بهترین ماسک صورت برای خرید و چقدر باید پرداخت کنم برای استفاده مجدد ؟

خریداران را مجبور به پوشیدن ماسک صورت هنگامی که در مغازه ها و سوپر مارکت ها و چهره £100 خوب اگر آنها منطبق نیست دولت اعلام خواهد شد امروز.

قوانین در خواهد آمد در تاریخ 24 ژوئیه و به دنبال تغییرات در اسکاتلند که در آن صورت پوشش شده اند اجباری در مغازه ها از اوایل ماه جولای.

همه انگلیسی ها در حال حاضر نیاز به پوشیدن ماسک های صورت هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی. هر کسی شکستن این قانون نیز می تواند صورت خوب است. استثنا درخواست برای کودکان زیر سن 11 و افراد معلول خاص.

مردم نیز خواسته شده است برای پوشش دادن چهره خود را زمانی که در فضاهای محصور که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. مشاوره در مورد افراد در انگلستان و اسکاتلند و ایرلند شمالی است.

دولت گفت که پوشش صورت در نظر گرفته شده برای محافظت در برابر ناخواسته انتقال coronavirus به دیگران اگر پوشنده لباس است asymptomatically به جای محافظت از پوشنده لباس است.

همچنین تمایز بین ماسک صورت و چهره پوشانده اند. سابق شامل فولاد, ماسک, ماسک و دیگر اشکال از تجهیزات حفاظت شخصی که باید این سایت متعلق به بهداشت و درمان کارکنان و کلیدی دیگر از کارگران که به آنها نیاز دارید.

مردم باید از خرید دیگر پوشش صورت و یا خود را با توجه به رسمی راهنمایی.

خریداران که در حال حاضر اقدام به خرید محافظ دنده آنلاین گزارش داده اند که دریافت های ضعیف ساخته شده و ماسک که تحقق الزامات ایمنی یا شارژ بودن گزاف مقدار. دنبال راهنمای ما در مورد چگونه به گرفتن پاره پاره کردن.

ادامه مطلب: آخرین دولت مشاوره در ماسک صورت

من باید پوشیدن یک ماسک صورت?

انگلیسی ها گفته شده است به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که آنها را در تماس با افراد خارج از خانواده خود را در یک فضای محدود است. آنها همچنین باید از پوشیدن یک هنگام سفر با اتوبوس یا قطار و یا در مغازه ها و سوپر مارکت ها.

کودکان زیر سن 11 نیازی به پوشش چهره خود و نه کسانی که ممکن است در تلاش برای پوشیدن یک به درستی به عنوان مثال افراد معلول یا کسانی که با شرایط تنفسی. استفاده کنندگان باید اطمینان حاصل شود آنها با استفاده از پوشش صحیح و شستن دست های خود را قبل از آنها را با قرار دادن در و از بین بردن آنها را هدایت متحده است.

مردم می توانند با خرید ماسک صورت تا زمانی که آنها نمی فولاد ماسک در نظر گرفته شده برای بیمارستان ها و مراقبت کارگران و یا به صورت پوشش خود را دارند.

ادامه مطلب: چگونه خود را, ماسک صورت

چه سطح از حفاظت نیاز دارم ؟

ترین محافظ انواع ماسک FFP2, FFP3 یا N95 ماسک به دنبال پزشکی-درجه فولاد ماسک با این حال این تنها برای استفاده توسط کسانی که در تماس نزدیک با Covid-19 بيمار.

اگر شما را انتخاب کنید برای پوشیدن یک ماسک مطمئن شوید که آن را متناسب با صورت چسبیده در اطراف دهان و بینی و چانه و می توانید فیلتر کردن ذرات است که می تواند آلوده شود.

اغلب این در تامین کوتاه مدت هستند بنابراین شما ممکن است مجبور به استفاده از آنلاین شخص ثالث خرده فروش به جای. در ابتدا وجود دارد تعدادی از گزارش از فروشندگان در این نوع از سایت شارژ rip-off قیمت ها.

پس از آن شرکت های بزرگ از جمله آمازون و eBay معرفی شده اند اقدامات لازم برای جلوگیری از این اتفاق می افتد. اگر شما یک فروشنده درآوردن, قیمت, گزارش, آن را به سایت بلافاصله. مطمئن شوید برای بررسی چه کیفیت ماسک شما در حال خرید و اینکه آیا آن را هر نوع گواهینامه.

آیا من می توانم استفاده مجدد من ماسک یا من باید نگه دارید خرید بیشتر ؟

اگر یک شخص ثالث فروشنده اصرار شما نیاز به خرید تعداد زیادی از ماسک و دور از آنها را بعد از هر بار استفاده با احتیاط. برخی از ماسک یکبار مصرف هستند و یا محدود محافظ عمر, اما, بهداشت عمومی انگلیس گفت: برخی از انواع لباس های حفاظتی مانند ماسک را می توان مورد استفاده مجدد قرار تا زمانی که شما مطمئن شوید که برای ضدعفونی آنها.

بررسی جزئیات محصول برای دیدن آنچه که توصیه می شود.

ادامه مطلب: بهترین ماسک صورت برای بچه ها ؟

اگر چه آن را تبدیل به یک کلاهبرداری?

اگر شما از خریداری یک ماسک آنلاین است که هرگز تحویل داده یا نه دیدار با, توضیحات محصول, تماس با فروشنده برای اولین بار به دیدن اگر آنها می تواند یک جایگزین و یا بازپرداخت.

اگر آنها موفق به پاسخ شما ممکن است قربانی یک کلاهبرداری است. تماس با بانک خود بلافاصله آن را گزارش و یا اگر شما خریداری کرده اند از طریق یک شخص ثالث سایت تماس با ما آن را به پیدا کردن آنچه حقوق خود هستند. در مورد دوم اگر ماسک صورت است تحویل داده است یا نه به عنوان توضیح داده شده شما باید حق را به بازپرداخت را انجام دهید.

اگر شما خریداری شده به طور مستقیم از یک کلاهبرداری فروشنده و یا سایت های شخص ثالث است که قادر به ارائه بازپرداخت شما ممکن است هنوز قادر به دریافت پول خود را بسته به اینکه چگونه شما پرداخت می شود برای این مورد.

پی پال مشتریان ارائه می دهد حفاظت در برابر موارد نمی شود تحویل داده و یا تبدیل نمی کند تا به عنوان شرح داده شده است. برخی از بدهی ها و شرکت های کارت اعتباری ارائه یک سرویس به نام chargeback که می تواند به شما کمک کند برای دریافت پول خود را – با ارائه دهنده خود را به دیدن اگر آنها را از این.

آیا شما دیده می شود ماسک صورت به فروش می رسد در قیمت گزاف? به ما بگویید در بخش نظرات زیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im