Werder Bremen در مقابل بایر لورکوزن در بوندس لیگا: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

تلگراف | No comments

  • Kick-off در 7.30 pm (BST)

به روز رسانی خودکار

فلوریان Wirtz

می شود بایر را جوانترین لیگ پاریس در سن 17 سال و 126 روز شکستن یک مجموعه توسط تیم کای Havertz در سال 2016.

و برای کسانی از شما در سیاه و سفید

Werder Bremen Pavlenka; Veljkovic, Vogt Moisander; گبر Selassie, M, Richard Alls, Bargfrede, Friedl; Bittencourt, Selke, Rashica.
جایگزین Kapino, زبان Osako, Langkamp Sahin, سارجنت ، بارتلس J Richard Alls, Woltemade.

بایر لورکوزن Hradecky; Weiser, S بندر Tapsoba, Sinkgraven; Aranguiz, Demirbay; Wirtz, امیری Havertz; Diaby.
جایگزین های Ozcan, Tah, Dragovic, Baumgartlinger, پالاسیوس, Bellarabi, Paulinho, بیلی, Alario.

لورکوزن را تایید کرد

برمن را خط به بالا

خوب شب

و خوش آمدید. به نظر می رسد مانند Werder Bremen 39 سال اقامت در بخش بالا از بوندسلیگا است خطرناکی نزدیک به پایان مگر اینکه آنها می توانند دور رول سنگ پس از کاهش به 17 و پنج امتیاز از نسبتا امن تر موقعیت فورتونا دوسلدورف در سقوط بازی کردن موقعیت بسیار sharpish. آنها دو بازی در دست اووه Rosler را Flingeraner اما با توجه به آنها از دست داده اند نه از خود گذشته 11 لیگ مسابقات و برنده تنها یک بار و آنها هستند که بدون خود را به حالت تعلیق بازیساز دیوی ” Klaassen احتمال چرخش آن در اطراف امشب لبه نزدیکتر به هیچ یک از باریک.

شده است یکی از کسانی که فصل وردا. طلایی سال پس از آنها موفق به کسب عنوان در سال 2004 زمانی که آنها به پایان رسید و در سه در پنج بعدی شش هم جایگزین شده اند اواسط جدول زحمت به تازگی به اتمام بالاتر از هشتم اما هیچ کمتر از 14 در گذشته نه فصل است. زمانی که مکس کروس, بهترین گلزن برای هر یک از سه فصل گذشته در سمت چپ Bosman برای فنرباغچه در تابستان آنها امضا Niclas Fullkrug دوم املا در برمن به عنوان جایگزینی خود, اما او پاره شده خود را در لیگ قهرمانان آسیا یک ماه به فصل و هیچ کس پر نقض. کلودیو پیزارو در سن 41 پخش در جلو داشتن گل در هر یک از 20 به اتمام بوندسلیگا فصل, اما هنوز به کیسه هدف در این کمپین و تقریبا قطعی به دست امشب با آسیب.

اما برمن که لیگ مشترک کمترین گلزنان و باید اذعان ترین اهداف انجام برخی از فوق العاده هافبک چشم انداز در مرکز و روی بال است. بوسنی را Milot Rashica است آرزو توسط بسیاری از اروپا نخبگان حرکت خواهد کرد و هر زمان که پنجره بعدی باز می شود حداکثر richard alls یک استعداد فوق العاده در سمت راست و لئوناردو بیتنکورت می توانید تمام راه را.

بایر باید لیگ قهرمانان در مناظر خود را برای ششمین بار در هشت فصل و در حال شکست نخورده در پنج عنوان آنها تعقیب کردن RB لایپزیگ که چهار امتیاز جلوتر از آنها و بوروسیا مونشنگلادباخ پنج امتیاز بهتر است در سوم. از دست دادن جولیان برانت به بوروسیا دورتموند در تابستان باید زنبور چشمگیر اما جوان کای Havertz دو پا بازیسازی با شن و فضل ساخته شده است که نور از او نبود و Kemir Demirbay حل و فصل است و در مرکز خط میانی.

ضعف خود است تا جلو. کل لیگ رنج می برد در مقایسه با Lewandowski و Haaland و اگر کوین Volland یک سپاهی است تا ارتباط او نیست در کلاس های خود را به عنوان یک دان. اما پس از آن دوباره چه کسانی هستند ؟ در هر صورت Volland مجروح امشب تا این مهاجم آرژانتینی لوکاس Alario است به احتمال زیاد منجر به خط.

طرف مطابقت تاکتیکی با سه در پشت و سه تا – ما باید این تیم خبر را به عنوان به زودی به عنوان آن را قطره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>