West Ham به بازی بازی های سوپرلیگ بانوان خانه مسابقات در دگنهم & Redbridge را زمین فصل آینده

West Ham زنان خواهد بازی خود را بارکلیز فا زنان سوپر لیگ اصلی مسابقات در دگنهم & Redbridge را چیگولل ساخت و ساز ورزشگاه در سراسر 2020/21 فصل این باشگاه اعلام کرده است.

این باشگاه پیش از بازی خود در مسابقات در پیر سبز عجله آموزش زمین. ماه گذشته وستهام زنان به امکانات در Chadwell Heath, به تازگی redeveloped شامل صنعت پیشرو, پزشکی, تناسب اندام, تجزیه و تحلیل و امکانات آموزش و پرورش. ورزشگاه جدید صندلی های 2000 و نیز خانه های مختلف تحت-23s وسایل.

جک سالیوان تیم زنان مدیر عامل گفت: “تقاضا برای دیدن فوتبال زنان شده است هرگز بیشتر و جدید ما matchday خانه اجازه خواهد داد که حتی بیشتر از طرفداران وفادار به تماشای بازی های ما زندگی می کنند و همچنین لذت بردن از حتی بهتر matchday تجربه قابل توجه در این ورزشگاه. به عنوان ما در تلاش برای تبدیل شدن به پیشرو تیم در زمین ما ادامه داد: پیشرفت ما کمک خواهد کرد West Ham United تیم زنان به عنوان یک چهره برجسته کردن زمین است.”

وستهام به پایان رسید و هشتم در دوم WSL فصل محدود توسط coronavirus همه گیر و میزبانی تاتنهام در لندن ورزشگاه در مقابل جمعیت 24,790 — در میان بزرگترین تماشاگران در WSL تاریخ است.

کاپیتان Gilly فلاهرتی گفت: “این تیم و من خیلی هیجان زده به بازی اولین بازی ما در این ورزشگاه. بدون شک این matchday تجربه را به ما الهام در ادامه به توسعه و اکسل و ما نمی توانیم صبر کنید برای طرفداران وجود دارد با ما به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

Peter B. فروند اجرایی رئیس دگنهم & Redbridge FC گفت: “همانطور که ما همچنان به سرمایه گذاری در زمین بهبود در چیگولل ساخت و ساز ورزشگاه برای خنجر ما هیجان زده تا اعلام کند که ما در حال حاضر نیز تبدیل به خانه جدید از وستهام تیم زنان نیز هست. بازی فوتبال به خصوص بارکلیز فا زنان سوپر لیگ و لیگ در سراسر جهان همچنان به رشد در یک سرعت سریع و ما این را به عنوان یک فرصت فوق العاده ای برای استقبال بیشتر طرفداران به ویکتوریا جاده ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر