چه سفر قرنطینه قوانین در اسپانیا و فرانسه و کشورهای دیگر ؟

کشور در سراسر جهان استفاده کرده اند قرنطینه اقدامات لازم برای جلوگیری از آلوده كردن مسافران coronavirus در درون مرزهای خود را.

با عفونت نرخ در حال حاضر در حال سقوط در کشورهایی که دچار هزاران نفر از مرگ و میر ناشی از Covid-19 بسیاری از کسانی که محدودیت های مسافرتی مجموعه, برداشته شود و فقط به عنوان بریتانیا در حال برنامه ریزی برای اعمال خود 14 روز قرنطینه در خارج از کشور بازدید کنندگان است.

در اینجا تلگراف به نظر می رسد در چگونه این اقدامات کار کرده و مذاکرات برای برخی از مردم در آنها را به ببینید که چه درس هایی را می توان برای کنترل ورود بالقوه آلوده مسافران به انگلستان است.

اسپانیا

قرنطینه پس از مه 15, هنوز برداشته اما وزیران با هدف بازگشایی مرزها در ماه جولای

اسپانیا اعلام کرده است آن را استقبال گردشگران خارجی به کشور از 1 ژوئیه به پایان خود در دو هفته قرنطینه سیاست اما از آن باقی مانده است دیده شود که آیا انگلیسی ها قادر خواهد بود به بازدید.

اسپانیا نقل مکان کرد و به اعمال قرنطینه در تمام بین المللی ورود هر ملیت خود را از نیمه شب در مارس 14, فقط به عنوان باربارا ریس شد و از ورود به این کشور پس از انتظار fruitlessly برای بیش از یک ماه به او campervan بازگشت را به خانه از طریق کشتی.

خانم ریس را ترک کرده بود او شاعرانه در منظره اندلس تپه روستای Iznájar در ماه فوریه به کمک خواهرش با یک موضوع شخصی در بریتانیا فقط به عنوان Covid-19 همه گیر شد و در مورد به منفجر شدن در سراسر اروپا است.

او در بر داشت خودش گیر زندگی در او به تازگی خریداری campervan در جلوی خانه سابق workmate از سلطنتی ناوگان کمکی در ساوتهمپتون, خرید بلیط کشتی به بیلبائو که هرگز نمی میره.

“من ناامید به خانه به اسپانیا, اما از آن است که جهانی همه گیر و همه چیز فقط با گلوله برف زدن خیلی سریع” بازنشسته خانم ریس به تلگراف گفت.

هنگامی که بریتنی کشتی و لغو یک سوم در نظر گرفته شده عبور تعیین شده برای مارس 17 و مسترد او Ms ریس تصمیم به درایو تمام راه را از طریق اروتونل و از طریق فرانسه و اسپانیا. او با عبور از مرز به اسپانیا در ایرون ساعت قبل از قرنطینه حکومت لگد اما تصمیم به رعایت دو هفته از خود انزوا هنگامی که در خانه در هر مورد.

دولت اسپانیا تنها معرفی این نیاز هنگامی که این بیماری همه گیر در این کشور که به کشته شدن بیش از 26,000 مردم تحت کنترل و مستند بودن نورد. تازه واردان گفت: برای ماندن در خانه و یا در محل اقامت خود را در همه زمان ها, مگر اینکه آنها نیاز به خرید اقلام ضروری و در دسترس خواهد بود به تماس گرفته شود توسط مقامات بهداشتی.
هفت دریا ناوبر کشتی لنگر انداخت در بارسلونا


اعتبار: شاتر

“این چنین یک جامعه کوچک اینجا مرکز بهداشت را می دانم که در آن من هستم. در روز دوم بازگشت یک فرد از شورای مرا یک ماسک صورت و اچ کاهش یافته است خاموش لوازم” Ms ریس گفت.

“که از انگلستان که در آن چیزهایی هستند که به خوبی به کار گرفته, من فکر کردم من باید اقامت در قرنطینه. شاید آن را باید زودتر انجام شود. این کمی مانند قفل درب ها پس از اسب پیچ و مهره ای.”

خانم ریس فکر می کند که اسپانیا قرنطینه قانون را مجبور به تغییر اگر کشور می خواهد به استقبال گردشگران خارجی در تابستان امسال اما او می داند که دولت استدلال کند که تا زمانی که اسپانیایی ها مجاز به سفر آزادانه در سراسر این کشور در اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای بود نمایشگاه برای بازدید کنندگان بین المللی به انجام این کار.

“حداقل در اسپانیا شما می دانید دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد و آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام دهد بر خلاف در انگلستان است.”

تایوان

قرنطینه پس از 14 مارس در حال حاضر تحت یک آزمایش برای دیدن اگر آن را می تواند برداشته شود

از ماه مارس اجباری قرنطینه برای ورودی مسافران شده است حیاتی اولین خط دفاع در برابر ویروس در تایوان و به نظر می رسد به کار کرده اند.

با وجود اینکه در واقع فقط 80 مایل در سواحل چین تا به امروز آن را تنها به دیده 441 موارد و هفت مرگ و میر.

در مصاحبه ای با تلگراف Howard Jyan رئیس دولت امنیت سایبری بخش گفت: این سیستم آغاز می شود در فرودگاه هنگامی که مسافران با پر کردن یک فرم در تلفن همراه خود را و جزئیات در حال تغذیه به یک سیستم متمرکز. هر مورد است و سپس اختصاص اجتماعی و سلامت کارگر و یک افسر پلیس است.

مددکار اجتماعی تماس دو بار در روز برای بررسی این شخص نمی جست و خیز قرنطینه ترک تلفن خود را در خانه. اگر یک گوشی است که پاسخ داده نشده در هر 15 دقیقه به مدت یک ساعت آن را دهید یک دیدار خانگی توسط پلیس.

صفحه اصلی جداسازی اجرا توسط ایستگاه پایه سه گوش. این عمل از طریق یک تلفن همراه مبتنی بر “حصار الکترونیکی” است که با استفاده از محل سکونت ردیابی به طیف وسیعی از حدود 300 متر است. اگر گوشی برگ این منطقه کاربر و مقامات محلی دریافت خودکار متن پیام هشدار.

تایوان تا کنون مقاومت با استفاده از GPS با این دیدگاه آن است که بی ارزش تهاجمی و سیستم های نظارت کنترل دقیق محدودیت تحت کنترل بیماری مسری عمل می کنند.
یک اتوبوس گشت و گذار در تایپه در حال ضد عفونی


اعتبار: ایسنا

برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی تنها فرمانده مرکزی همه گیر و گروه ضربت دسترسی به نام از کاربران تلفن همراه و یا یک کشور ،

نظارت بر انجام county شهرستان و هیچ نام داده شده به پلیس. تمام داده ها پس از آن حذف شده و در پایان دوره 14 روزه.

قرنطینه نقض می کند و در نتیجه جریمه های سنگین تا $33,000 — حداکثر مجازات که سیلی در یک partygoer زمانی که او در بازدید از یک کلوپ شبانه و گرفتار شدم در پلیس نقطه را بررسی کنید.

آقای Jyan وجود دارد گفت: تا به حال شده است در نزدیکی جهانی انطباق. “ما شهروندان بر این باورند که آنها باید در خانه بماند و صدمه دیده است نیست دیگر مردم است. من فکر می کنم که بخشی از فرهنگ” او گفت:.

مقامات محلی شده است از دادن بسته های هدیه شامل ماسک صورت یک دماسنج sanitiser و رشته فرنگی از طریق مسنجر برای مردم موظف به منزوی کردن در خانه.

یونان

قرنطینه از ورود پس مارس 16, امید به آسانسور 15 ژوئن و در آخرین جولای 1

زمانی که Panos پرواز بازگشت به خانه به آتن از بروکسل خود خوش آمدید خانه بود یک صندلی بر روی یک مربی او را به یکی از یونان قرنطینه هتل ها.

این بخشی از یک سیستم اعمال شده توسط دولت یونان از مارس 18, هنگامی که آن را ممنوع و تمام بازدید کنندگان از غیر اتحادیه اروپا/کشورهای شنگن و کسانی که بیش از حد خطرناک تلقی از آنجا که از سطح بالایی از coronavirus مانند انگلستان و ایتالیا و اسپانیا و هلند.

