آنچه ضروری مغازه ها باز هستند و در طول coronavirus مستند?

بوریس جانسون اعلام کرده است که مغازه ها را به دنبال خواهد داشت, میخانه ها, رستوران ها و سینماها در حال تعطیل در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

اما برخی از ضروری مغازه ها باز باقی خواهد ماند. در اینجا راهنمای ما که مغازه ها باز ماندن و که در حال قفل شده است.

آنچه ضروری مغازه ها باز است ؟

مغازه ها که معاف از ممنوعیت دولت در حال غذا خرده فروشان داروخانه ها, فروشگاه های سخت افزاری گوشه مغازه های پمپ بنزین و مغازه ها در بیمارستان دفاتر پست بانک newsagents, laundrettes و مغازه های حیوان خانگی.

چه مغازه ها خواهد بود مجبور به نزدیک ؟

مغازه ها و تلقی های غیر ضروری در حال حاضر بسته است. این شامل مغازه های فروش لباس و کتاب و, electricals, و همچنین آرایشگری, تخت خواب و صبحانه و بازارهای آیا آنها در داخل خانه یا خارج از منزل.

چه اتفاقی می افتد به مغازه ها که اصلا مطابق?

دولت گفت که مغازه ها که باز در سرپیچی از ممنوعیت می تواند تحت پیگرد قانونی توسط استانداردهای تجارت افسران.

در حال takeaways باز ؟

بله برای جمع آوری و تحویل سفارشات تنها. رستوران بسته است. شما همچنین می توانید استفاده از خدمات آنلاین مانند Deliveroo و بارگذاری می خورد به مواد غذایی با تحویل به خانه شما.

که بالا خیابان مغازه ها را تحت تاثیر قرار?

تعدادی از شناخته شده مغازه ها در سراسر انواع صنایع اعلام کرد در حال حاضر آنها خواهد بود بستن فروشگاه های خود را. این شامل Ikea, Costa Coffee, John Lewis, Pret, بعد, Itsu مترو مک دونالد و Nando است.

این است که برخی از منطقه خاکستری, اما, و برخی از فروشگاه ها قول داده اند که باز بماند. ورزشی مستقیم گفته بود آن را نمی خواهد, از فروشگاه, با این استدلال که به عنوان یک خرده فروش کاهش قیمت ورزشی آن را “منحصر به فرد به خوبی قرار داده شده برای کمک به نگه داشتن بریتانیا به عنوان مناسب و سالم به عنوان امکان پذیر است”.

مایک اشلی که صاحب ورزشی مستقیم و چرخه ایوانز گفت: خود شرکت می تواند ارائه تجهیزات برای ورزش در خانه در حالی که در ورزشگاه بسته باقی می ماند. به عنوان یک دوچرخه فروشگاه Evans چرخه معاف از shut-down.
مک دونالد اعلام کرد روز دوشنبه که آن را نزدیک به رستوران


اعتبار: آدم دیوی/PA

چرا مغازه ها باید به نزدیک ؟

به عنوان با, میخانه ها, رستوران ها و مکان های دیگر از فعالیت های اجتماعی دولت می خواهد برای جلوگیری از هر فرصتی ویروس به گسترش بین مردم به ویژه افراد در گروه است.

مغازه ها می تواند کمک به این ویروس به گسترش به دلیل آن می تواند زندگی می کنند در سطوح برای برخی از زمان پس از موارد شما انتخاب کنید تا در فروشگاه می تواند حامل ویروس; شما می توانید پس از تبدیل شدن به آلوده به خودتان و یا تصویب آن را به شخص دیگری. دانشمندان می گویند که بسته شدن مغازه ها تا حد زیادی باعث کاهش خطر گسترش ویروس.

اگر مردم کمتر آلوده وجود خواهد داشت کمتر فشار بر بیمه خدمات درمانی و زندگی بیشتر می توان نجات داد.

ادامه مطلب: چه انگلستان مستند برای شما چیست ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im