غرب ویرجینیا تنها ایالتی در آمریکا بدون تایید موارد Coronavirus

نیوزویک | No comments

غرب ویرجینیا, ایالات متحده تنها دولت چپ که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گزارش هر گونه تایید موارد COVID-19 coronavirus که از شب جمعه.

موارد همچنان به سرعت زاد و ولد در روزهای اخیر و هفته با 49 متحده گزارش حداقل یک مورد. آلاباما آیداهو و مونتانا شد آخرین گزارش خود را برای اولین بار عفونت در روز جمعه.

گزارش 31 نفر آزمایش شده است برای COVID-19 در غرب ویرجینیا با 26 نتایج آینده را منفی و نتایج 5 ها هنوز در انتظار. هر چند موارد گزارش شده, West Virginia فرماندار جیم عدالت جمعه اعلام کرد که مدارس خواهد بود بسته به طور نامحدود در تلاش برای جلوگیری از ویروس.

“این یک تصمیم بسیار دشوار است اما من می دانم که در قلب من است که بسته شدن مدارس ما در تلاش برای محافظت از کودکان و نوجوانان ما معلمان ما و همه کسانی که در تماس با چیزی که حق انجام” عدالت در بیانیه ای گفت. “مطمئن باشید ما بچه های ما در مدرسه به عنوان سریع به عنوان آن را بی خطر است برای همه است.”

اولین متحده COVID-19 مورد رخ داده در ایالت واشنگتن در ژانویه 21. این وضعیت تشدید در اواخر ماه فوریه زمانی که اولین مرگ گزارش شد قبل از اینکه عفونت به سرعت شروع به تکثیر.

حداقل 769 موارد جدید اضافه شد جمعه در مجموع از 2,466 از جمله 50 کشته و 41 بهبود. برخی از کارشناسان بر این باورند که تعداد واقعی موارد می تواند به مراتب بالاتر با توجه به کمیاب بودن تست در کشور است.

Coronavirus Test
غرب ویرجینیا, ایالات متحده تنها دولت چپ بدون هیچ گونه تایید موارد COVID-19 coronavirus که از 13 مارس سال 2020 است.
گتی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام یک دولت ملی اضطراری در طول یک روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی گفت که این حرکت کمک خواهد کرد تا بودجه فدرال است که می تواند کمک به مهار گسترش این بیماری است.

“من رسما اعلام اضطراری ملی—دو بسیار بزرگ کلمات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “عمل من باز خواهد شد تا دسترسی به 50 میلیارد دلار از… بسیار مهم است مقدار زیادی از پول برای کشورها و مناطق و یا محلات در ما مشترک مبارزه با این بیماری است.”

پس از چند ساعت مذاکره مجلس نانسی پلوسی آمد به یک توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از یک لایحه در نظر گرفته شده برای کمک به کاهش بار مالی ارائه شده توسط کارگران پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی, افزایش مزایای بیکاری ارائه تغذیه ای کمک های اولیه و, تضمین رایگان COVID-19 انجام شد.

سازمان بهداشت جهانی رسما اعلام کرد COVID-19 بحران یک بیماری همه گیر در روز چهارشنبه و عفونت در ادامه به کوه در هر قاره ها به جز قطب جنوب پس از آن. در زمان نوشتن جهانی در مجموع در ایستاده بود 145,810 از جمله 5,436 مرگ و میر و 72,531 بهبود.

این ویروس به نظر می رسد که تا حد زیادی متوقف شده در چین بود که در آن برای اولین بار شناسایی شده در اواخر ماه دسامبر. این موارد شده اند شاید در اروپا با ایتالیا گزارش حداقل 2,547 دفاع کرد گرفته شد موارد جدید در روز جمعه در مجموع 17,660 از جمله 1,266 مرگ و میر و 3,529 بهبود. 30 روز ممنوعیت سفر از اروپا به ایالات متحده رفت و به اثر در روز جمعه در نیمه شب.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>