کسانی که به مسافران اجازه ورود به کشور در حال آزمایش برای Covid-19 و در انتظار یک نتیجه – معمولا در دسترس در 24 ساعت – گرفته شده از Eleftherios Venizelos فرودگاه به ویژه تعیین شده هتل ها در پایتخت.

Panos, 40, بخش خصوصی و کارمند که تا به حال سفر با قطار از هلند به بلژیک قبل از پرواز به آتن در تاریخ 27 آوریل گفت که پس از یک انتظار طولانی در داخل اتوبوس و حتی دیگر یکی در لابی هتل همه آنها داده می شود اتاق خود را.

“اتاق سیگار کشیدن در دسترس بودند. هیچ یک از ما اجازه داده شد به بیرون بروید. کارکنان چپ ما وعده های غذایی در خارج از درب آورده و ما هر آنچه را که می خواست” او گفت:. “آن را به طور کلی خوب به غیر از این انتظار در اطراف.”
ساحل, تخت فاصله حفظ فاصله اجتماعی


اعتبار: AFP

هنگامی که نتایج آزمایش بیرون آمد تا 24 ساعت بعد از آن سه نفر از جمله Panos شدند و به آزمایش مثبت بودند و موظف به ماندن تحت قرنطینه برای چهارده روز یا در هتل و یا در یک آدرس به اطلاع مقامات. او تصمیم گرفت به صرف دو هفته آینده در زادگاه خود از قرنتس در جنوب یونان است.

با توجه به طرح به kickstart فصل گردشگری اعلام شده توسط دولت یونان روز چهارشنبه پروازهای بین المللی از سر گرفته خواهد شد در ژوئن 15 از کشورها که دولت تلقی امن است. پرواز های از بسیاری از کشورهای دیگر در حال انتظار به سر از ژوئیه 1.

گردشگران را مجاز به ورود به کشور بدون در نظر گرفتن یک coronavirus آزمون و یا باقی مانده در قرنطینه هر چند مقامات بهداشت انجام خواهد شد نقطه تست برای نظارت بر وضعیت.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis گفت: تنها گردشگران از کشورهای قابل قبول با نرخ پایین از عفونت با ویروس مجاز خواهد بود.

اگر چه لیست کشورهای امن نیست و در عین حال اعلام شده است آن است که فکر آنها را شامل تمام کشورهای شنگن و شرق اروپا و بالکان اسرائیل و قبرس.

آلمان

قرنطینه از ورود افراد جدید پس از 10 آوریل اعلام آن خواهد بود برداشته اتحادیه اروپا برای مهاجران ساخته شده در مارس 15

هنگامی که مورگان تری در نهایت آن را به صفحه اصلی به آلمان پس از سرگردان بودن در بلغارستان برای چند هفته او و شریک زندگی خود انتظار داشتند سختگیرانه قرنطینه سفارشات.

آنها در حال حاضر می دانستند که هر کسی مجاز به آلمان بود که موضوع به دو هفته خود را در انزوا در خانه.

اما به تعجب آنها دست تکان داد از طریق فرودگاه برلین و مجاز به ورود به کشور بدون هیچ گونه رسمی اشاره ای به قوانین قرنطینه.

“ما آماده اسناد و مدارک نشان می دهد ما تا به حال جایی برای ماندن اما هیچ کس می خواست به دیدن آنها می گوید:” 31 ساله Ms تری است که در اصل از نیوزیلند است اما در برلین زندگی می کرد پس از 2014.

“ما به دنبال قوانین اما فقط به این دلیل ما آنها را بخوانید تا خودمان را بر روی اینترنت. هیچ کس به ما گفت هر چیزی و یا آمد به ما.”

Ms تری را تجربه معمولی هستند. بر روی کاغذ آلمان قرنطینه قوانین سختگیرانه اما کمی وجود دارد که اجرای.

تا مارس 15 هر کسی وارد آلمان شد و موضوع را به 14 روز’ خانه قرنطینه. پس از آن مهاجران از اتحادیه اروپا و منطقه شنگن معاف شده اند.
معترضان در مرز آلمان و لهستان


اعتبار: شاتر

جریمه برای عدم رعایت به عنوان بالا به عنوان €3,000 و مجرمین می تواند قرنطینه در بیمارستان است.

اما وجود دارد هیچ چک در فرودگاه ها و مرزها و این مسئولیت از مسافران برای گزارش خود از رسیدن به اقتدار بهداشت محلی.

