Wetherspoons برای کاهش قیمت پاینت به £1.29 پس از کاهش مالیات بر ارزش افزوده

Wetherspoon کاهش قیمت یک پاینت در آن بارها برای فقط £1.29 در آنچه در آن لقب “Sunak ویژه” پس از صدراعظم مالیات بر ارزش افزوده کاهش است.

میخانه های زنجیره ای است که تقریبا 1000 موسسات در سراسر کشور امروز اعلام کرد کاهش قیمت حداقل 10p هر نوشیدنی و 20p در هر وعده غذایی آن را به عنوان تصمیم به تصویب کاهش مالیات برای کسب و کار مهمان نوازی.

این شرکت گفت که قیمت یک پاینت از Ruddles تلخ کاهش خواهد یافت به طور متوسط 50p برای فقط £1.29 در 764 از آن بارها با شروع در تاریخ 15 ژوئیه با کاهش های اجرا شده توسط در تاریخ 20 ژوئیه.

یک پاینت Doombar سقوط خواهد کرد به £1.79 به طور متوسط کاهش 31p در حالی که راهب بزرگ آل و مهمان آبجو قطع خواهد شد برای £1.99. قیمت ها در این شرکت دیگر 103 بارها واقع در مراکز شهر و فرودگاه ها و ایستگاه خواهد بود در اطراف £1 بالاتر اما هنوز هم می شود کاهش می یابد Wetherspoons گفت.

Wetherspoon بنیانگذار و رئیس تیم مارتین گفت: “Wetherspoon خواهد شد سرمایه گذاری در تمام درآمد حاصل از مالیات بر ارزش افزوده کاهش در قیمت های پایین تر در سراسر هر دو بار و محصولات غذایی با بزرگترین کاهش در آل.”

مالیات بر ارزش افزوده کاهش خواهد یافت و از 20 درصد به پنج درصد برای کسب و کار مهمان نوازی در چهار شنبه در یک پیشنهاد برای افزایش شرکت هایی که تلاش کرده اند در طول این همه گیر و تشویق مصرف کنندگان به صرف.

صدراعظم Rishi Sunak نیز اعلام کرد یک طرح برای حمایت از رستوران ها که اجازه می دهد تا شام به ادعای 50 درصد کردن وعده های غذایی در روز دوشنبه تا چهارشنبه به حداکثر صرفه جویی در £10.

آقای مارتین گفت: کاهش مالیات کمک خواهد کرد و به سطح زمین بازی بین بارها و سوپر مارکت ها و کمک خواهد کرد که سابق معکوس کردن روند از سوپر مارکت ها “گرفتن” میخانه آبجو فروش.

سوپر مارکت پرداخت هیچ مالیات بر ارزش افزوده در فروش مواد غذایی در حالی که بارها انجام دهید.

Lavazza قهوه و چای در 764 Wetherspoon بارها کاهش خواهد یافت به £1.29 در حالی که صبحانه قیمت ها قطع خواهد شد به طور متوسط 41p به £3.49. کاهش نیز تحت تاثیر قرار خواهد زنجیره وعده غذایی معاملات با یک پیتزا و یک نوشابه در حال حاضر با شروع از £5.49 و همبرگر و نوشابه شروع £4.99.

آقای مارتین گفت: “نه هر بریتانیا کسب و کار مهمان نوازی قادر خواهد بود به کاهش قیمت ها بلافاصله.

“برخی از نیاز به حفظ سود پایین تر مالیات بر ارزش افزوده فقط به ماندن در کسب و کار. دیگران ممکن است نیاز به سرمایه گذاری در به روز رسانی محل خود.

“کاهش مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر برابری در نهایت منجر به قیمت های پایین تر بیشتر اشتغال شلوغ خیابان ها بالا و مالیات بیشتر برای دولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im