Weinstein داوران نشان می دهد ممکن است بن بست در جدی ترین شمارش

داوران تعمق در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه جمعه نشان داد که در آن بن بست رسیده است در جدی ترین اتهامات عنوان شده علیه. در یادداشت ارسالی به قاضی در طول ناهار خود را منصفه را مطرح کرد سوال پرسیدن اگر آن را برای آنها مجاز به آویزان در دو فقره درنده تجاوز جنسی در حالی که رسیدن به اتفاق آرا حکم بر اتهامات دیگر.

پس از مشورت با دادستان و Weinstein وکلا قاضی جیمز برک گفت: هیات داوران از هفت مرد و پنج زن را به نگه داشتن کار نسبت به اتفاق آرا حکم بر همه اتهامات و ارسال آنها را به ادامه تعمق.

دادگاه احتمالا اوایل حدود 3 p. m. و برک گفت: هیئت منصفه به بازگشت در صبح روز دوشنبه. برک گفت: آنها در یک “بحرانی” مرحله و به یاد پنل که مذاکرات نمی تواند رزومه تا زمانی که همه منصفه بودند پشت در اتاق داوران.

روند اخبار ”

هیئت داوران در چهارمین روز از مذاکرات جمعه شده بود به خصوص با تمرکز بر جنبه های کلیدی از هر دو درنده تجاوز جنسی می شمارد: “Sopranos” بازیگر Annabella Sciorra این اتهامات که Weinstein تجاوز و به زور انجام می شود دهان او را در اواسط 1990s.

هیئت منصفه آغاز شده روز جمعه با گوش دادن به خواندن Sciorra متقابل آزمون و پیگیری بازجویی توسط دادستان. در حدود 90 دقیقه به خواندن منصفه اطلاع قاضی آنها تا به حال “شنیده ام به اندازه کافی” و از سر خود مشورت.

Sciorra شهادت نزدیک به یک ماه پیش. او اولین شاکی به شهادت در نزدیک تماشا #MeToo محاکمه.

1aahw3.jpg
Harvey Weinstein می رسد در یک دادگاه منهتن برای تجاوز به عنف محاکمه در نیویورک پنج شنبه, 14 فوریه سال 2020 است. AP Photo/ست Wenig

داوران در حال حاضر متمرکز بر ایمیل های که Weinstein فرستاده در مورد Sciorra از جمله آنهایی که برای اسرائیل جاسوسی آژانس او گفته داوطلب خدمت سربازی به حفاری تا خاک را شاکیان به عنوان خبرنگاران مشغول به کار بودند در داستان در مورد اتهامات علیه او در سال 2017.

Sciorra در حال حاضر 59 گفت: هیئت منصفه چگونه یک بار قدرتمند فیلم مغول نشان داد تا به طور غیر منتظره در درب آپارتمان خود در منهتن قبل از barging و تجاوز و به زور در دهان او در اواخر سال 1993 و یا اوایل سال 1994.

او توضیح داد که در حال چیره دادند و در تلاش برای مبارزه با به عقب. “من در تلاش بود تا او را از من… من از مشت او را من لگد زدن به او و او در زمان دست من قرار داده و آنها را بر سر من.”

Sciorra مطرح شده دست خود را بالای سر او را در آغوش گرفت و مچ دست او را رو به هیئت منصفه. “او در بالا از من و من تجاوز می کرد,” Sciorra گفت.

او گفت: Weinstein قرار داده و سپس دهان خود را بر او فرو کرد و گفت: “این برای شما.”

“من نمی باید بسیار مبارزه چپ در درون من در این نقطه …آنجا نبود من می تواند انجام دهد که در آن نقطه, بدن من فقط تعطیل,” Sciorra گفت. “در آن فقط منزجر کننده است که بدن من شروع به لرزش در راه است که بسیار غیر معمول است.”

پس از این حمله او گفت: او شروع به نوشیدن و برش خودش. Sciorra گفت: او با پلیس تماس بگیرید چون Weinstein بود “کسی که من می دانستم.”

“من می گویند من در زمان احساس که تجاوز به عنف چیزی بود که اتفاق افتاد در کوچه و خیابان در یک محل تاریک توسط کسی شما را نمی دانم” Sciorra گفت.

Sexual Misconduct Weinstein
بازیگر Annabella Sciorra, راست, می رسد به عنوان یک شاهد در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه در نیویورک پنج شنبه, ژانویه 23 سال 2020 است. ریچارد درو/AP

در مقطع معاینه Sciorra بود کبابی در مورد اینکه چرا او باز درب در وهله اول و نمی پیدا کردن یک راه برای فرار اگر او مورد حمله قرار گرفت.

Weinstein وکیل دانا Rotunno پرسید: “چرا شما نمی سعی کنید برای اجرا از آپارتمان ؟ آیا شما ابتدا او ؟ سعی کنید به فشار با نوک انگشت او را در چشم؟”

دادستان ها می گویند Sciorra وزن فقط حدود 110 پوند در آن روز با هیچ بازی برای 300 پوند دادند.

“او بیش از حد بزرگ بود” برای مبارزه با او به هیئت منصفه گفت. “او ترسناک است.”

دادند 67 متهم به پنج فقره ناشی از اتهامات Sciorra و دو زن دیگر – بازیگر مشتاق جسیکا مان که می گوید او تجاوز او در مارس 2013 و سابق سینما و تلویزیون دستیار تولید Mimi Haleyi که می گوید او به زور انجام می شود دهان او را در مارس 2006.

Sciorra اتهامات کلید به جدی ترین اتهامات که هیئت منصفه در حال توزین در مورد دو فقره درنده تجاوز جنسی که حمل حداکثر مجازات از زندگی در زندان است.

این اتهام نیاز به دادستان نشان می دهد که متهم مرتکب قبل از تجاوز جنسی و یا سایر جرم جنسی اما ندارد مجسمه محدودیت محدودیت که نوار اتهامات او را از در نظر گرفتن خود به خود.

Weinstein حفظ کرده است هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

Sciorra رفت و در یک داستان در نیویورکر در اکتبر سال 2017 پس از یکی از چند نفر او می گوید: او گفت: در مورد حادثه بازیگر رزی پرز رو کلمه به خبرنگار رونان فارو است که او باید با او تماس بگیرید.

Sciorra نمی درگیر در پرونده تا بعد. او اتهامات نیست قسمت اصلی کیفرخواست هنگامی که Weinstein دستگیر شد و در ماه مه سال 2018 اما پس از برخی از حقوقی برروی آن بکشید آنها شامل در به روز رسانی یک ماه اوت گذشته.

Weinstein وکلا مبارزه برای به دست آوردن او nixed از این مورد در اجرا به دادگاه با این استدلال فایده ای نداشت که دادستان نباید مجاز به استفاده از او ادعا می کند چرا که آنها predated تصویب درنده اتهام تجاوز جنسی در سال 2006.

Weinstein وکلا نیز استدلال کرد که آن را به سادگی غیر منصفانه به تولید دفاع از خود در برابر چیزی گفته که باید اتفاق افتاده است بیش از یک ربع قرن پیش. آنها ادعا دادستان shoehorned Sciorra به مورد به خیمه نام در شهادت ایستاده است.

“Annabella آورده بود به این مورد برای یک دلیل و یک دلیل فقط” Rotunno گفت: در بحث بسته شدن هفته گذشته است. “او در آورده بود به طوری که وجود دارد خواهد بود یک شاهد بود که برخی از قدرت ستاره یک شاهد, شما ممکن است تشخیص و یک شاهد که نام ممکن است به معنی چیزی است.”

— گزارش آسوشیتد پرس و العالم’ کاساندرا Gauthier

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im