چه اتفاقی می افتد اگر شما فایل اظهارنامه مالیاتی?

اگر مالیات آخرین چیزی که در ذهن خود را در حال حاضر شما در شرکت خوب است. با یک ملی همه گیر و بدترین اقتصادی انقباض در ثبت تاریخ ایالات متحده و مالیات ممکن است این چیزی که در ذهن شما است. اگر شما نیاز به زمان بیشتری از آن در حال حاضر-تمدید 15 ژوئیه مهلت فراهم می کند و تشکیل پرونده برای توسعه تا 15 اکتبر ساده و آسان است و طول می کشد فقط چند دقیقه.

اما اگر شما در میانهی شب پر کردن اظهارنامه مالیاتی خود را در سال ؟ اگر شما هرگز فایل مالیات ؟

در بهترین سناریو غیر filers می تواند از دست رفته پول به شما بدهکار کارشناسان می گویند. در بدترین حالت شما می تواند در قلاب برای مجازات و علاقه و وارد یک نبرد طولانی با IRS.

گاهی اوقات مردم جست و خیز پر کردن اظهارنامه مالیاتی یک بار و گیر پر نیست سال بعد از سال چون آنها ترس از مجازات با توجه به نینا اولسون بنیانگذار مالیات حقوق مرکز.

“چیزی که من می بینم بسیاری از مردم است پشت یک سال و سپس آنها فکر می کنم” خوب من قصد ندارم این فایل در این سال چون من مدیون پول,'” اولسون گفت: CBS اخبار در یک مصاحبه. “سپس آنها [نمی] file سال آینده از آنجا که آنها فکر می کنم” اگر من فایل سال آینده آنها خوب من برای سال گذشته است. اما من بدهکار بازپرداخت این سال است. اما من فقط میخوام اقامت زیرزمینی.’ و سپس آنها را نگه دارید در رفتن و سپس در نهایت IRS آنها را می یابد. و سپس آن را در ظروف سرباز یا مسافر.”

اولسون باید بدانید — او به عنوان ملی مالیات دهندگان حمایت از 19 سال قبل از پله پایین در 2019.

در این موارد او می گوید: “بدترین چیز این است که شما می توانید انجام دهید این است که هیچ چیز در همه.” رسیدن به این سازمان به آنها بگویید که شما ممکن است مدیون مالیات است که همیشه بهتر از داشتن IRS شما در پیدا کردن.

سازمان مالیاتی اذعان کرد که مردم منابع مالی ممکن است تنگ به دلیل همه گیر و مالیات دهندگان را تشویق به در تماس گرفتن.

“IRS می داند که کسانی که تحت تاثیر coronavirus ممکن است قادر به پرداخت تعادل خود را به طور کامل در جولای 15, اما ما باید بسیاری از گزینه های پرداخت برای کمک به مالیات دهندگان” نمایندگان کمیساریای چاک Rettig در بیانیه ای گفت. “این آسان برای استفاده از گزینه های پرداخت موجود در IRS.gov و بیشتر می تواند انجام شود به طور خودکار و بدون رسیدن به یک IRS نماینده.”

آژانس ارائه می دهد یک راهنمای برای پر کردن مالیات اگر آن را به عنوان به خوبی به عنوان یک ابزار برای پیدا کردن اگر شما نیاز به فایل.

زمانی که فدرال مالیات خود را انجام دهید

اگر شما از یک دهه بدون پر کردن اظهارنامه مالیاتی و هیچ چیز اتفاق افتاده است, این بدان معنی نیست که شما قلاب. اگر شما هر گونه درآمد در تمام سازمان می توانید استفاده کنید که به اصل اظهارنامه مالیاتی از طرف شما.

مالیات کارشناسان توجه داشته باشید که تقریبا هر غیر نقدی درآمد شما به IRS گزارش. که می تواند پرداخت های اینترنتی از یک شغل 1099 از بانک یا کارگزاری پول از یک گیگ و یا سمت فشار و یا درآمد از فروش در آمازون یا eBay.

چه 2020 مالیاتی روز مهلت فرمت معنی برای شما

اگر شما واصل نشده بازگشت IRS می توانید استفاده کنید که تمام اطلاعات به طور خودکار ایجاد یک اظهارنامه مالیاتی برای شما — چیزی شناخته شده به عنوان یک خودکار جایگزین برای بازگشت و یا ASFR. برخی از 380,000 مالیات دهندگان این درمان در سال 2019 با توجه به ملی مالیات دهندگان حمایت کند.

بر خلاف شخصی خود را حسابدار ASFR برنامه فرض را بر بدترین برای مالیات دهندگان: آن طول می کشد را به حساب درآمد اما نادیده می گیرد و هر کسر آنها ممکن است به عنوان.

“بیایید می گویند شما در حال ازدواج با پنج فرزند است که واقعا شما را تحت تاثیر درآمد مشمول مالیات. اما IRS نمی داند که” اولسون گفت.

اگر شما از یک ASFR به عنوان با هر گونه اطلاع مالیاتی مالیات کارشناسان نشان می دهد رسیدن به IRS به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. پس از یک دوره معینی اگر IRS نمی شنیدن از شما آن را شروع مجموعه مقالات — از جمله چیزهایی مانند انجماد حساب بانکی شما و یا آراستن دستمزد خود را.

فدرال هیچ مهلت

 وجود دارد یکی دیگر از دلایل به تاخیر بیاندازد. IRS’ جدول زمانی برای رفتن پس از غیر filers اساسا نامحدود است. “[T]در اینجا هیچ اساسنامه محدودیت ها برای ارزیابی و جمع آوری مالیات اگر بدون بازگشت ثبت شده است” آژانس می گوید.

اگر شما یک فایل بازگشت IRS سه سال به ممیزی آن و درخواست برای مالیات اضافی. (در شرایطی که مهلت گسترش به شش سال است.)

همان می رود برای مالیات دهندگان که سه سال زمان محدود به هیچ ادعا بازپرداخت آنها ممکن است بدهکار است. بسیاری از مردم به ویژه کسانی که واجد شرایط برای اعتبار مالیاتی نمی دانند ممکن است به انتظار پول از دولت است. به عنوان بسیاری از 1.4 میلیون نفر از مردم که نمی فایل مالیات برای سال 2016 به زودی اجرا خارج از زمان به ادعای پول خود را IRS گفت: در هفته گذشته. آنها باید تا جولای 15 تا برای آن را بپرسید — توسط پر کردن اظهارنامه مالیاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im