وندی اجرا می شود از همبرگر در برخی از نقاط

وندی کشیدن گاو از منو در برخی از آن 5,861 مکان در ایالات متحده آمریکا به عنوان coronavirus-خاموش شدن ناگهانی مختل گوشت میباشد.

تغییر آمد به نور بعد از وندی مشتریان در زمان به رسانه های اجتماعی به اظهار نظر در مورد برگر کمبود. زنجیره ای فست فود را کاهش عرضه به عنوان عمده فروشندگان مواد غذایی از جمله Kroger و Costco جیره چقدر گوشت گاو و مرغ مشتریان می توانید خرید.

“این است که به طور گسترده ای شناخته شده است که گوشت گاو تامین کنندگان در سراسر شمال امریکا در حال حاضر در مواجهه با چالش های تولید,” وندی در بیانیه ای گفت به CBS MoneyWatch. “ما همچنان به عرضه همبرگر به همه ما رستوران ها با تحویل دو یا سه بار در هفته است که سازگار با عادی برنامه تحویل. اما برخی از آیتم های منو ممکن است به طور موقت محدود در برخی از رستوران ها در این زمان محیط زیست است.”

گیاهان پردازش گوشت نذر به سطح شیب دار بالا coronavirus احتیاطی

مک دونالد نیز به تماشای آن گوشت گاو منابع با مدیر عامل کریستوفر Kempczinski گفتن CNBC در هفته گذشته که شرکت نظارت بر آن زنجیره تامین ساعتی. برگر کینگ همچنین گفته است که تماشای آن منابع در ساعتی و روزانه.

“ما دیده نمی شود هر گونه وقفه و یا اختلال در زنجیره تامین ما در آمریکای شمالی و یا در گوشت گاو, گوشت خوک و یا گوشت مرغ کنار” خوزه Cil مدیر عامل شرکت رستوران مارک های بین المللی برای عموم برگزار می شود شرکت است که صاحب برگر کینگ به گفته تحلیلگران بر درآمد تماس در روز جمعه.

بیش از 20 بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر ایالات متحده بسته اند در برخی از نقطه در دو ماه گذشته کاهش تولید گوشت خوک در حدود یک چهارم و برش گوشت گاو خروجی در حدود 10 درصد با توجه به ایالات مواد غذایی و تجاری کارگران اتحادیه های کارگری.

حداقل 9,300 مورد تایید شده از coronaviruses شده اند به بسته بندی گوشت می آمد امکانات در 27 متحده و حداقل 40 نفر از کارکنان فوت کرده اند با توجه به میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی.

—CBS اخبار داعش بایر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر