وست هام مقابل واتفورد, Premier League: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • دسترسی نامحدود به متخصص ما در لیگ برتر از تحلیل ورزشی-تنها تلگراف اشتراک – £40 برای 12 ماه (کمتر از 1 پوند در هفته)

به روز رسانی خودکار

44 min, West Ham 3 واتفورد 0

Masina hurls پرتاب-در داخل جعبه که برنج سر به او را از نزدیک پست. این واتفورد چپ عقب می ایستد تا یک مناسب و معقول عبور به پست اما غرب هم به خوبی سازمان یافته وجود دارد و فشار توپ رو دور.

42 دقیقه وستهام 3 واتفورد 0

Watford که در تلاش بودند به راه اندازی احیای خود را قبل از گل سوم در حال حاضر نگاه کاملا تخلیه.

40 دقیقه وستهام 3 واتفورد 0

Looking در پخش برنج را هدف فکر نمی کنم فاستر بود unsighted در همه. او به سادگی خود را کردم زاویه اشتباه است و فرض بر این بود که گسترده است. او تا به حال یکی از خطرناک روز امروز. اما پر پشت هستند کمک می کند.

37 دقیقه وستهام 3 واتفورد 0

Rیخ در نقش معمول میدارد کردن ولبک را تصویب سراسر وستهام 18-خط محوطه و شروع به کاوش حمله که به پایان می رسد با مسینا مجبور باشید آن را 60 متری upfield برای پرتاب در سمت راست.

هدف!! وستهام 3 واتفورد 0

Declan برنج با 25-حیاط توپ از سمت چپ که فلش را به گوشه پایین سمت راست خم در اطراف فاستر که کور شد توسط جمعی از زرد پیراهن جلوتر از او.

35 دقیقه وستهام 2 واتفورد 0

یکntonio ورقه Fornals پایین سمت چپ. Kiko جدايه خود را با ضعیف کردن موقعیت اما موفق به دریافت یک بلوک بر روی صلیب که بالن برای یک گوشه.

33 min, West Ham 2 واتفورد 0

Cresswell است به درستی تبدیل به سنگ شده از Sarr سرعت و هوشمند حرکت. This ain’t بیش از یک گچ.

31 min وستهام 2 واتفورد 0

West ژامبون زباله در گوشه و Sarr است از طریق به عنوان واتفورد شمارنده پایین سمت چپ. او مرزهای جلو کشش دور از Cresswell تا Ogbonna می سازد حیاتی و باشکوهی بهنگام کشویی مقابله با. او به نظر می رسد یک تهدید واقعی هر بار او توپ.

29 min, West Ham 2 واتفورد 0

Cresswell می پوشد Sarr بازوی خود را در سراسر hooter که جرقه دیگری VAR بررسی کنید که دوباره تصمیم می گیرد در برابر رفتار. گری نویل می گوید آن نهفته است در این منطقه خاکستری … اما نه قرمز.

25 دقیقه وستهام 2 واتفورد 0

Cleverley تراشه یک سانتر از سمت راست که بازدید Ogbonna بر روی شانه. واتفورد درخواست برای مجازات اما آنها در حال گرفتن یکی کردن داور یا VAR.

23 دقیقه وستهام 2 واتفورد 0

Time برای یک نوشیدنی و برای نایجل پیرسون برای قرار دادن 11 کک در 11 گوش.

20 دقیقه وستهام 2 واتفورد 0

Sarr, واتفورد بهترین بازیکن درایوهای بیش از یک جناح راست صلیب تلاش برای انتخاب کردن ولبک در پشت پست اما مسینا ارائه این افزونه با یک پرتاب در چارلز.

17 دقیقه وستهام 2 واتفورد 0

Watford خوب فریاد یک پنالتی که Fabianski wrangles Sarr به زمین به عنوان او ضامندار به هیوز’ خوب منتقل می کند. اما VAR نشان می دهد که او در آفساید طولانی قبل و لازم نیست به زحمت censuring و اعلام Fabianski برای rashness.

14 دقیقه وستهام 2 واتفورد 0

Firdt نشانه ای از زندگی از واتفورد که Sarr کاهش در کردن حق سوختگی Cresswell خود را با سرعت و انتقاد شدید یک کم به ضرب گلوله به سمت وسط هدف. Fabianski موجب صرفه جویی در با پاهای خود را بر خلاف فاستر زیر.

آنتونیو نمرات از طریق بن فاستر, پاهای

اعتبار:
آدم دیوی/استخر via Getty Images

12 دقیقه وستهام 2 واتفورد 0

Nigel پیرسون می ایستد و با دست در هر دو مفصل ران. بدنام ‘دو قوری’ مطرح و محبوب معلمان و کریکت کاپیتان.

هدف!! وستهام 2 واتفورد 0

Soucek با غواصی به عقب-ارسال هدر برای دیدار با بوون inswinging چپ پای خود را به ضرب گلوله از سمت راست. بون برداشت شد توسط یک موجود شگفت انگیزی عبور از برنج. Soucek به نظر می رسد مناسب بازیکن.

9 دقیقه وستهام 1 واتفورد 0

Yellow کارت برای کلورلی برای تخلیه پایین بون و سپس سهوا نواز او را در صورت.

7 دقیقه وستهام 1 واتفورد 0

Nutmegs حافظ فاستر با شوت چپ پا. او به یک رشته مورب عبور که در زمان انحراف کردن Kabasele و arrowed یک daisycutter از یک زاویه حدود 225 درجه طریق حافظ ، پرورش خود را از دست داده بلبرینگ.

هدف!! وستهام 1 واتفورد 0

Michail آنتونیو.

