در آلمان و فرانسه به مردم گفته شده است که آنها باید پوشیدن ماسک در شرایط خاص از جمله هنگامی که با استفاده از حمل و نقل عمومی و در فروشگاه ها به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus.

آیا دولت بریتانیا را به دنبال کت و شلوار است که روشن نیست اگر چه بسیاری از مردم در حال حاضر انتخاب به همین دنده محافظ زمانی که در خارج و در مورد. انتخاب چه ماسک برای خرید و به خرید از این است یک میدان مین.

شده اند وجود دارد گزارش از مردم دریافت shoddily ماسک ساخته شده که تحقق الزامات ایمنی یا شارژ بودن گزاف مقدار. دنبال راهنمای ما در مورد چگونه به گرفتن پاره پاره کردن.

من باید پوشیدن یک ماسک صورت?

تا کنون رسمی راهنمایی است که تنها افرادی که بیمار هستند و نشان دادن علائم و یا در حال مراقبت از افراد مشکوک به کروناویروس باید با پوشیدن ماسک. این اطمینان وجود دارد به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای بهداشت و درمان و کارگران خط مقدم. در اسکاتلند اولین وزیر Nicola Sturgeon پیشنهاد کرده است که استفاده از مردم خانه ساخته شده و پوشش مانند روسری به جای.

ادامه مطلب: آخرین دولت مشاوره در ماسک صورت

چه سطح از حفاظت نیاز دارم ؟

ترین محافظ انواع ماسک FFP3 یا N95 ماسک, اما, این به طور کلی تنها مورد استفاده در بیمارستان ها برای کارکنان در تماس نزدیک با Covid-19 بيمار. در غیر این صورت پزشکان و پرستاران و مراقبین گفته شده به پوشیدن استاندارد فولاد ماسک. برخی از مردم شروع به پوشیدن خانه ساخته ماسک – دانشمندان هنوز برای رسیدن به یک اجماع در مورد اینکه آیا آنها موثر است یا نه.

اگر شما را انتخاب کنید برای پوشیدن یک ماسک مطمئن شوید که آن را متناسب با صورت چسبیده در اطراف دهان و بینی و چانه و می توانید فیلتر کردن ذرات است که می تواند آلوده شود.

اغلب این در تامین کوتاه مدت هستند بنابراین شما ممکن است مجبور به استفاده از آنلاین شخص ثالث خرده فروش به جای. در ابتدا وجود دارد تعدادی از گزارش از فروشندگان در این نوع از سایت شارژ rip-off قیمت ها. پس از آن شرکت های بزرگ از جمله آمازون و eBay معرفی شده اند اقدامات لازم برای جلوگیری از این اتفاق می افتد. اگر شما یک فروشنده درآوردن, قیمت, گزارش, آن را به سایت بلافاصله. مطمئن شوید برای بررسی چه کیفیت ماسک شما در حال خرید و اینکه آیا آن را هر نوع گواهینامه.

آیا من می توانم استفاده مجدد من ماسک یا من باید نگه دارید خرید بیشتر ؟

اگر یک شخص ثالث فروشنده اصرار شما نیاز به خرید تعداد زیادی از ماسک و دور از آنها را بعد از هر بار استفاده با احتیاط. برخی از ماسک یکبار مصرف هستند و یا محدود محافظ عمر, اما, بهداشت عمومی انگلیس گفت: برخی از انواع لباس های حفاظتی مانند ماسک را می توان مورد استفاده مجدد قرار تا زمانی که شما مطمئن شوید که برای ضدعفونی آنها.

بررسی جزئیات محصول برای دیدن آنچه که توصیه می شود.

اگر چه آن را تبدیل به یک کلاهبرداری?

اگر شما از خریداری یک ماسک محافظ آنلاین است که هرگز تحویل داده یا نه دیدار با, توضیحات محصول, تماس با فروشنده برای اولین بار به دیدن اگر آنها می تواند یک جایگزین و یا بازپرداخت.

اگر آنها موفق به پاسخ شما ممکن است قربانی یک کلاهبرداری است. تماس با بانک خود بلافاصله آن را گزارش و یا اگر شما خریداری کرده اند از طریق یک شخص ثالث سایت تماس با ما آن را به پیدا کردن آنچه حقوق خود هستند. در مورد دوم اگر ماسک صورت است تحویل داده است یا نه به عنوان توضیح داده شده شما باید حق را به بازپرداخت را انجام دهید.

اگر شما خریداری شده به طور مستقیم از یک کلاهبرداری فروشنده و یا سایت های شخص ثالث است که قادر به ارائه بازپرداخت شما ممکن است هنوز قادر به دریافت پول خود را بسته به اینکه چگونه شما پرداخت می شود برای این مورد.

پی پال مشتریان ارائه می دهد حفاظت در برابر موارد نمی شود تحویل داده و یا تبدیل نمی کند تا به عنوان شرح داده شده است. برخی از بدهی ها و شرکت های کارت اعتباری ارائه یک سرویس به نام chargeback که می تواند به شما کمک کند برای دریافت پول خود را – با ارائه دهنده خود را به دیدن اگر آنها را از این.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im