West Ham بازیکنان موافق دستمزد deferrals به عنوان صاحبان تعهد به تزریق £30m به باشگاه

West Ham United تبدیل شده اند و دوم لیگ برتر باشگاه به توافق پرداخت deferrals برای بازیکنان خود را به دلیل تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

کاهش تاثیر اولین-بازیکنان تیم که با کسب بیش از £16,000 هر هفته. در یک مرحله West Ham درخواست کرده بود deferrals تا 50 در صد اما که توافق شده است پس از مذاکرات به رهبری کاپیتان باشگاه را علامت شریف. یک شکل از 30 درصد بود نیز بحث شده است اما توافق نهایی است که نازل شده است اعتقاد بر این بود ،

این deferrals تضمین شده – آنها را به دریافت پول خود را در کامل – به عنوان بازیکنان فوتبال طلبکار وضعیت به عنوان نشانی از تیم ملی در ساوتهمپتون که توافق کرده اند که 10 درصد کاهش موقت در حقوق خود را برای کمک به باشگاه جریان نقدی در حالی که بازی در حال بازی.

این deferrals در غرب هم بخشی از یک بسته از اقدامات اعلام شده توسط این باشگاه با مدیریت دیوید مویس موافقت به 30 درصد کاهش پرداخت. مویس یکی از اولین مدیران داوطلب برای برش یک ژست او در هفته گذشته در این امید که آن کمک خواهد کرد. این کاهش نیز به معاون صندلی Karren بردی و مدیر امور مالی اندی Mollett.

وستهام نیز توافق £30m مسئله حقوق برای کمک به این باشگاه در مقابله با بحران مالی ناشی از این بیماری همه گیر. صندوق-افزایش حرکت تحریک شد توسط مشترک رئیس و صاحبان دیوید سالیوان که 51 درصد سهام باشگاه و دیوید طلا همراه با دیگر سهامداران “برای اطمینان از ثبات”. نه سالیوان و نه طلا قرعه کشی یک حقوق و دستمزد یا سود سهام از وست هام.

در همان زمان وستهام اعلام کرده اند که نمی توان با استفاده از دولت coronavirus کار احتباس طرح خواهد شد و از این رو نمی توان furloughing کارکنان در باشگاه. به جای آنها ادامه خواهد داد به پوشش 100 درصد از عدم پخش دستمزد کارکنان در طول بحران و “حفظ شغل”. این تایید در ایمیل به تمام باشگاه های کارکنان.

“به عنوان بازیکن ما شده اند ثابت در گفت و گو با باشگاه از وضعیت در اطراف Covid-19 پدید آمده و من افتخار می کنم که ما تمام تیم ملی را ساخته اند روشن خود را قوی تمایل به بازی بخشی از ما در کمک به حمایت دیگران از طریق این وضعیت است.” شریف گفت.

“در West Ham United, ما یک تیم و اولویت ما نشان دهنده این باشگاه و با هدف کمک به اطمینان حاصل شود که کارکنان دریافت 100 درصد از حقوق خود را در حالی که ما قادر به بازی ما منطبق است. ما همچنان به انجام همه ما می توانیم در مجموع و به صورت جداگانه در سراسر این دوره به نفع کسانی که در اطراف ما و همکاران و حامیان ما و جامعه ما است.”

با وجود این حرکات ساخته شده توسط بازیکنان در ساوتهمپتون و وستهام این قابل درک است که همه باشگاه ها در حال تلاش برای دریافت از طریق سطح تعویق – 30 درصد اگر فصل است رها شده و باقی مانده 92 بازی نه بازی های برگزار شده – که توصیه می شود به عنوان یک چارچوب برای مذاکرات با لیگ برتر ایران روز جمعه و شنبه که در نهایت رد حرفه ای بازیکنان فوتبال’ Association.

انتظار می رود که تعدادی از باشگاه های دیگر در بالا پرواز خواهد توافق به deferrals – با دستمزد کامل پرداخت می شود اگر این فصل به اتمام است و حتی در پشت درهای بسته به عنوان انتظار می رود – اما به طور قابل توجهی در مقیاس بود که امیدوار است.

لستر سیتی نیز تایید آنها قصد ندارند به استفاده از furloughing طرح و در “مولد” مذاکرات با بازیکنان بیش از چگونه برای پاسخ به بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im