اسلام در حال حرکت به خانه در طول مستند?

تلگراف | No comments

بازار املاک کردم چراغ سبز برای بازگشایی به عنوان دولت اعلام کرد که مقررات جدید که آسانسور هفت هفته توقف در اموال viewings و خانه حرکت می کند امروز.

مردم در حال حاضر مجاز به سفر به دیدار عوامل املاک و مشاهده خواص. نقشه برداران valuers و conveyancers می توانید از بازگشت به کار پس اجتماعی فاصله دستورالعمل.

پس از این بخش بود که به طور موثر به حالت تعلیق در پایان ماه مارس 373,000 معاملات پرتاب شده است تا در هوا و به تازگی توافق کردند که فروش کاهش یافته است توسط 90pc با توجه به اموال پورتال Zoopla.

روند خرید و فروش خانه در حال حاضر به عنوان کاملا متفاوت است. دولت صبح امروز صادر دقیق راهنمایی برای چگونه viewings و فروش می توانید پیش بروید در راستای اجتماعی فاصله مورد نیاز است. راهنمایی بیشتر انتظار می رود که از صنعت بدن در مدت کوتاهی. در اینجا آنچه در آن به معنی برای بازار در حال حاضر.

چگونه به زودی ما خواهد بود قادر به رفتن به خانه viewings?

قبل از اینکه نخست وزیر بوریس جانسون اعلام آغاز مستند, کاهش, ظهر یکشنبه, ملک صنعت در حال حاضر در حال آماده سازی برای راه اندازی مجدد در پایان ممکن است انتظار یک دولت ثبت نام بر روی دستورالعمل های پیشنهادی.

در حال حاضر از آن شده است با توجه به رفتن سر به بازگشایی بلافاصله اما viewings بستگی دارد که فرد عوامل املاک و برنامه ریزی برای بازگشایی شده است.

Dexters آن باز کرده 70 لندن دفاتر از امروز با انتصاب و در حال حاضر ارائه viewings. نایت فرانک تنظیم viewings و بازار ارزیابی از امروز خواهد شد و بازگشایی دفاتر خود در روز دوشنبه ، Winkworth خواهد برای شروع viewings دوباره در روز پنج شنبه و همچنین بازگشایی دفاتر خود در روز دوشنبه ، ما خواهد شد به روز رسانی این صفحه که بیشتر عوامل تایید برنامه های خود را.

چقدر متفاوت است روند خرید یک خانه در حال حاضر ؟

آگاه باشید که حتی هدایت جریان می تواند دوباره تغییر دهید به سرعت. دولت هدایت می گوید: “این نیز ممکن است تبدیل به لازم برای توقف تمام خانه حرکت می کند برای یک دوره کوتاه از زمان به مدیریت گسترش coronavirus.” اطلاعات فعلی وابسته است شیوع ماندن تحت کنترل است.

مجازی viewings تبدیل خواهد شد به مراتب بیشتر امری عادی است. دولت به تازگی منتشر شده دستورالعمل های اولیه می گویند که ملک viewings باید آنلاین.

فیزیکی viewings باید نگه داشته شود به تنها عامل (که خواهد ماندن در یک دو متر فاصله) و اعضای خریدار خانواده است. کودکان مجاز به آمدن به خانه viewings اما آنها باید نگه داشته شود و از دست زدن به چیزهای شد و دست خود را به طور منظم.

فروشندگان خواهد شد انتظار می رود برای باز کردن تمام درها و روشن کردن سوئیچ نوری و پس از آن صبر در باغ و یا تخلیه خانه خود را در حالی که خریدار views اموال بدون دست زدن به هر چیزی. آنها باید ارائه یک محل که در آن خریداران می توانید دست خود را بشویید و آنها را خشک با حوله جداگانه (در حالت ایده آل, حوله کاغذی). سطوح و دستگیره درب باید تمیز قبل و بعد از هر مشاهده ،

خریداران باید برای جلوگیری از دست زدن به هر گونه سطوح و باید خود را دست sanitiser. ممنوعیت وجود دارد و در خانه باز viewings. اگر یک عضو از هر خانواده است و برگزاری نمایشگاه coronavirus علائم مشاهده شود باید به تاخیر افتاد.

