جهادی که آورده خونریزی به ساحل در حال پیشرفت به سرعت در چهار قبلا بی پیرایه متحده در غرب آفریقا تهدید به باز کردن یک جبهه جدید در خود گرفتهاند.

مقامات امنیتی در خلیج گینه می گویند که زیر منابع تحت-سرنشین دار و اغلب آمادگی ارتش در غنا ساحل عاج و بنین و توگو درگیر هستند “در یک مسابقه در برابر زمان” برای محافظت از خود برانیم.

تمام چهار متحده مرز بورکینافاسو که در آن گروه های وابسته به القاعده و دولت اسلامی باید راه اندازی خونین و فوقالعاده موثر مبارزات انتخاباتی است که جاروب در سراسر کشور در نظر گرفته تا زمانی که به تازگی به عنوان یکی از پایدار ترین در غرب آفریقا است.

در هفته های اخیر جهادی را آغاز کرده اند به آزمون مرزهای این کشور با همسایه جنوبی آن بالا بردن ترس در پایتخت های غربی که در حال حاضر بحران جدی در مورد تکامل به مراتب گسترده تر منطقه ای و آتش سوزی.

ماه گذشته مشکوک به شبه نظامیان مستقر در بورکینافاسو حمله به یک ایستگاه پلیس فقط در داخل کشور بنین در حالی که یک منبع امنیتی در غنا گفت که گروه های اسلام گرا بودند در حال حاضر انجام حملات در سه مایل از غنا خاک.

“آنها به طور پیوسته فشار جنوبی از بورکینافاسو,” او گفت:. “این نگران کننده است. ما مرزهاي ما بر این باورند که اگر گرما تبدیل شده است تا در جهادی در بورکینا فاسو آنها به دنبال تجدید قوا در غنا است.”

بریتانیا در حال حاضر کشیده شده همیشه عمیق تر به ساحل بحران است.

این اعزام سه heavy-lift هلیکوپتر Chinook و نزدیک به 100 نفر از پرسنل به حمایت فرانسه counterterrorist ماموریت در ساحل, یک کشش وسیعی از مناطق خشک scrubland در جنوب حاشیه صحرای بزرگ آفریقا. آن را ارسال 250 بیشتر برای پیوستن به سازمان ملل متحد نیروی در مالی در ماه های آینده.

اما هر جهادی نفوذ به غنا را در بالا بردن فشار در بریتانیا به بازی بسیار بیشتر نقش تعیین کننده در آنچه تا کنون بوده است فرانسوی به رهبری پاسخ به بحران است.

سه Sahelian متحده در کانون شورش – مالی ، نیجر و بورکینا فاسو – تمام مستعمرات سابق فرانسه به عنوان سه نفر از دومی چهار جنوبی همسایه است. تا 1957 غنا شد که مستعمره ساحل طلا.

فقط به عنوان در ساحل, هیچ یک از خلیج گینه متحده تصور می شود در هر نقطه در نزدیکی آماده به ضرب و شتم به گروه های اسلام گرا که باید انجام صدها حمله نظامی و غیر نظامی و اهداف یکسان در کشتار هزاران نفر از مردم در سال است.

بریتانیا گرفته شده یک نقش پیشرو در کنار فرانسه و ایالات متحده و اسرائيل در کمک به غنا توسعه نیروهای ویژه قابلیت غنا منبع گفت.

هفته گذشته افسران انگلیسی نیز پیوست Flintlock سالانه پنتاگون حمایت ورزش برای آموزش 15 آفریقایی ارتش در مبارزه با تروریسم تکنیک های.
یک ستوان از بورکینافاسو آموزش دیده توسط نیروهای هلندی در تمرینات در سنگال


اعتبار: Simon Aaron Maurer/تلگراف

با توجه به سرعت رو به وخامت وضعیت در ساحل که در آن تعدادی از حملات افزایش یافته است پنج برابر شده پس از سال 2016 در سال جاری مانور برگزار شد در سنگال شهر Thies و در صحرا دولت موریتانی در زمان بر روی یک فوریت اضافه شده.

برای خلیج گینه متحده وجود دارد نه تنها ترور در مورد آنچه که ارتش خود را نیز ممکن است به زودی رو به رو می شود اما نگرانی بیش از حد است که امریکا می تواند رها کردن آنها را به مبارزه است.

حتی به عنوان بریتانیا و فرانسه گام تا حضور خود را در منطقه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید آن است که با توجه به قابل توجهی کاهش آن حضور نظامی و پایان دادن به کمک به فرانسه Sahelian, ماموریت عملیات Barkhane.

هر چه اتفاق می افتد نظامی غربی مربیان در Flintlock می گویند که آموزش و تجهیز Sahelian ارتش حیاتی برای پیروزی در نبرد در آفریقا در مقابل جنگ علیه ترور است.

در نهایت نیروهای غربی نمی خواهد بود قادر به ترک منطقه را تا محلی ارتش به اندازه کافی قوی به نبرد با دشمن. افسران انگلیسی صحبت کنید به دنبال “برای یادگیری درس از افغانستان و عراق”.

