West Ham vs Burnley, Premier League: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • وست هام مقابل برنلی لگد کردن در 6pm در BT Sport 2
  • دسترسی نامحدود به متخصص ما در لیگ برتر از تحلیل ورزشی-تنها تلگراف اشتراک – £40 برای 12 ماه (کمتر از 1 پوند در هفته)
  • وست هام Michail آنتونیو ارائه می دهد بیش از ‘هرج و مرج عامل’ – آیا او به اندازه کافی احترام ؟

به روز رسانی خودکار

این چیزی است که جدول به نظر می رسد مانند قبل از بازی

آیا شما مانند پادکست?

Do فوتبال دوست دارید ؟ شما انجام دهید؟! خب پس من ممکن است تنها چیزی که برای شما. ما در تلگراف ورزش باید برادرانت ترکیب این دو برای ایجاد چیزی به نام “فوتبال پادکست’. آن را بسیار منحصر به فرد است اما ما فکر می کنیم وجود دارد ممکن است در آینده در آن است.

شما می توانید گوش دادن به صورت رایگان با کلیک کردن بر روی این چیزی که در زیر یا جستجو برای صوتی باشگاه فوتبال در تمام پادکست ، ویژگی های من و برخی دیگر بسیار سرگرم کننده آگاهانه مردم است.

ترکیب اولیه شروع

ثانیهقبل از اینکه هستند تیم:

سلام

ثانیهello وجود دارد و ما خوش آمدید liveblog برای وستهام مقابل برنلی یک بازی است که می تواند پیامدهای بزرگ برای بازنده اگر بازنده به پایان می رسد تا وست هام. آنها نزدیک به سقوط شما ببینید حتی پس از صرف مقدار زیادی از پول بازیکنان جدید است.

دیوید مویس reckons لیگ برتر ندارد به او کمک کرد تا با راه ثابت لیست هم قرار گرفته است.

“برای ما قرار داده می شود در یک دوره سه بازی در شش روز که مسلما سه ما مهم ترین بازی ها درست نیست. من موافق نیستم با لیگ برتر و چگونه آنها انجام داده است.”

هر کس به بازی بسیاری از بازی ها برای دریافت فصل به پایان رسید اما West Ham برنامه بسیار شلوغ است. برنده امشب حیاتی است سعی کنید و نگه داشتن برخی از فاصله از موقعیت پایین – شکست خواهد اجازه می دهد استون ویلا و بورنموث به صعود precariously نزدیک تر است.

به عنوان برای رئال یک بار دیگر آنها در حال حاضر دست خود را قبل از فصل اهداف و بازمانده سقوط خواهد کرد و مسلما فقط آماده شدن برای انجام دقیق همان چیزی دوباره فصل آینده است. و فصل بعد. و فصل بعد از آن. نمی توان آن را سرگرم کننده بیش از حد نیاز بسیار کمی خوش بینی اما آنچه امید می کند هر باشگاه باید بدون مولتی میلیاردر میلیاردر و یا نفت و بودجه دولت تامین منابع مالی مورد نیاز است ؟

“بازیکنان بسیار خوب است که جوان هستند هزینه های زیادی از پول گفت:” سین دیچه این هفته است.

“بنابراین مگر اینکه شما می توانید آنها را از طریق سیستم خود را با مردم مثل دوایت مک نیل و سپس آن هزینه های زیادی از پول به طوری که واقعا ساده است.

“من فکر نمی کنم چیزی غیر ممکن است در فوتبال اما امکانات سخت تر.”

جاش Brownhill شده است بازی برای بریستول سیتی در این فصل اما از آنجا که کل coronavirus چیزی که (آیا شما در این مورد شنیده؟) اتحاد پیوست و تبدیل به اولین بازیکن تیم. در 24 سال, او یکی از جوانترین بازیکنان برنلی اند.

“هنگامی که شما فکر می کنم جاش بود که در یک مبادله مقابله با Nahki چاه بنابراین واقعی هزینه حدود £4million و شما در حال گرفتن مقدار برای £4million امروزه به من اعتماد می گوید:” Dyche.

“توانایی برای گرفتن حق بازیکنان آنها را به ساختمان و آنها را به کار و تنظیم به لیگ برتر و سپس به انجام آن پنج بار در یک زمان واقعا دشوار است.

“کار ما به عنوان مجدانه به عنوان ما می توانیم و شما هنوز هم نیاز به تجربه بیابان و همچنین به آنها اجازه می دهد فرصتی برای رشد به لیگ برتر است.

“آنها نیاز به بازیکنان خوب در اطراف آنها و من فکر می کنم ما باید که در اینجا بدون در نظر گرفتن سن پروفیل و در پایان روز آن را ساده اقتصاد – بازیکنان مسن تر تمایل به ارزان تر بازیکنان جوان گران قیمت هستند.

“است که من به طور مداوم صحبت با هیئت مدیره و رئیس در مورد. اگر شما می خواهید بیشتر به رسمیت شناخته شده بازیکن که مسن تر و با تجربه تر و سپس معمولا اما نه همیشه آنها ارزان تر هستند. اگر شما می خواهید همان کیفیت اما بازیکن جوان و سپس آنها بسیار گران قیمت هستند.”

لگد کردن است 6pm اقامت با ما برای تمام عمل است. شما می توانید این بازی را در BT Sport 2.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de