“هنگامی که ما رو به ما ایمیل فرستاده سازمان بهداشت اجازه دهید آنها را می دانم که ما’. ما یک ایمیل به ما گفتن به اجازه دهید آنها را می دانم که اگر ما بیمار و یا تا به حال هیچ نشانه ای. اما وجود دارد هیچ چیز در مورد قرنطینه می گوید:” خانم تری.

“ما می خواهم هشدار داده شده است در مورد نقطه چک و مردم در دردسر بزرگ, اما آن را به مدت سه هفته است در حال حاضر. ما به پایان رسید خود-جدا از یک هفته پیش و ما هرگز چیزی شنیده.”

در حالی که چند شهر انجام داده اند نقطه چک, بسیاری از آلمانی شهرداری می گویند که آنها به سادگی نمی باید منابع به پلیس قوانین است.

تا مارس 15, ورود به آلمان شد تا حد زیادی محدود به شهروندان و دراز مدت ساکنان که انتظار می رود به پیروی از قوانین.

“من حدس می زنم که خیلی معمولی از نگرش می گوید:” خانم تری. “درمان مردم مانند بزرگسالان مسئول و اعتماد آنها را.”

ایتالیا

قرنطینه پس از مارس 28 برداشته ژوئن 3

مسافران به ایتالیا به زودی دیگر صورت اجباری 14 روز در قرنطینه به عنوان دولت بازگشایی مرزهای خود پس از یکی از دقیقترین مستندات.

تا پس از آن بازدید کنندگان را به باقی می ماند برای دو هفته در خانه و یا یک آدرس از انتخاب خود را تحت نظارت مقامات بهداشتی. اگر آنها جایی برای ماندن و اقامت مرتب توسط منطقه حفاظت مدنی مقامات.

هر کسی که نقض قرنطینه اقدامات می تواند دریافت جریمه تا 3000 یورو است. علاوه بر این هر کسی که قرنطینه شده و پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 و عمدا نقض دستور به ماندن در خانه می تواند یک حکم زندان بین یک تا پنج سال.

قرنطینه اقدامات برداشته خواهد شد در ژوئن 3, زمانی که محدودیت سفر بین ایتالیا و دیگر اتحادیه اروپا و کشورهای شنگن-و در خود ایتالیا — رزومه به این کشور تلاش می کند برای احیای آن بیمار اقتصاد و صنعت گردشگری که منجر حدود 13 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را.

نخست وزیر جوزپه کونته در این باره گفت: در نظر گرفتن یک “خطر محاسبه شده” و محدودیت های مسافرتی می تواند دوباره معرفی اگر منحنی ایتالیا coronavirus عفونت بدتر است و موج دوم. در حال حاضر بیش از 32000 نفر از Covid-19.

اما قوانین جدید اعمال خواهد شد تنها به ورود مسافران از کشورهای عضو اتحادیه اروپا که در منطقه شنگن و همچنین بریتانیا و ایرلند شمالی و کوچک متحده از آندورا, موناکو, سان مارینو و واتیکان.

بین ماه های ژوئن 3 و 15 سفر به و از تمام کشورهای دیگر همچنان ممنوع است به جز “مشخص کار نیاز مطلق ضرورت و یا به دلایل بهداشتی”.
مردم جمع آوری در یک مربع در رم


اعتبار: AFP

یک فرمان دولت همچنین آمده است که کسانی که تست مثبت برای Covid-19 یا تا به حال تماس نزدیک با افراد مبتلا به این ویروس هنوز هم منوط به اجباری قرنطینه اقدامات است.

اما مقامات ایتالیایی اعلام نشده هنوز روشن ساخته که چگونه آنها را بررسی یا تایید مسافران’ تماس با ما.

با اشغال هتل پایین 99% برای خارجی ها, ایتالیا, ملی, هتل, فدراسیون گفت: در حال حاضر از دست 106,000 شغل و یکی دیگر از 500.000 در معرض خطر هستند اگر سفر بر نمی گرداند و در این تابستان.

در ضمن جنجال بر سر تماس ردیابی فن آوری انتخاب شده توسط دولت ایتالیا برای پیگیری COVID-19 contagions است و تاخیر در راه اندازی برنامه. آن است که در حال حاضر برنامه ریزی شده منتشر خواهد شد در پایان ماه مه تقریبا دو ماه پس از آن اعلام شد.