زمانی که صنعت بدن دستورالعمل منتشر می شوند, آنها همچنین می تواند شامل توصیه هایی برای خریداران و فروشندگان و عوامل به پوشیدن PPE. هر کس به احتمال زیاد خواهد شد انتظار می رود به ارائه این خود گفت: علامت هیوارد از NAEA Propertymark.

هر جا که ممکن است وام دهندگان وام مسکن خود را ارزیابی از راه دور با استفاده از موجود محلی معامله داده است. استثنا خواهد بود اگر خریدار خرید با سپرده کوچک (یعنی 5 یا 10pc) و یا این ملک به خصوص با ارزش بالا که در این صورت فیزیکی ارزیابی در راستای اجتماعی فاصله دستورالعمل هنوز هم لازم است.

وجود دارد خواهد بود یک افزایش فعالیت زمانی که بازار بازگشایی?

کسانی که 373,000 فروش که در حال حاضر بر روی یخ را نمی توان به سرعت و یا به راحتی رنگ زمانی که محدودیت های بلند. Zoopla انتظار دارد که مجموع تعداد فروش در سال 2020 به نشستن در نیم عادی معیار.

اما در ابتدا احتمال وجود خواهد داشت یک سراسیمگی از تکمیل به عنوان دیده می شود در چند روز اول از نیوزیلند بازار بازگشایی. این در درجه اول معاملات که قبلا توافق کردند که تا به حال اتمام آنها تاریخ را به عقب رانده و در خط با دولت هدایت.

پس از آن می تواند وجود داشته باشد چیزی از بن بست. خبر خوب این است که تعداد نسبتا کمی از فروشندگان خارج خواص خود را از بازار است. اما همه چشم خواهد شد در آنچه اتفاق می افتد به خانه قیمت و این خواهد بود نزدیک به اشتغال و ارقام – اگر چه ما نمی دانیم این اثر در خانه قیمت برای برخی از زمان به عنوان دفتر آمار ملی انگلیس گفت: هیچ چیزی نمی تواند به اندازه کافی معاملات به انتشار آن شاخص است.

در حال حاضر دولت کردند طرح حفاظت از دستمزد 6.3 m مردم و یکی در هفت صاحبان خانه بخشی از راه را از طریق سه ماه تعطیلات وام مسکن.

زمانی که این طرح در نهایت مجبور فروشندگان که هیچ چاره ای جز پذیرش قیمت تخفیف ممکن است شروع به آمدن به بازار و این فروش خواهد درایو آمار قیمت پایین. تعداد آنها کاهش خواهد یافت, رکورد نرخ بهره پایین است که بدهی وام مسکن خود را کمتر از یک مشکل از قبلی رکود اما بانک مرکزی هنوز هم انتظار دارد ارزش می تواند به عنوان بسیار به عنوان 16pc.

خواهد به دولت کمک کند ؟

بسیاری در بخش املاک خواستار محرک اقتصادی دولت. یک تمبر کاهش و یا تعطیلات است که همیشه در بالای لیست آرزو از عوامل املاک. موسسه سلطنتی اجاره نقشه برداران (Rics) است که در میان سازمان های تجاری که در حال مکالمه با صدای بلند برای کاهش مالیات.

اما ممکن است این افکار واهی و پوچ: هر نوع کاهش در مالیات بر درآمد سخت است تصور کنید در حالی که دولت مبارزه با آنچه که در مجموعه ای به بدترین رکود اقتصادی در 300 سال است.

بیشتر محتمل است که یک فرمت برای کمک به خرید سهام وام طرح که در حال حاضر با توجه به اصلاح در مارس سال 2021 و برای پایان دادن به طور کامل در سال 2023.

معاملات در خانه های فروخته شده تحت این طرح در حال حاضر به طور موثر نیاز به توافق در ماه دسامبر برای دیدار با مارس مهلت. فرمت خواهد جلوگیری از خطر است که خرید و فروش خانه را از دست, مهلت چون مستند است و تاخیر در هر دو ساخت و ساز و خرید و فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>