آنچه سواحل باز برای یادبود روز ؟ آنچه به دانستن قبل از اینکه شما بروید

در بسیاری از ایالات متحده, روز یادبود اغلب نشانه آغاز گرمتر روز, کولر و نوشیدنی و غیر رسمی شروع به تابستان است. اما امسال همه چیز متفاوت هستند. با COVID-19 هنوز هم تأثیر صدها هزار نفر از مردم در سراسر ایالات متحده قوانین اجتماعی فاصله دارد موثر بر قصد دارد سر به ساحل حتی فقط برای یک روز است.

به عنوان COVID-19 اعداد شروع به آرامی کاهش نقاط کشور سیاستمداران محلی شروع به کاهش محدودیت ها و باز کردن کسب و کار و فضاهای باز مانند سواحل است. با آخر هفته روز یادبود بر ما بسیاری از دوستداران ساحل ممکن است بخواهید به دنده تا برای جشن kickoff برای تابستان, اما قبل از گرد کردن خود فلیپ فلاپ و صندلی تاشو نگه داشتن در ذهن چند چیز است.

Coney Island beach
یک فرد sunbathes در حالی که با پوشیدن ماسک محافظ در 13 مه در جزیره ادم ساده لوح در بروکلین. شهردار De Blasio گفت: سواحل در شهر نیویورک بسته باقی خواهد ماند برای شنا با وجود فرماندار بازگشایی دولت و سواحل است.
استفانی کیت / Stringer/گتی

فرماندار نیویورک اندرو کومو هفته گذشته اعلام کرد که او می تواند به موارد زیر منجر شود از دیگر فرمانداران در منطقه سه جانبه دولت اجازه می دهد به سواحل برای باز کردن در زمان برای تعطیلات آخر هفته. کومو گفت که اگر ایالت نیویورک نیست پس او را نگران جریان نیویورکی سفر به کشورهای همسایه و ایجاد ازدحام بیش از حد.

“ما می خواهیم چه چیزی بهترین را برای نیویورک, اما ما می خواهیم چه چیزی بهترین را برای نیویورکیها” کومو در روز جمعه گفت. “آن را در نیویورک علاقه به نیویورک رفتن به ساحل نیوجرسی است که در حال حاضر رفتن به سر می برند چرا که شما باید مردم را از نیویورک و نیوجرسی رفتن به ساحل.”

سواحل در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات و دلاور را به همه دنبال مشابه مقررات مانند محدود کردن ظرفیت در 50 درصد و منع تماس با فعالیت هایی مانند والیبال و دیگر ورزشی ساحل. شهردار بیل د Blasio, اما, گفته است که شهر نیویورک سواحل خواهد بود نه باز کردن در همه فقط رتبهدهی نشده است.

Seaside Heights, NJ beach
یک خط از مردم منتظر ورود به دریا ارتفاع مرور به عنوان دولت شروع به بازگشایی سواحل و boardwalks میان coronavirus همه گیر در 16 ماه مه در دریا ارتفاع, New Jersey.
Yana Paskova / Stringer/گتی

در بسیاری از شهرهای ساحلی در سراسر کشور ساکنان اغلب به خرید می گذرد به صورت فصل به منظور به دست آوردن دسترسی به سواحل. مارس 16 روز اول بود می گذرد فروخته شد در Belmar نیوجرسی به عنوان منطقه preps برای آخر هفته آینده. هر چند این صف های طولانی انتظار مردم برای عبور باعث برخی نگرانی; شهردار علامت Walsifer گفت NJ پیشبرد رسانه ای که خطوط نمی شد یک ماده از فروش بیش از حد معمول اما نه فقط هر کس که در یک بار.

برخی Jersey Shore شهرهای مورد استفاده در آخر هفته گذشته به تست آب, پس به صحبت می کنند برای تعطیلات آخر هفته. هر چند فرماندار فیل مورفی دستور سواحل به رعایت اجتماعی فاصله مردم بسته بندی شده بودند در کنار هم—برخی بدون پوشیدن ماسک—بیش از آخر هفته در Ocean City, New Jersey, CBS گزارش شده است. یک شهر در این نزدیکی هست اجرا محدودیت های پارکینگ و سعی کنید برای مبارزه با چنین تراکم.

در دیگر نقاط کشور مانند فلوریدا و آلاباما, لوئیزیانا, کالیفرنیا, مین, مریلند, تگزاس, گرجستان, کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی (و در ماساچوست اگر شما قادر به گرفتن وجود دارد با پا—پارکینگ بسته باقی می ماند) سواحل نیز شروع به باز شدن به دولت های محلی یک نگاه اجمالی در چه تعطیلات آخر هفته ممکن است مانند نگاه.

در لس آنجلس, سواحل, افتتاح شد, در مارس 13 برای فعالیت هایی مانند شنا و در حال اجرا هر چند فعالیت های گروه از جمله picnicking و آفتاب گرفتن مجاز نیست و پارکینگ دوچرخه مسیرهای piers و boardwalks بسته باقی می ماند. پوشش صورت باید در تمام زمانها در شهرستان سواحل هنگامی که در آب اگر افراد دیگر در این نزدیکی هست و البته beachgoers توصیه به اقامت حداقل شش فوت دور از کسانی که در خانواده خود با توجه به پروتکل.

Manhattan Beach, California family photo
خانواده یک گروه عکاسی در ماسک به مردم بازدید از یکی از لس آنجلس Countys به تازگی بازگشایی سواحل در طول coronavirus همه گیر در منهتن بیچ, کالیفرنیا, on May 17. برخی از سواحل شد بازگشایی این هفته با محدودیت.
دیوید McNew / مشارکت کننده/گتی

در حماقت ساحل کارولینای جنوبی, سواحل باز شده در مارس 15 برای چه شهردار Tim گودوین به عنوان یک عمل اجرا برای آینده تعطیلات آخر هفته.

“این بسیار شلوغ” گودوین می گوید نیوزویک. “بسیاری از افراد در تلاش بودند به تمرین برخی از اجتماعی فاصله. البته هنگامی که جزر و مد در آمد که تحت فشار قرار دادند و آنها را به گروه های بزرگتر و نزدیک به هم است.”

گودوین می گوید در حالی که او بخواهد در غیر این صورت هیچ راهی وجود دارد او می تواند محدود کردن دسترسی به سواحل حداقل نه تا زمانی که پارکینگ ها پر هستند. در حالی که هزاران نفر رفتند به ساحل این آخر هفته اجرای قانون بود و دست تقدیر نامه برای پارکینگ و همچنین سایر تخلفات مانند آوردن ظروف بر روی ساحل و یا مصرف الکل.

گودوین می گوید او و شهرداران از دو, دیگر, کارولینای جنوبی, شهرهای ساحل جزیره کف دست و جزیره سالیوان اغلب شوخی که آنها نمی خواهند به مانند شهردار در فک تلاش برای کشف کردن که آیا یا نه برای باز کردن سواحل است.

به عنوان یک طوفان می سازد راه خود را به سواحل شرقی گودوین می گوید که “گاهی اوقات شما دعا برای باران” و امید خشن آب و هوا خواهد نتیجه در کمتر از ازدحام در غیر این صورت بسیار شلوغ آخر هفته.

او و همسایه شهرداران در حال کار بر روی یک کمپین رسانه های اجتماعی به گسترش این شعار: “آیا این آخر هفته روز یادبود منجر به یادبود.”

بزرگترین مشاوره ؟ سعی کنید به برنامه ریزی فعالیت های دیگری برای جشن تعطیلات با خانواده خود و یا در خانه و یا محل دیگری: “ساحل است که در اینجا همه شما لازم نیست که به همه در اینجا در یک زمان.”

Jensen Beach, FL
رستوران ها و خرده فروشان و سواحل و برخی از پارک های ایالتی بازگشایی امروز با هشدارهای در جنسن بیچ فلوریدا, on May 4.
جو Raedle / کارکنان/گتی

اگر شما سرمایه گذاری مهم است که به بررسی قوانین محلی—به عنوان آنها ایالتی به ایالت متفاوت است و حتی ساحل به ساحل.

یوجین Chudnovsky یک فیزیکدان در لیمن کالج دانشگاه شهر نیویورک و CUNY تحصیلات تکمیلی توضیح می دهد که چگونه این ویروس گسترش می یابد در فضاهای باز است که تحت تاثیر آب و باد و الگوهای. Chudnovsky خواسته بود برای کمک به تحقیقات در COVID-19 مارس توسط ایالات متحده وزارت انرژی را از علم است.

“به نظر می رسد آشکار است که مردم ماندن در ساحل باید به جلوگیری از طولانی مدت قرار گرفتن در معرض هوا دمیده را در مسیر خود را از دیگر مردم در این نزدیکی هست” Chudnovsky می گوید نیوزویک. “این را می توان با تنظیم خانواده از ساحل را برانگیخت در شطرنج ،

Eugene Chudnovsky "chess order"
یک گرافیک ایجاد شده توسط یوجین Chudnovsky نشان می دهد پیشنهاد او چگونه beachgoers باید ترتیب خود را در “شطرنج” برای “جلوگیری از طولانی مدت قرار گرفتن در معرض هوا دمیده را در مسیر خود را از دیگر مردم در این نزدیکی هست.”
یوجین Chudnovsky

در حالی که beachgoers به طور معمول را انتخاب کنید به بیرون رفتن در یک روز آفتابی در بیش از یک ابری یکی از آن نیز ممکن است مهم است که فکر کردن در مورد چگونه به بهترین محافظت از خودتان را از ابتلا به ویروس در حالی که در خارج از.

“خورشید جان ویروس” Chudnovsky می گوید. “همچنین روز آفتابی به طور معمول بیشتر باد می وزد از روزهای ابری. در یک فضای باز بزرگ و باد و تمایل به رقیق کردن عفونت در حالی که آرام در هوا آن را معطل اطراف افراد آلوده برای یک دوره طولانی تر از زمان.”

به طور کلی Chudnovsky معتقد است گذراندن وقت در خارج از منزل بهتر است از ماندن محدود در داخل خانه از آنجا که در یک فضای محدود مانند یک آپارتمان و یا خانه آئروسل ویروس منتشر شده توسط افراد آلوده خواهد تجمع می یابد و می توان در یک خطرناک غلظت.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان دادن 10 متحده بدترین تاثیر COVID-19 از 20 مه.

Statista May 20 graphic

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit