رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه و به سمت خط پایان به بسته شدن استدلال در مورد شروع در سنا در روز دوشنبه.

شروع و در ساعت 11 صبح به وقت شرق, خانه, استیضاح مدیران و رئيس جمهور در دفاع از تیم خود را نهایی زمین به نمایندگان مجلس که چرا نسبت ناروا باید و یا نباید محکوم و خارج از دفتر. هر تیم خواهد شد دو ساعت به حال خود را در مورد.

پس از بسته شدن استدلال سنا خواهد خود را از سر جلسه عادی اجازه می دهد تا نمایندگان مجلس این فرصت را به اظهارات در مورد استیضاح. از آن خواهد شد اولین بار است که سناتور مجاز به صحبت در طبقه پس از شروع به محاکمه دو هفته پیش.

قانونگذاران را تا روز چهارشنبه به سخنرانی های خود بر این موضوع است. پس از آن مجلس سنا برگزار خواهد شد نهایی رای به تبرئه یا محکوم تهمت شروع ساعت 4 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا.

تقریبا قطعی است که تهمت خواهد بود تبرئه توسط سنا. یک اکثریت دو-سوم (67 رای) مورد نیاز است برای حذف یک رئیس جمهور نشسته. جمهوری خواهان در حال حاضر کنترل مجلسی با شش کرسی است. دموکرات ها ابدا به دست آوردن 20 جمهوریخواه رای آنها نیاز به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید است.

دموکرات ها را متهم کرد که تهمت تجاوز قدرت خود را با فشار به دولت اوکراین به منظور بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی. سپس آنها می گویند رئیس جمهور مسدود کنگره زمانی که آن را تلاش برای بررسی سوء رفتار خود. مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات را رد کرده است و به نام استیضاح یک “جعل.”

رئيس جمهور در دفاع از تیم به رهبری کاخ سفید مشاور پت Cipollone, باید استدلال کرد که این مقالات از استیضاح نامعتبر هستند زیرا آنها در حال ارتکاب جرم. آنها همچنین ادعا کرد که به دلیل روند در خانه را استیضاح پرس و جو.

donald trump impeachment trial whats next
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکات در حالی که راه رفتن در سراسر جنوب چمن کاخ سفید به هیئت مدیره دریایی در واشنگتن دی سی در تاریخ 30 ژانویه سال 2020 است. به عنوان استیضاح محاکمه نزدیک خط پایان مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتظار می رود تبرئه از اتهامات عنوان شده در چهار شنبه, فوریه 5.
الکس Edelman/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار این بحث ها در دوران قبل از سوپر باول مصاحبه با رادیو فردا میزبان Sean Hannity در روز یکشنبه. رئیس جمهور گفت: Hannity که استیضاح است “شده است بسیار ناعادلانه روند” و این که “باید آن را هرگز اتفاق می افتد به رئیس جمهور دیگر.”

تازه ترین نظر سنجی در استیضاح نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها فکر می کنم برگ برنده شدید قدرت و مسدود کنگره است. اما رای دهندگان هنوز هم تقسیم (عمدتا در امتداد خط حزب) در مورد اینکه آیا او باید از دفتر.

با توجه به ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر یکشنبه بیش از 50 درصد از رای دهندگان گفت: تهمت گناه بود از مقالات و اعلام جرم علیه او. اما تنها 46 درصد گفت: او باید محکوم و حذف از ریاست جمهوری است. چهل و نه درصد از پرسش شوندگان گفته او باقی می ماند.

اما استیضاح مسئله ممکن است پس از رای گیری نهایی در روز چهارشنبه. نماینده Adam Schiff, پیشرو خانه استیضاح مدیر CBS گفت: روز یکشنبه که دموکرات ها با توجه به صدور یک حکم سابق مشاور امنیت ملی John Bolton. در وسط مجلس سنا محاکمه این گزارش شده بود که بولتون آینده کتاب ادعا تهمت مرتبط ایالات متحده کمک های نظامی به اوکراین را سیاسی تحقیقات به Bidens.

“این که آیا آن را در شهادت قبل از خانه و یا آن را در کتاب خود و یا آن را در یک فرم و یا دیگری به حقیقت خواهد آمد” شیف گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de