چه هواکش – و چگونه آنها می توانند کمک به مقابله با شیوع کروناویروس?

دولت وعده داده است که دسته اول از جدید فن های ساخته شده توسط انگلستان تولید کنندگان خواهد بود در بیمارستان در اوایل ماه آوریل.

این خبر نشان دهنده یک افزایش قابل توجهی را برای بیمه خدمات درمانی که در حال حاضر 8,000 هواکش. اما آنها چه هستند و چرا آنها مهم در مبارزه با کروناویروس?

آنچه که یک دستگاه تهویه?

یک دستگاه تنفس مصنوعی که قبلا شناخته شده به عنوان یک ماسک یک ماشین طراحی شده برای کمک به حرکت تنفس هوا در داخل و خارج از ریه ها در صورتی که فرد قادر به تنفس خود به خود و یا ریه های خود هستند نه عامل در ظرفیت کامل.

اگر بیمار تنها نیاز به ونتیلاتور برای بخشی از زمان مانند در حالی که خواب آنها معمولا استنشاق هوا از طریق یک ماسک بینی. اما اگر بیمار نیاز به دراز مدت یک وابستگی آنها معمولا دریافت تراکئوستومی کانول; یک شکاف کوچک در گلو که یک لوله تغذیه از طریق.
هواکش کمک به نیروی اکسیژن به ریه ها از بیماران که در حال مبارزه برای دریافت به اندازه کافی


اعتبار: Wikimedia Commons

چگونه فن کار می کند ؟

مدرن هواکش هستند کامپیوتری و قابلیت تراکم هوا در مخزن و یا توربین هوا و اکسیژن لوازم و مجموعه ای از لوله ها و دریچه های متصل به بیمار است. هوا پنوماتیکی فشرده چند بار در دقیقه به زور اکسیژن به ریه ها که گسترش و آن را در با تشکر طبیعی خود را کشش.

چگونه بسیاری از هواکش ها در انگلستان ؟

وجود دارد 8,000 هواکش در حال حاضر در بیمه خدمات درمانی, اما این قابل درک است که منظور از فن از چین است که نیاز به بالا تا منابع قبل از انگلیسی ها ساخته شده ماشین آلات رول کردن خط تولید.

که شرکت در حال ساخت هواکش?

یک چالش انگلستان یک کنسرسیوم متشکل از شرکت های مهندسی از جمله ایرباس, Rolls-Royce و BAE Systems امن سفارش برای 10 ، 000 از دو نوع دستگاه در حال حاضر تولید شده توسط Smiths پزشکی از Luton و آکسفوردشایر-شرکت بر اساس نام Penlon.

رزرو 5000 ماشین آلات نیز قرار داده شده با Smiths, در بالای یک نظم بیشتر برای 10000 از جارو برقی تولید کننده Dyson.

ستایش “نبوغ” از شرکت های بزرگ انگلستان و تولید کنندگان از جمله ایرباس, Dyson, فورد, مک لارن و, رولز رویس, Michael Gove گفت: tranche برای اولین بار تولید می شود در اوایل ماه آوریل و پس از آن “به سرعت در حال توزیع”.

“قبل از این بیماری همه گیر زده ما تا به حال بسیار کمی تولید داخلی از هواکش” آقای گوو گفت.

“اما در حال حاضر به لطف فداکاری پزشکی موجود عرضه شرکت ها و نبوغ ما موجود تولید پایه ما باید مدل های موجود در حال تولید به طور قابل توجهی در تعداد بیشتر و جدید مدل های آینده در جریان است.
مرسدس بنز یکی از شرکت های ساخت هواکش


اعتبار: JAMES تای/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

چگونه به احتمال زیاد آن است که شما نیاز به در یکی اگر شما Covid-19?

اکثر افرادی که تا پایان قرارداد Covid-19 رنج می برند تنها بسیار جزئی علائم مشابه آنفلوآنزا: خشک سرفه و تب و تنگی نفس. در برخی از موارد به خصوص در میان افراد مسن و یا immuno-اعتماد مردم به این بیماری می تواند منجر به مشکلات تنفسی ذات الریه و نارسایی ارگان های متعدد به عنوان ویروس حمله به ریه ها.

برای این منظور شده اند به شدت در تلاش برای منبع اضافی هواکش برای کمک به درمان کسانی که بیشتر به شدت تحت تاثیر این بیماری است.

حتی اگر شما در بیمارستان با Covid-19 آن را بعید است که شما نیاز به قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی. جدید مجله پزشکی انگلستان مطالعه 1,099 نفر در چین بستری شدن coronavirus یافت که 41.3 درصد از مردم نیاز به اکسیژن اضافی یعنی یک ونتیلاتور. در بالا از آن تنها 2.3 درصد مورد نیاز تهاجمی تهویه مکانیکی با تراکئوستومی. متوسط دوره بستری شدن در بیمارستان 12 روز بود.
دولت می گوید هزاران نفر از هواکش به زودی آماده می شود برای بیمارستان ها


اعتبار: Stefan روسو/ایسنا

به همین دلیل است که دولت در تلاش برای افزایش تولید هواکش?

با توجه به تعداد پیش بینی شده از coronavirus موارد انگلستان از آمادگی برای مقدار از ونتيلاتور استفاده از آن نیاز خواهد شد.

بدترین پیش بینی ها نشان می دهد که 7.9 میلیون انگلیسی ها می تواند در نهایت نیاز به بستری شدن در بیمارستان و 41.3 درصد از کسانی که نیاز به 12 روز در ونتیلاتور به این معنی که از 8000 واحد نخواهد بود به اندازه کافی. آقای Hancock اذعان کرده است تا آنجا توضیح داد که این کشور نیاز خواهد بود “چند بار بیشتر از آن”.

چه آن را مانند احساس به ونتيلاتور?

خبر بد برای کسانی که تا پایان نیاز به استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی است که آن را یک تجربه راحت.

تنها مهم مطالعه به احساس انجام شد توسط دانشجوی دکترای Veronika Karlsson در دانشگاه گوتنبرگ را آکادمی Sahlgrenska در سال 2012. ناشی از مصاحبه با 14 نفر بودند که در فن بین دو و 88 روز او نشان داد که دروغ گفتن به طور کامل آگاه در دستگاه تهويه مکانيکی است که یک تجربه آسیب زا برای همه است.

“مطالعات نشان می دهد که بسیاری از افرادی که آگاهانه در حالی که در یک تجربه درمان احساس وحشت” اشاره کرد Karlsson. “بسیاری از توصیف بودن نفس و درد از لوله و پروب باعث می شود آن را سخت را برای آنها به استراحت و خواب.
هواکش می تواند ناراحت کننده برای بسیاری از بیماران


اعتبار: جری LAMPEN/EPA

“پس از تنفس سخت ترین چیزی بود که قادر به صحبت کردن. همه بیمارانی که مورد مصاحبه قرار گرفتند ابلاغ شده توسط یا تکان تکان دادن سر خود را, اما همچنین توسعه فردی و الگوهای ارتباطی با استفاده از حالات صورت به نظر می رسد و زبان بدن برای بیان درد و رنج خود را.”

این مطالعه را پیدا کنید که بسیاری از بیماران ترجیح به ماندن آگاهانه و داشتن توجه مراقبین با آنها کمک به افزایش درک مردم از بودن در یک ونتیلاتور بنابراین بسته به سطح از مراقبت از آن را نمی ممکن است مانند یک تجربه بد. در هر صورت اگر در یک ونتیلاتور جلوگیری از مرگ و میر ناشی از آن خواهد شد یک قیمت اکثر مردم مایل به پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im