ماساچوست ارسال پیام به برخی از بزرگترین رستوران های زنجیره ای: توقف بهره برداری از کارگران جوان.

وندی آخرین شرکت برای دریافت این یادداشت از دولت دادستان کل Maura هیلی زمانی که زنجیره ای فست فود در روز سه شنبه موافقت به پرداخت $400,000 برای حل و فصل اتهامات که آن را نقض قوانین کار کودکان با داشتن teenage کارکنان در ده ها تن از ماساچوست رستوران کار می کنند و بعد از بیش از مجاز است.

Chipotle جریمه برای کودک قانون کار موارد نقض حقوق بشر در ماساچوست

هیلی شروع تحقیق پس از یک جزئی شاغل در یک وندی در ورکستر شکایت کرده است که نوجوانان مشغول به کار بودند بیش از حد در اواخر شب و ساعت بیش از حد بسیاری در هر روز. وندی ارائه سوابق حالیست که در بر داشت که رستوران بود نقض دو کودک قوانین کار اجازه می دهد 16 و 17 ساله کارکنان به کار گذشته 10 p. m. و بیش از نه ساعت در روز است.

روند اخبار

محققان تخمین زده می شود بیش از 2100 نقض در 46 متعلق به شرکت وندی مکان های بین المللی در سراسر کشور.

“ما متعهد به عنوان یک مسئول و کارفرما و با این هدف که همه کارکنان یک تجربه با ارزش را به عنوان ارزش اعضای تیم ما” وندی در بیانیه ای گفت.

دیگر زنجیره آمار در دولت سرکوب

در پاسخ به تحقیقات وندی آن تغییر کرده است کارمند برنامه ریزی سیستم برای اطمینان از انطباق دادستانی کل گفت.

“وندی آمد به انطباق به عنوان یک نتیجه از تحقیقات ما و زمان معنی دار مراحل برای اطمینان از امن و مولد محیط کار برای کارگران جوان,” هیلی در بیانیه ای گفت.

یکی دیگر از محبوب رستوران شرکت Chipotle همچنین به تازگی حل و فصل اتهامات عنوان شده است که آن را شکست قوانین کار کودکان در ماساچوست است. در ژانویه سریع-بازی گاه به گاه زنجیره ای موافقت به پرداخت 1.3 میلیون جریمه بیش از 13,000 کودکان کار نقض در رستوران آن در دولت است.

در سال گذشته هیلی را نیز جریمه مکزیک سریع-بازی گاه به گاه زنجیره ای Qdoba $400,000 برای بیش از 1000 کودک به نقض قانون کار در 22 متعلق به شرکت مکان در ماساچوست است.

آخرین پنالتی برابر وندی است “یکی از بسیاری از تخلفات توسط این مواد غذایی سریع صنعت” هیلی گفت: در یک صدای جیر جیر.

تحت ماساچوست قانون کودکان زیر 18 سال ممکن است کار بیش از نه ساعت در روز یا بیش از 48 ساعت در هفته است. چهارده – و 15-سال-کودکان کار ممکن است بعد از 7 p. m. در حالی که 16 و 17 ساله ممکن است کار نمی کند بعد از 10 p. m. در یک شب قبل یک روز در مدرسه و یا بعد از نیمه شب قبل غیر روز مدرسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de