آیا دولت پنج آزمون و آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر آنها شده است ملاقات کرد ؟

پنج دولت تست شده اند و ملاقات معنی انگلستان خواهد حرکت به مرحله بعدی از بلند کردن اجسام مستند بوریس جانسون گفته است.

اعلام تغییرات خواهد شد به اجرا در آمده است از دوشنبه, ژوئن 1, آقای جانسون گفت: “هر پنج آزمون در حال ملاقات کرد. که نه من موفقیت یا دولت دستاورد آن است که موفقیت خود را.

“این تنها به لطف خود را حل و فصل و تعهد به ملی ما هدف برای غلبه بر این ویروس است.”

پنج تست های مجموعه ای را با دولت نیاز به ملاقات کرد قبل از بریتانیا می تواند در حرکت به مرحله دوم آرامش بخش مستند این شامل سرکوب بیماری و نگه داشتن نرخ تولید مثل R نرخ پایین.

آزمون و چگونه آنها شده آشنا هستند و زیر مجموعه:

مطمئن شوید که بیمه خدمات درمانی می تواند در مقابله

نخست وزیر اعلام کرده است این کشور در حال حاضر جلسه اول تست حفاظت از بیمه خدمات درمانی توانایی مقابله در طول بیماری همه گیر.

آقای جانسون گفت: “ما باید اعتماد به نفس است که ما قادر به ارائه کافی مراقبت ويژه و متخصص درمان در سراسر بریتانیا است.”

وی افزود: به لطف “تلاش های قهرمانانه” از بیمه خدمات درمانی کارگران و مردم داده است نشان می دهد که این آزمون در حال حاضر به دست آمده است.

در مه 26, 475 نفر بستری در بیمارستان با Covid-19 از اوج 3,121 در 2 آوریل.

“این پیشرفت قابل توجهی معنی است که ما جلسه آزمون برای اولین بار او گفت:” در طول روزانه خیابان داونینگ جلسه توجیهی در روز پنج شنبه.مرگ و میر

دوم تست شد به “پایدار و سازگار” کاهش روزانه نرخ مرگ.

آقای جانسون گفت: دولت این است که “اعتماد به نفس” است که ما باید فراتر از اوج مرگ و میر که در حال حاضر در به طور متوسط از 256 مرگ و میر یک روز از 943 در تاریخ 14 آوریل.

“این است که در حال حاضر مورد است که شده است وجود دارد پایدار و سازگار کاهش روزانه نرخ مرگ و پس آزمون دوم در حال ملاقات” آقای جانسون گفت.عفونت

سومین آزمون برای داده های قابل اعتماد از علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (Sage) را نشان می دهد که میزان آلودگی کاهش کنترل سطوح در سراسر هیئت مدیره.

پروفسور کریس Ersin این افسر ارشد پزشکی که قبلا گفته یک جلسه بود که گلی را به بگویید وزیران چقدر R ارزش خواهد شد تا با هر تصمیم آنها در بلند کردن اجسام مستند.

نخست وزیر گفت: تعداد زیادی از مردم ابتلا به کروناویروس در حال حاضر “کاهش و کنترل سطوح در سراسر هیئت مدیره”.

طی هفت روز در آنجا بود و به طور متوسط 2,312 موارد را از 5,066 در هفته اول ماه مه, او گفت:.

“بر اساس داده های مختلف در دسترس دولت راضی است که سومین آزمون در حال ملاقات” آقای جانسون اضافه شده است.دنده محافظ و تست

چهارمین آزمون بود که با اعتماد به نفس است که طیف وسیعی از چالش های عملیاتی از جمله تست ظرفیت و PPE در دست با عرضه قادر به پاسخگویی به تقاضای آینده.

آقای جانسون گفت که او “به طور کامل به رسمیت می شناسد” مشکلات وجود داشته است در تست و PPE پس از شروع شیوع.

“این فوق العاده خسته کننده, اما ما در حال حاضر در حال پیشرفت است,” او گفت:.

در چهارشنبه PHE انجام 119,587 آزمون در مقایسه با حدود 12000 در آغاز مارس او اضافه شده است.

در مورد این مسئله از PPE آقای جانسون گفت: دولت در حال حاضر به امضا قرارداد با بیش از 100 تولید کنندگان در سراسر جهان و همچنین با شرکت در انگلستان که قادر به تولید دو میلیارد PPE موارد.

آقای جانسون گفت: دولت در حال حاضر راحت چهارمین آزمون شده است ملاقات کرد و آنها شروع به بازسازی سهام از PPE.

اما او اضافه کرد: ممکن است “برخی از تنظیمات” که هنوز هم نیاز فوری به تهیه.موج دوم

اما به نظر می رسد پنجمین آزمون – بودن اعتماد به نفس است که هر گونه تغییرات در معرض خطر نیست یکی دیگر از اوج – ارائه شده بزرگترین چالش است.

برای جلوگیری از بیشتر رشد نمایی این ویروس در بریتانیا میزان عفونت و یا ‘R’ ارزش نگهداری می شود باید زیر یک.

این بدان معناست که هر کسی که جلب ویروس کمتر از یک نفر است.

آقای جانسون گفت که یک “بسته” از اقدامات طراحی شده توسط Sir Patrick blue palace hotel ارشد مشاور علمی و پروفسور Ersin این افسر ارشد پزشکی.

این بسته شامل بازگشایی مدارس در فاز آرامش بخش برخی از تماس های اجتماعی اقدامات و اجازه می دهد غیر ضروری در فروشگاه های خرده فروشی به بازگشایی در حالی که پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“این بسته شده است با دقت طراحی شده به طوری که ما به راحتی می توانید این بار از مستند” آقای جانسون گفت. “در حالی که انتظار برای نگه داشتن که R در زیر یکی است.”

اما نخست وزیر اضافه شده او “نمی تواند و نمی خواهد دور انداختن تمام دستاوردهای ایم” بنابراین هر گونه تغییر در مستند اقدامات انجام خواهد شد “با دقت و احتیاط”.

“پس نتیجه این است که ما می توانیم حرکت رو به جلو با تنظیم مستند در انگلستان,” او اضافه شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im