آیا شبح اسلحه ؟ سنای حزب دموکرات معرفی لایحه تنظیم Untraceable 3D-چاپ سلاح

یک گروه از سناتورهای دموکرات معرفی یک لایحه در روز پنج شنبه که آن را سخت تر برای مردم را به untraceable, در خانه, سلاح گرم, همچنین شناخته شده به عنوان “شبح اسلحه.”

Untraceable سلاح گرم عمل از سال 2020 خواهد تنظیم قطعات و مواد مورد استفاده برای ایجاد untraceable اسلحه در خانه. مشابه لایحه پیشنهاد شد در سال 2018 توسط ایالت و سناتور ” ریچارد بلومنتال (D-Conn.), که منجر به یک گروه از 15 سناتور co-حمایت مجدد فشار می آید که به عنوان COVID-19 همه گیر الهام گرفته از وحشت خرید و به طور کلی افزایش تقاضا برای اسلحه از جمله شبح اسلحه.

“این بیماری همه گیر است ترغیب عمیقا نگران کننده تقاضا در untraceable سلاح” بلومنتال در بیانیه ای گفت به دست آمده توسط رادیو فردا.”کنگره باید عمل فوری برای متوقف کردن این خانه شبح اسلحه’ قبل از آنها خار بعدی هولناک موج خشونت اسلحه.”

“هر کسی با دسترسی به اینترنت می توانید سفارش اسلحه-ساخت کیت و یا استفاده از 3D-تکنولوژی چاپ برای ساخت خود حمله سلاح تپانچه یا تفنگ ساچمهای هایی شناسایی صدور مجوز و بررسی زمینه های مورد نیاز” ادامه داد Blumenthal. “من قانون را نزدیک نقاط ضعف و جلوگیری از این امنیت عمومی اورژانس در ساخت.”

3D printed gun
تکنولوژی چاپ 3D استفاده شده است توسط برخی برای کمک به ایجاد به اصطلاح “شبح اسلحه.”
belekekin/گتی

شبح اسلحه اغلب ساخته شده با پرینتر 3D و یا با استفاده از اسلحه-ساخت کیت همراه با قطعات اصلی و ضروری مانند گیرنده است که می تواند تغییر و مونتاژ توسط افراد در خانه است. راه اندازی نرم افزار رایگان در حال حاضر اجازه می دهد افرادی که به طور معمول نمی خواهد با تصویب یک چک پس زمینه به طور بالقوه برای ساخت سلاح های مرگبار است که شامل شماره سریال است که برای کمک به اجرای قانون پیگیری کردن سلاح های درگیر در جرم.

تحت قوانین جدید بخش خواهد بود طبقهبندی به عنوان سلاح گرم و فروشندگان مجبور خواهد بود که شامل شماره سریال. افرادی که به خرید این قطعات را نیز به همان چک های پس زمینه به عنوان کسانی که خرید تکمیل سلاح گرم است. علاوه بر این لایحه ممنوعیت اسلحه است که در حال تغییر به تصویب از طریق آشکارسازهای فلزی.

سناتور کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) یکی از این لایحه را با همکاری حامیان مالی اصرار داشت که مردم باید مانع از تولید بیشتر شبح اسلحه پس از این سلاح ها تنها برای گریز از مقررات ایمنی و اجرای قانون است.

اصطلاح “شبح اسلحه وجود دارد برای فرار از تشخیص و چک های پس زمینه” گفت: هریس. “آنها نباید در بازار—این حس مشترک است. این قانون کمک خواهد کرد که نگه داشتن جوامع ما امن و اطمینان حاصل شود که فروشندگان اسلحه دارای مجوز و در حال انجام چک های پس زمینه به عنوان مورد نیاز قانون است.”

در علاوه بر این به سناتورهای قانون نیز پشتیبانی توسط چندین کنترل اسلحه گروه های حمایت از جمله Giffords, یک گروه به نام بعد از بنیانگذاران Gabrielle Giffords, یک نماینده سابق آمریکا که به شدت مجروح و پس از ضربه به همراه 18 نفر دیگر در طول یک ترور در سال 2011.

Giffords, مدیر اجرایی, پیتر Ambler گفت که این قانون می تواند کمک به بهبود امنیت عمومی با در نظر گرفتن سلاح از دست مردم به طور بالقوه خطرناک.

“شبح اسلحه یک تهدید وجودی برای ایمنی عمومی” Ambler گفت. “این آیا آن را به خودتان اسلحه untraceable ساخت آن را آسان تر برای افرادی که باید خود را ندارد و یک اسلحه گرم به دست آوردن یکی و سخت تر برای اجرای قانون مقامات به انجام کار خود را.”

“سناتور بلومنتال را Untraceable سلاح گرم عمل خواهد معکوس این اطمینان حاصل کرد که شبح اسلحه در حال تنظیم در همان راه به عنوان به طور سنتی تولید اسلحه” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de