“راه حل این است که برای رفتن به محلی می گوید:” سرتیپ گاس عادلانه فرمانده تخصصی پیاده نظام گروه های انگلیسی, ارتش واحد اروپایی که با قطار نیروهای خارجی انعکاس سرود های مکرر توسط آمریکا افسران “آفریقا راه حل به مشکلات”.

چالش های پیش روی محلی ارتش بودند به شدت بر روی صفحه نمایش در طول یک تمرین آموزشی برای سربازان نیروهای ویژه از بورکینا فاسو در Flintlock در Thies هفته گذشته است.

تحت دستور برای حمله به یک اردوگاه جهادی و سپس دستگیری و یا کشتن از قبل شناسایی تروریستی فرمانده و بازیابی اسناد با کلید اطلاعات را در دفتر کار سربازان مخلوط شمال و جنوب اسیر اشتباه و فراموش هوش اسناد و مدارک.
یک تمرین آموزشی برای سربازان نیروهای ویژه از بورکینا فاسو در Flintlock در تهیس


اعتبار: Simon Aaron Maurer/تلگراف

چنین اشتباهات می تواند رخ دهد در هر ماموریت آموزشی; در حرارت لحظه ای حتی بهترین بریتانیایی یا آمریکایی سربازان ممکن است لغزش. اما به طور معمول چنین تمرینات مکرر تا شش بار. این Burkinabe سربازان کردم به آن را انجام دهد فقط یک بار با توجه به زمان محدودیت از مربیان کار با بسیاری از ارتش.

در میان رشد ترور غرق Sahelian متحده اعلام کرده اند ارتش عظیم استخدام درایوهای. با توجه به مقیاس کشتار ترغیب داوطلبان به دور از آسان است.

در عوض برخی از ایالت ها به طور فزاینده ای با تکیه بر برون سپاری جنگ به شبه نظامیان قومی – تلویحا در مالی را مورد آشکارا در بورکینا فاسو است – که باید سریع ایجاد شهرت برای خشونت و برای انجام قتل عام در برابر جوامع درک بیشتر و بدون پایه و اساس به عنوان حمایت از جهادگران.

مقامات غربی امیدوارند که باید آن را به آن بورکینافاسو همسایه را جلوگیری از ساخت شبیه اشتباهات. دیگران نگران آنها ممکن است هیچ چاره ای.
یک سرباز انگلیسی با یک زندانی دستگیر شده توسط نیروهای ویژه نیجریه


اعتبار: Simon Aaron Maurer/تلگراف

خلیج گینه متحده هستند و ظاهرا قوی تر از ساحل عاج یکی از جهان فقیرترین مناطق. غنا و ساحل عاج در غرب آفریقا در حال دوم و سوم ثروتمندترین کشورهای تحت الشعاع تنها با نیجریه قاره بزرگترین اقتصاد است. بر خلاف Sahel آنها نیز دیده می شود به عنوان نسبتا قوی عملکرد متحده است.

هنوز هم وجود دارد بیش از حد شباهت های بسیاری برای راحتی. مناطق شمالی هر دو غنا و ساحل عاج هستند و نه فقط بیشتر مسلمان اما به مراتب فقیر تر از باقی مانده از هر دو کشور است.

جهادگران بهره برداری به طور مشابه به حاشیه رانده جوامع در Sahelian متحده با استفاده از محلی نارضایتی به عنوان یک بسیار موثر ابزار استخدام. وجود اختلافات مذهبی به بهره برداری بیش از حد هر دو در اسلام همراه شکاف میان اهل سنت و صوفیان و خارج از آن بین مسلمانان و مسیحیان است.

یک سری از قتل عام در بورکینا فاسو است که دیده می شود افراد مسلح پشت سر هم به یکشنبه کلیسا و کشتار مردم در نماز, در حال حاضر موجب خشم و وحشت در میان مسیحیان در شمال غنا.

برخی از کلیساها در حال حاضر ممنوع کوله پشتی قرار داده و اسکن دستگاه خارج ورودی خود را از ترس بمب های انتحاری.

اگر مذهبی و تنش های قومی در حال نصب در خلیج گینه را قوی تر متحده مشکل این است که حتی بیشتر حاد در توگو و بنین بسیار فقیر بیشتر ناکارآمد و بیشتر شبیه به Sahelian متحده است.

در سال گذشته دو توریست های فرانسوی ربوده شدند در Pendjari پارک ملی در شمال کشور بنین توسط داعش و دو سرباز فرانسوی کشته در نهایی خود را نجات.

شبه نظامیان ممکن است کمک به امنیت منطقه منبع گفت که توسط مردم محلی با زمین نارضایتی ناشی از جابجایی از محلی به ایجاد پارک و یک پناهگاه برای برخی از جهان گذشته جمعیت قابل توجهی از جنگل فیل.

جهادگران فکر به تضعیف به بنین همراه یکی از بسیاری از قاچاقچی و راهزن راه که نقطه بورکینا فاسو در مرز جنوبی آن همسایه, او گفت:.

“شما باید در قسمت شمالی این همه [خلیج گینه] کشور تمام عناصر کامل از جرم و جنایت به حاشیه راندن و محلی نارضایتی به صورت جهادی به بهره برداری,” او گفت:.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران. و ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de