“ما در حال انجام آنچه که ما باید انجام دهیم”: Coronavirus’ تلفات در نیویورک EMTs

Coronavirus همچنان به نگه داشتن شهر نیویورک امدادگران مشغول حسابداری برای اکثریت 911 تماس از جمله این تماس که EMT اندرو براک در پاسخ به یک مرد میانسال با COVID-19-علائم مانند.

“این خطر بالا” براک گفت. “خانواده ندیده فکر می کنم آنها خواهید او را دوباره ببینم.”

شهر نیویورک 911 تماس به اوج خود رسید و در حدود 7,300 تقریبا دو برابر آنچه که استفاده می شود یک روز عادی. وجود دارد هیچ چیز طبیعی در این مورد.

“من شده است من شده است با آتش نشانی برای 18 سال و من هرگز در زندگی گفت: بسیاری از مردم در یک روز که خود را عضو خانواده را تصویب کرده است” براک گفت.

lenghi3.png
اندرو براک ایسنا

هر روز براک می بیند coronavirus’ سویفت ظلم و ستم.

“با برخی از آنها اتفاق می افتد بسیار سریع مانند آنها درست بوده است و سپس آنها فقط شروع به احساس کمی بیمار یک روز و روز بعد آنها رفته اند” براک گفت.

آنتونیو Quinones است که کار خود را از دوم 80-ساعت در هفته در مقدم است. ترس او ممکن است این ویروس در خانه او به جای خواب در آتش خانه.

“من می تواند به مقابله با من بیمار” Quinones گفت. “اما من نمی تواند مقابله با آن خواهد بود بسیار دشوار است برای مقابله با دانستن است که من آن را به من سه ساله و دو ساله و حتی همسر من است.”

lenghi1.png
ایسنا

به نظر می رسد این ویروس نه تنها فیزیکی تلفات اما عاطفی یکی بیش از حد.

“ما ساخته شده برای این کار, شما می دانید, ما اینجا هستیم برای کمک به افراد بیمار و چیزهای شبیه به آن اما میزان مرگ ما در حال خرید و فروش است و من فکر نمی کنم کسی آماده بود که” Quinones گفت.

ترس مشترک خود شجاعت نیست.

“ما در حال انجام آنچه که ما باید انجام دهیم چرا که آنچه که ما انجام می دهیم” Quinones گفت. که آنچه ما در تماس است.”

Coronavirus Pandemic Causes Climate Of Anxiety And Changing Routines In America
یک FDNY پیراپزشک فرنگی یک بیمار از آمبولانس در نزدیکی اتاق اورژانس ورود به بروکلین بیمارستان مرکز در تاریخ 23 آوریل سال 2020 در کلینتون تپه محله بروکلین قصبه شهر نیویورک است. شهر نیویورک باقی مانده کانون coronavirus همه گیر در ایالات متحده است. مایک Lawrie / گتی ایماژ

بنابراین آنها را در پاسخ دادن به تماس.

“ما باید به مردم کمک کند که نمی تواند کمک کند خود را در حال حاضر” براک گفت. “ما باید قادر به قوی برای آنها به دلیل این است که آنها به ما نیاز دارند بیشتر است.”

این حجم تماس در روزهای اخیر بازگشت به نزدیکی قبل از coronavirus سطح حدود 4000 نفر در روز بیشتر COVID-19 تماس. هنوز هم حداقل 15 درصد از امدادگران در حال از بیمار و نزدیک به 600 در حال نظارت برای COVID-19 علائم و پنج در هواکش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im