این برنامه به نام “Immuni” می تواند بگوید که آیا یک کاربر شده است به یک فرد آلوده و پس از آن توصیه می کنند در خطر کاربران چه باید بکنید.

آن را مورد انتقاد قرار گرفت توسط سیاستمداران و حریم خصوصی کارشناسان دلیل آن است که ابتدا بر اساس یک مدل متمرکز به این معنی است که اطلاعات حساس را ذخیره شده در یک دولت تحت کنترل سیستم. استفاده از این برنامه نیز داوطلبانه و ناشناس پس از آن هنوز هم مشخص نیست در صورتی که می تواند اثبات مفید برای پیگیری اتباع خارجی سفر به ایتالیا.

فرانسه

قرنطینه برخی از مهاجران پس از مارس 3, محدودیت به “تدریج” برداشته از اواسط ماه ژوئن

وزیر خارجه فرانسه Jean-Yves Le Drian این هفته اعلام کرد که دولت فرانسه از ورود به کشور در خارج از اروپا را رعایت یک “داوطلبانه” 14 روز در قرنطینه “در خانه” و یا در یک گروه اختصاص داده های هتل از مارس 20.

در ابتدا دولت می خواست به چنین قرنطینه اجباری اما تغییر رویه پس از توصیه اساسی شورای که این حرکت “محروم (فرانسه) از آزادی”.

دولت مطرح ایده requisitioning هتل های نزدیک به فرودگاه شارل دوگل در پاریس به مردم اجازه می دهد به رعایت قرنطینه وجود دارد و یا از قبل مشخص شده فرانسوی, آدرس اگر آنها یکی است.

در مورد سفر در سراسر “مرزهای داخلی” اتحادیه اروپا شنگن و انگلستان تنها سفر ضروری مجاز است و هر کس عبور از مرز نیاز به یک مسافرت های بین المللی گواهینامه.

فراتر از شهروندان فرانسوی برای ورود محدود به افرادی که محل اقامت اولیه است که در فرانسه و یا کسانی که با ضروری به دلایل خانوادگی ،

استثنا وجود دارد از جمله بهداشت و درمان کارگران و رانندگان کامیون مرزی کارگران و افرادی که خود را اقامت دائم در یک کشور اروپایی دیگر و در حال سفر از طریق فرانسه به خانه.

فرانسه را بررسی کنترل مرز در ژوئن 15.
هیچ معافیت در محل برای سفر بین انگلستان و فرانسه


اعتبار: AFP

وزیر خارجه فرانسه در این هفته گفت که او امیدوار چک خواهد بود آرام در “داخلی مرز” اضافه کرد: “ما عمل متقابل موافقت نامه با کشورهای همسایه و می توانید تصور کنید که به تدریج ارائه deconfinement کار می کند و همه گیر نیست سر ما قادر خواهد بود به تجدید نظر در این بسته اقدامات است.”

در حال حاضر هیچ ورودی مسافران از کشورهای عضو اتحادیه اروپا از جمله بریتانیا نیاز به قرنطینه – به جز اسپانیا.

فرانسه همسایه جنوبی اعلام کرد این امر قرنطینه هر کسی از ورود به کشور از اروپا از مارس 15 و فرانسه متعهد به انجام به همین ترتیب “در اصل عمل متقابل”.

در حال حاضر هر دو طرف معاف مرزی کارگران aircrew و مسافت های طولانی کامیونداران.

در عمل به نظر می رسد چنین قرنطینه نشده است اعمال و فرانسه گفت: “محدودیت “نیست نشان دهنده میل” در فرانسه.

در مورد انگلستان و فرانسه است رسما در پاسخ به دولت بریتانیا اعلام کرد که آن را “به زودی” شروع quarantining مسافران از جمله از فرانسه است.

مشترک انگلیسی و فرانسوی مشغول به کار است که به دنبال این موضوع است.

وزیر کشور کریستف Castaner این هفته گفت: “در مورد داخلی مرزهای ما همیشه به دنبال هماهنگی در سطح اروپا اما ما نمی دریغ به گرفتن تصمیمات لازم باید این هماهنگی شکست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im