“ما باید به کشور باز” مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید به عنوان coronavirus موارد بالا از 300 ، 000 در سراسر کشور

رئیس جمهور تهمت تاکید بر نیاز به “بازگشت به کار” در Coronavirus نیروی کار جلسه به عنوان تعداد موارد تایید شده از coronavirus در کشور در صدر 300,000. “درمان نمی تواند بدتر از این مشکل خود به خود ما رو به کشور ما باز” آقای ترامپ اصرار داشت.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که ماندن در خانه و سفارشات موثر ترین راه برای جلوگیری از گسترش ویروس اما آقای ترامپ گفت: او نه در حمایت از تصویب این منظور در سراسر کشور. هشت متحده است که همه فرمانداران جمهوریخواه نشده اجرا stay-at-home سفارشات.

با اجتماعات بزرگ اساسا ممنوع, آقای ترامپ گفت: “هیچ احتمالی طرح” برای کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه اوت 24-27. او گفت که او انتظار می رود این کشور به “سلامتی” در آن زمان.

آقای ترامپ گفت: او خطاب به سران ورزش حرفه ای لیگ و در حالی که او گفت: “من نمی توانم به شما یک تاریخ” در مورد زمانی که های مختلف لیگ را شروع دوباره, او گفت که او “کاملا” می خواستم طرفداران در این عرصه است. “ورزش نیست ساخته شده برای این” او گفت:.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom روز شنبه گفت که او پیش بینی حرفه ای ورزش را شروع کنید تا در هر زمان به زودی در دولت است. او هشدار داد او را حرکت “بسیار با احتیاط در انتظار. تصمیم ما بر این اساس مشخص خواهد شد حقایق سلامت کارشناسان ما ظرفیت به خم شدن منحنی تست برای اطمینان تعیین اینکه آیا مناسب است.”

در نیویورک فعلی کانون در ایالات متحده شیوع فرماندار اندرو کومو گفت که او انتظار می رود بحران به اوج در 4-8 روز. اما او هشدار داد که دولت “آماده نیست” برای apex.

تعدادی از ایالات متحده موارد بیش از دو برابر مقدار بعدی-بالاترین کشور اسپانیا است که بیش از 124,000 موارد تایید شده. در اسپانیا نخست وزیر پدرو سانچز روز شنبه گفت این کشور “نزدیک به عبور از قله عفونت” به عنوان تعدادی از coronavirus مرگ و میر کاهش یافت و برای دومین روز در یک ردیف. در یک روز 809 درگذشت کمترین مرگ و میر در اسپانیا در یک هفته.

دفعات بازدید: آخرین:

اطلاعات دقیق از CDC در coronavirus درمان و پیشگیری است.

Mobile Morgues Set Up Outside Brooklyn Hospital As Coronavirus Outbreak Hits New York
پزشکی کارگران ایستاده در خارج از یخچال کامیون استفاده می شود به عنوان یک سردخانه خارج از بروکلین بیمارستان مرکز در مارس 3, 2020 در شهر نیویورک است. گتی ایماژ

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de