ چشم انداز به شرح زیر بیش از دو هفته از بارندگی و جاری شدن سیل آغاز شده است که با طوفان Ciara ادامه داد: با طوفان دنیس نگه داشته و با رفتن آخر هفته طوفان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im