چرا شما فقط خاموش کردن تلویزیون خود را تنظیم و بیرون رفتن و انجام کاری کمتر خسته کننده به جای ؟ این برنامه کامل عنوان های مختلف کودکان سری چرا شما نه ؟ – بازیگوش ترکیبی از سرگرمی های صنایع دستی روز و کلی تلویزیونی لودگی طراحی شده برای کمک به ما در پر کردن بی پایان مدرسه تعطیلات تابستانی در طول دهه هفتاد و هشتاد.

که شعار شده است ظاهر ذهن من به طور منظم در زمان های اخیر از آنجا که در حال حاضر ما نمی تواند بیرون رفتن و انجام کاری کمتر خسته کننده به جای. در واقع ما در معرض خطر دستگیری و یا تبدیل شدن به یک بهداشت عمومی را تهدید اگر ما سعی می کنیم. از این رو هیچ غافلگیری بزرگ است که همه ما در حال تماشای زیادی تلویزیون بیشتر در حال حاضر.

زمینی رتبه بندی هستند. جریان اشتراک ها صعودی با Netflix در حال حاضر به ارزش بیش از اکسون موبیل. گرفتن خدمات و دی وی دی boxsets بزرگتر و کسب و کار از همیشه. BBC iPlayer تا به حال شلوغ ترین روز در تاریخ خود در ماه گذشته. حتی “watchalongs” – که در آن همه شروع می شود همان برنامه یا فیلم در همان زمان اغلب به tweeting یا وبلاگ نویسی به همراه آن زندگی می کنند – در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب به عنوان ما به دنبال جمعی از تجارب در حالی که هنوز در مستند.

آمار نشان می دهد که خانواده در حال تماشای بیشتر تلویزیون پخش از آنها را برای سال ها به استثنای کریسمس. متوسط تعداد ساعات شروع به پریدن کرد از 21 تا 25 در هر هفته پس از مستند آغاز شد. بی بی سی می گوید: ما 44 درصد بیشتر خطی تلویزیون در مقایسه با این زمان در سال گذشته است. پرش حتی بالاتر در میان بینندگان جوانتر – به شدت روی حیله و تزویر برای رسانههای برای جذب در سن جریان – که در حال تماشای 67 درصد بیشتر است. اما آنچه ما به تماشای واقعا ؟ چه جای خواب بازدید و لذت گناه از انزوا?

اگر رسانه های اجتماعی buzz به اعتقاد شود Netflix واقعی جرم و جنایت freakshow ببر پادشاه بوده است فرقه آمار coronavirus بحران است. با پخش آنلاين خدمات را مشاهده آمار و ارقام باقی مانده تیره در بهترین حالت هر چند من شک دارم به این کوچک اما بسیار آوازی اقلیت که چسب به غریبه-از-داستان داستان از گربه دیوانه محکوم جو عجیب و غریب.
Tiger King: دیوانه Netflix مستند همه به نظر می رسد تماشای


اعتبار: Netflix

آخرین سری از Ricky Gervais’ پس از زندگی بروکلین 99 Better Call Saul و اوزارک نیز اثبات محبوب در میان Netflix مشترکین. جدید, جریان, خدمات دیزنی+ به طور تصادفی راه اندازی شد در این زمان ایده آل و شاخص خود نشان می دهد Mandalorian شده است جنگ ستارگان طرفداران همه-بال بال زدن.

آن را رونق زمان برای رسانههای جریان اصلی ، در بی بی سی یک مغازه تعمیر گرفتن سپر تعداد 6.7 m در حالی که درام لانه و مردم عادی پیدا کرده اند موارد زیر اختصاص داده شده. بی بی سی دو زده یک وتر با خیالبافانه مسابقه مسابقه در سراسر جهان و مغزی یک دانشگاه به چالش بکشد.

در ITV, “سرفه اصلی” درام مسابقه شد واقعی “رویداد تلویزیونی” بریتانیا استعداد دارد تا به حال بزرگترین آن راه اندازی به مدت سه سال و مخاطبان استودیو-دانلود رایگان قسمت از Ant and Dec شنبه شب غذای آماده شد آن پربیننده ترین تا کنون. کانال 4 با بهره گیری از فیلمهای ارقام بیش از حد با Gogglebox رتبه افزایش در هر هفته در طول مستند و طنزهای شب جمعه شام ضربه جدید اوج.
ITV مسابقه

در ضمن جو فتیله’ تمرینات نزدیک به شکستن اینترنت. بسیاری از بینندگان دیگر در حال غرق خود را در قسمت های قدیمی از پدر و ارتش و یا در صورت عدم وجود هرگونه ورزش حرفه ای rewatching کلاسیک مسابقات و یا تبدیل شدن به طرز عجیبی متعصب در مورد بلاروس لیگ برتر است.

ما ولع مصرف برای لحظه دیدم که میلیون ها نفر لحن به telethons یک جهان بزرگ شب در حالی که هفتگی کف زدن برای مراقبین شده است پخش BBC One, ITV, Channel 4 و کانال 5 گذشته چهار پنج شنبه ها – چیزی بی سابقه در تلویزیون است.

در نهایت در این دوران عدم قطعیت اطلاعات تبدیل به ارز با ارزش ترین از همه است. شبانه بولتن های خبری در حال حاضر نقشه کشی در 10m بینندگان در حالی که روزانه در جلسات دولت در حال جذب دو یا حتی سه برابر آن است.
مردم عادی


اعتبار: BBC

بنابراین شما کشف جدید نشان می دهد یا rewatching پیر با دختر مورد علاقه? آیا شما بسته بندی خود را در دنج و راحتی مشاهده و یا کشیده به dystopian وحشت? شما در حال مشاهده اخبار بیشتر از همیشه و یا اجتناب از آن ؟ معتاد به Netflix بکشد و یا کشف زمینی? دانلود فیلم به جای رفتن به سینما ؟ تشویق خودتان را با کمدی یا فرار به علمی تخیلی یا فانتزی جهان ؟

لطفا با استفاده از بخش نظرات به عنوان یک محل برای چت کردن با یکدیگر در مورد آنچه شما در حال مشاهده و به اشتراک گذاری آن با همکار خود نظر. ما مجذوب برای پیدا کردن و من پیوستن به بخش نظرات در 12 ظهر فردا (Weds آوریل 6)

شاید ما نمی تواند بیرون رفتن و انجام کاری کمتر خسته کننده به جای – اما ما حداقل می تواند تماشای چیزهای خوب و انجام این کار با هم. ببینید شما روی مبل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im