5 دقیقه وستهام 0 واتفورد 0

West ژامبون عبور توپ در سراسر وسط فقط داخل خود نیم تا Cresswell راه اندازی 60-حیاط قطر که قطره بیش مسینا. او شده است blindsided توسط بون که اجرا می شود اما در drags دشوار شلیک مایل گسترده است.

3 دقیقه وستهام 0 واتفورد 0

یکntonio درایوهای تا چپ و کاهش در سراسر byline مورد ضرب و شتم Doucoure اما نمی تواند نگه داشتن توپ در بازی است. Fornals می فرستد بیش از یک صلیب از سمت چپ بعد از آنها برنده توپ از goalkick اما هیچ یک وجود دارد.

1 دقیقه وستهام 0 واتفورد 0

We در حال خاموش بعد از بازیکنان به زانو. گری نویل به نظر نمی رسد بودن لذت بردم به شنیدن از لیدز’ ارتقاء. ‘نجومی از مرگ او می گوید: کاملا histrionically.

وجود دارد تنها یک داستان در شهر امشب

Fبد چکمه های خود را در لیدز لیدز لیدز در اینجا.

دیوید مویس صحبت می کند

We تا به حال برخی از بازی های خوب بعضی ها که نمی کاملا به عنوان خوب. هر دو تیم دقیقا می دانند چه آنها در حال بازی برای, و ما می دانیم که هر یک از ما می تواند آن را برد. ما می خواهم برای به دست آوردن سه امتیاز اگر ما می توانید, اما من مطمئن هستم که واتفورد خواهد شد فکر می کنم همان چیزی دقیق.

نایجل پیرسون صحبت می کند

منf تمرکز بر آنچه در خطر است, بازیکنان خواهد بود تحت فشار و حتی بیشتر. آنچه مهم است امشب است که ما می دانیم که این یک فرصت برای قرار دادن فشار بر روی تیم های زیر با ما. West Ham هستند دقیقا در همان وضعیت است. بله این یک بازی بزرگ است اما بازیکنان هنوز هم باید قادر به انجام. بسیاری در خطر است, اما آن را یک بازی!

برای کسانی از شما در سیاه و سفید

West Ham United Fabianski; Johnson, دیوپ Ogbonna, کرسول; برنج Soucek; بون نجیب Fornals; Antonio.
جایگزینهای Randolph. Balbuena, Yarmolenko فلیپه اندرسون Lanzini, Wilshere, Haller, Masuaku جلو.

واتفورد: Foster; Femenia Dawson, Kabasele, مسینا; کلورلی هیوز; Sarr, Doucoure, Welbeck; Deeney.
جایگزینهای Gomes, Mariappa, Chalobah Cathcart Joao Pedro, خاکستری, درخت گنه گنه, Pussetto, Pereyra.

داوری مارتین اتکینسون (لیدز).

تیم واتفورد

West Ham تیم

خوب شب

Sixteenth میزبان 17 در مسابقه نهایی 36th دور از لیگ برتر وسایل West Ham برگزاری موقعیت بالاتر موجب ‘برتر’ هدف تفاوت دارد. ‘برتر’ در صرفا ریاضی حس به عنوان -15 trumps -21. هر دو دارای 34 امتیاز سه جلوتر از بورنموث و ویلا در 18 و 19 بود.

با توجه به این که بورنموث باید ساوتهمپتون و اورتون بازی, ویلا آرسنال و وست هام در حالی که واتفورد را در منچستر سیتی و آرسنال و وست هام رفتن به اولدترافورد قبل از میزبانی ویلا, پیروزی برای هر دو طرف امشب همه خواهد بود اما پایان آن باشگاه ها’ شانس ابتلا به آنها را ترک کنید و دیگر مانند یک افسار بز است.

واتفورد برنده به راحتی در آخرین سفر خود را به لندن ورزشگاه در سال 2018 اما چکش را برنده هر دو جلسات بعدی در Vic. دیوید مویس تبدیل شده به اسقف اعظم نیویورک برای الهام امشب.

“تمام چیزهایی که من شنیده ام بسیاری در مستند” او گفت: در آستانه مسابقه ‘[یکی] از اسقف اعظم نیویورک و او گفت: “قول می دهم کمتر تحویل بیشتر” و من فکر می کنم که باید کمی در غرب هم. ما مطمئن شوید که ما ارائه. ما را حفظ نمی تواند امیدوار کننده است که ما در حال رفتن را به پایان برساند در بالا سمت بالا است. ما نیاز به ساخت این باشگاه است.

“ما به طور ناگهانی نمی تواند از این موقعیت برای راه اندازی لیگ – من امیدوارم که ما می توانیم اما این رو به چیزی است که ما می توانیم انجام دهیم و ما باید مراقب باشید ما همین حالا قول می دهم بیش از حد است که ما می توانیم ارائه.

“من گفت: ما نیاز به ادامه به ساخت و امیدوارم ساختمان به معنای گرفتن بهتر است. اما گاهی اوقات شما باید به وعده کمتر و تحویل بیشتر است.”

او قرار می دهد ایمان خود را در Michail آنتونیو است که در شش گل در چهار بازی از جمله این که دو بالا چهار برابر نورویچ در روز شنبه. او باید جای خود را جلوتر از جا دوباره سباستین هلر. واتفورد که همچنین ضرب و شتم نوریچ اما هیچ سخاوتمندانه و نیوکاسل را شش از این گذشته ممکن است شش تام کلورلی و رابرت Peyreyra در کشاکش برای یک نقطه شروع است اما یکی فرض دنی ولبک خواهد ماند در شروع XI.

اخبار تیم به دلیل در 7pm.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit