به عنوان میشیگان دموکرات سر به پای صندوق های رای در روز سه شنبه به انتخاب مورد نظر خود را نامزد این حزب نامزدی یک چیز روشن است: در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است در انتخابات او نگرانی رئیس دموکراتیک رای دهندگان.

یک نظرسنجی انجام شده در اوایل ماه مارس با بررسی تحقیقات شرکت EPIC-عمرا نشان می دهد که اکثریت دولت دموکراتیک رای دهندگان—57 درصد—می خواهید یک نامزد که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن بر کسی که سهام نظرات خود را در مسائل مربوط به سیاست.

این روند شکسته در میان هواداران نامزد های مختلف. شصت و یک درصد از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن میشیگان هواداران گفت: آنها ترجیح یک electable نامزد در حالی که 38 درصد کثرت سناتور برنی ساندرز’ هواداران گفت: آنها ترجیح یک نامزد است که همفکر در مسائل مربوط به سیاست.

اواخر ژانویه نظرسنجی انجام شده توسط Baldwin Wallace University آینه این احساسات. در این نظرسنجی 84 درصد از دموکرات میشیگان گفت: آنها “تقریبا قطعی” به رای در برابر تهمت صرف نظر از این که این حزب نامزد به مخالفت با او. این تأکید رای دهندگان اشتغال ذهنی با ضد مغلوب ساختن پیشی جستن احساسات به جای شخصیت خاص از نامزد احتمالی.

همچنین به هر میزان مسائل مربوط به سیاست دارند میان به رای دهندگان تصمیم گیری سهشنبه, میشیگان دموکرات در ادامه به اولویت بندی مراقبت های بهداشتی و اقتصاد به عنوان مناطق از نگرانی. این Baldwin Wallace بررسی نشان داد که 58 درصد از دولت دموکرات ها در درجه اول در مورد مراقبت از این مسائل هنگامی که در ترکیب.

کثرت این ایالت جمهوری خواه رای دهندگان در مقابل نشان داد که مسائل امنیتی مانند تروریسم خواهد نفوذ خود را در انتخابات تصمیم گیری بیش از هر موضوع دیگر.

یک ایستگاه اتش نشانی استراتژی بررسی انجام شده در اوایل ماه مارس نشان داد که هنگامی که در ترکیب بیکاری, اقتصاد و بهداشت و درمان انتخاب شدند به عنوان مهم ترین مسائل مربوط به سیاست نزدیک به نیمی از دولت دموکراتیک رای دهندگان.

نظرسنجی های اخیر نشان می دهد بایدن یک ملاحظه سرب به عنوان روز سه شنبه میشیگان اولیه. از اوایل ماه مارس او به نظرسنجی در هر نقطه از 6 به 41 امتیاز بالاتر ساندرز و Real Clear Politics رای گیری میانگین به او می دهد 22-نقطه مزیت است. (ساندرز نظرسنجی پیش از بایدن در دانشگاه ویسکانسین نظرسنجی میشیگان دموکرات ها در اواسط فوریه.)

چهار شنبه, می تواند یک استارک reversal of fortune برای ساندرز که برنده میشیگان در سال 2016 بیش از رقیب دموکرات هیلاری کلینتون, البته با 1.5 درصد است.

با رای دهندگان نشان می دهد که مسائل مانند اقتصاد در میان مهم ترین انتقادی X-factor های جدید coronavirus ممکن است تغییر سنتی حساب دیفرانسیل و انتگرال.

شصت و دو درصد از پاسخ دهندگان دموکرات در Firehouse نظرسنجی گفت: آنها هر دو بسیار یا تا حدودی نگران شیوع. کثرت میشیگان خواهان حداقل “یک کمی” نگران است.

بسته به چه مقدار بیشتر فراز و نشیب های بازار سهام سر و صدا سرمایه گذاران و تسلط صفحه اول عناوین اعتماد رای دهندگان در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به بحران بهداشت و ممکن است در ادامه به افول و می تواند بر تصمیم گیری در صندوق های رای.

در مجموع حدود 55 درصد از Michiganders تایید رئیس جمهور دست زدن به شیوع بیماری های, اما این است که رانده بالا جمهوریخواه اعتماد به نفس و ولرم تصویب از خود-شناسایی غیر پارتیزان.

اگر بحران همچنان به بدتر—از جمله پوشش اخبار اقتصادی خرید اینترنتی—ارزیابی غیر پارتیزان است که به خصوص موجب تغییر دهید.

Joe Biden Michigan
جو بایدن در دیدار کارگران به عنوان او تورهای فیات کرایسلر گیاه در دیترویت در مارس 10.
مندل فا نگن/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de