نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری تشکر. Tulsi Gabbard از هاوایی به دست آوردن نیست هر نماینده در طول آیووا قفقاز. با وجود شکست Gabbard است و در حال آماده شدن برای نامزدی مسابقه مقدماتی نیوهمپشایر.

Gabbard در حال حاضر در حال جمع آوری کمک های مردمی برای فوریه 11, New Hampshire اولیه. مبارزات انتخاباتی او امیدوار است به افزایش 1.5 میلیون دلار قبل از انتخابات. این کمپین هدف این بود که 1 میلیون دلار در پایان ماه ژانویه است. این هدف مواجه شد بر اساس یک شنبه توییت توسط نامزد.

“ما ساخته شده و ما بلند پروازانه $1M هدف برای بهمن و خود را با کمک ما می توانید $1.5 متر توسط NH روز انتخابات و رقابتی ماندن در کشش نهایی! این است که خود را سخت به دست آورده پول و ما به سختی به دست جنبش است. ما در اینجا به خاطر شما. با تشکر از شما” Gabbard نوشت.

Gabbard هنوز نرسیده صلاحیت آستانه فوریه بحث خواهد شد که در هفتم چهار روز قبل از نیوهمپشایر اولیه انتخابات. همانطور که از نوشتن این هفت نامزد—معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سنسور. برنی ساندرز ورمونت, الیزابت وارن از ماساچوست و ctq از مینه سوتا, سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg و تاجر اندرو یانگ و تام Steyer—آیا واجد شرایط برای این بحث است.

برای واجد شرایط نامزدها باید سهم از حداقل 225,000 منحصر به فرد اهدا کنندگان و یا دو نظرسنجی نشان میدهد 7 درصد و یا بیشتر در نیوهمپشایر نوادا و کارولینای جنوبی و یا چهار نظر سنجی نشان دادن 5 درصد یا بیشتر در آن اوایل نامزدی متحده و یا در سراسر کشور. تا کنون Gabbard است ملاقات دهنده آستانه است و فقط دو دولت و یا نظر سنجی های ملی نشان دادن حداقل 5 درصد است.

تنها سه بایدن ساندرز و وارن—هنوز واجد شرایط برای فوریه 19 بحث است. این بحث قطره دهنده نیاز, اما افزایش رای گیری نیاز به دو پای صندوقهای رای در 12 درصد و یا بیشتر در نوادا یا کارولینای جنوبی و یا چهار انتخابات در 10 درصد یا بیشتر در آن کشور و یا در سراسر کشور. هنوز Gabbard هیچ مقدماتی نظر سنجی برای این بحث است.

tulsi gabbard
کمپین تشکر. Tulsi Gabbard نشان داده شده در اینجا در مراحل مجلس نمایندگان چهره یک راه دشوار بیرون آمدن از آیووا قفقاز.
درو Angerer/گتی

هر دو آیووا قفقاز و مقدماتی نیوهمپشایر دیده می شود به عنوان do-or-die لحظات برای بسیاری از ردیف دوم نامزدها. باید Gabbard انجام شده و در نیوهمپشایر در انتخابات ممکن است او را به حالت تعلیق درآورد او در مبارزات انتخاباتی و حمایت از کاندیدای دیگر.

نیوهمپشایر رفت و به شدت برای ساندرز در سال 2016 اعطای نامزد 60 درصد از رای بیش از وزیر خارجه سابق—و احتمالی دموکرات نامزد در انتخابات عمومی—هیلاری کلینتون به دست آورده است که 38 درصد است. با توجه به این که ساندرز در حال اجرا است در سال 2020 و که برخی از نظرسنجی ها نشان می دهد او به عنوان سناتور در دموکراتیک نژاد این احتمال وجود دارد که دولت می خواهد برای ساندرز دوباره.

که می تواند خبر خوبی برای Gabbard که دیده می شود به عنوان بخشی از مترقی جناح از حزب دموکرات است. Gabbard تایید ساندرز در سال 2016 و حتی تعیین شده ساندرز’ همسر در حال اجرا برای هر ارسال-در آرا در کالیفرنیا در این انتخابات است.

نیوزویک رسیده به Gabbard انتخاباتی برای نظر اما نمی شنوند و توسط انتشارات زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de