وست هام مقابل لیورپول, لیگ برتر: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • سام والاس ستون: West Ham باید ساختگی بحران از فرصت طلایی اما صاحبان بزرگترین بازنده است.
  • مت قانون: چگونه دیوید مویس شده است سمت چپ چیدن قطعات در طول ماه اول در West Ham صندلی داغ

به روز رسانی خودکار

ویرژیل van Dijk شده است صحبت کردن به تلویزیون

“ما نمی خواهیم همه چیز را برای اعطا.

“ما می خواهیم به نگه داشتن کار سخت روز در هفته است.”

به نظر می رسد مانند وستهام رفته با بازگشت این پنج شب

Manchester ایران تا به حال اندکی از موفقیت در برابر لیورپول در این فصل با بازگشت پنج. تفکر است و بال و پر پشت می تواند فشار بالا و تعامل با رابرتسون و الکساندر-آرنولد را امتحان کنید و نشان لیورپول در داخل به یک هافبک است که می تواند در عدم خلاقیت است. پتانسیل نقص در سیستم است که اگر لیورپول به طور مستقیم و منزوی کردن اعضای خود را در مقابل سه برابر مرکز پشت یکی در برابر یکی.

لیورپول خواهد بود در سفید امشب


اعتبار:
گتی ایماژ

لیورپول تیم: همانطور که انتظار می رود منشاء هر ایمیل های نا در یال

West Ham تیم و subs: Fabianski پشت

West Ham آخرین امضای

Midfielder در وام از Slavia پراگ.

خواهد لیورپول را در صفوف منظم ادامه خواهد شد و یا سابق اورتون مرد امد و شد زیاد آنها ؟

Cولد سابق اورتون مدیر مرد را به متفکر پایان لیورپول در 40 بازی بدون شکست در لیگ برتر?

غریبه چیزهایی که اتفاق افتاده اند اما مویس مشکلات خود را برای مقابله با پس از اخبار از وست هام چشم نواز ضرر و زیان مالی و گسترده حامی نارضایتی.

West Ham باید teetered در آستانه یک بحران پس از حرکت به سمت بی روح لندن ورزشگاه در سال 2016 اما در حال حاضر فقط چهار امتیاز بالاتر از منطقه سقوط با لیورپول منچستر سیتی و لیورپول دوباره به در آمده سه بعدی خود را در چهار بازی.

بهتر اخبار وستهام در حال نظارت بر تناسب اندام دروازه بان اول انتخاب Lukasz Fabianski به عنوان او در بازگشت از مصدومیت بود که یک بازیکن محوری برای آنها در فصل گذشته.

لیورپول حرکت خواهد کرد 19 امتیاز و روشن از شهر با پیروزی قطعا غیر قابل بحث سرب در تلاش خود را برای پایان دادن به 30 سال صبر کنید برای عنوان قهرمانی لیگ. رهبران باید بدون Sadio یال که دچار یک عضله پارگی.

لیورپول مدیر Jurgen Klopp گفت: “غرب هم دعوا برای ماندن در لیگ و که آنچه در آن مانند به نظر می رسد. از آن خواهد شد یک مبارزه بزرگ آنها را به مبارزه با همه آنها را.

“آن خواهد بود و نه خط دفاعی تا [از West Ham]. اگر آن چهار در پشت و یا پنج در, من نمی دانم, اما ما باید آماده برای یک مبارزه بزرگ است. آنها می خواهند برای حمله به بازگشت آنها به سختی برنامه آینده همه می دانند که. آنها هیچ امتیاز به هدر هیچ زمان به هدر.

West Ham مدیر دیوید مویس mused در: “این یک چالش ما باید به تلاش برای لذت بردن. تلاش برای اولین بار تیم به ضرب و شتم لیورپول چیزی است که ما باید سعی کنید به انجام است.”

“وجود دارد بسیار کمی [ضعف] در یک تیم است که برنده لیگ قهرمانان.”

تیم کامل خبر در راه به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر