چه پنج سطح از coronavirus هشدار در انگلستان ؟

تلگراف | No comments

سطح یک (سبز)

برای زندگی ما به بازگشت به حالت عادی ما خواهد نیاز به هیچ انتقال عفونت در انگلستان است. این وضعیت در حال حاضر تنها پیش بینی شده در این رویداد موفق واکسن در حال اجرا در سراسر کشور است. دانشگاه آکسفورد امید به یک واکسن آماده شده توسط در اوایل سپتامبر.

به احتمال زیاد پاسخ: هیچ محل بسته شدن; بالینی آسیب پذیر قادر به ترک خانه.

سطح دو

دولت نیاز به اعتماد به نفس است که ویروس انتقال در حداقل سطح.

به احتمال زیاد پاسخ: مغازه ها و رستوران ها می تواند اجازه برای باز اجتماعی فاصله گرفته است. سوپر مارکت ها در حال حاضر با موفقیت اجرا اجتماعی فاصله ها و رستوران ها با توجه به راه های فضا از جداول. بالینی مردم آسیب پذیر هستند به احتمال زیاد به توصیه به باقی می ماند در داخل خانه.

سطح سه (نارنجی)

تعدادی از عفونت های جدید را نمی توان افزایش داد. تولید مثل رای دادن یا R شماره خواهد بود در زیر یکی به این معنی که هر فرد آلوده است که انتقال عفونت به کمتر از یک دیگر به طور متوسط.

به احتمال زیاد پاسخ: Partial مستند اگر چه با تسهیلات قابل توجهی نسبت به سطح چهار.

سطح چهار

ویروس موجود است با R تعداد بالا در حداقل برخی از مناطق. اما وضعیت در حال حاضر بیمارستان ها خواهد بود قادر به مقابله با این سطح از پذیرش.

به احتمال زیاد پاسخ: مستند در سراسر کشور اعمال شده توسط دولت با آسیب پذیر محافظت و کسانی که می توانید از خانه کار خواسته به انجام این کار. در انگلستان مستند بریتانیا شده است در این سطح. اما Alok Sharma, کسب و کار, منشی, گفت سهشنبه, مارس 17 که بریتانیا به زودی خواهد بود قادر به حرکت به سطح سه در مراحل دقیق’.

پنج سطح (قرمز)

عفونت گسترش در یک بسیار خطرناک نرخ با R تعداد قابل توجهی بالاتر از یک است. بیمه خدمات درمانی خواهد بود با غرق بیماران با بسیاری از بیمارستان ها بیش از ظرفیت. این وضعیت دولت موفق شده است برای جلوگیری از تا کنون با آن ‘محافظت از بیمه خدمات درمانی’ استراتژی است.

به احتمال زیاد پاسخ: بلبل بیمارستان دوباره باز به ارائه بیشتر تخت با هواکش; دفاتر و کارخانه های تعطیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>